Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 8.

Kategória:   Dezodorok

Motionsense™ technológiával a hosszantartó védelemért, bármikor, amikor mozogsz.

Kiszerelés: 50 ml

akamillas

2019. szeptember 7.

Többedjére térek vissza hozzá, megbízható, kellemes illatú, hatékony, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Bettii98

2019. szeptember 7.

Borzasztó! Semennyi pénzt nem ér meg. Jobban izzadtam tőle, mintha nem használtam volna semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

kontrakcio

2019. június 7.

Ez már jó ideje a kedvenc dezodorom. Kellemes és enyhe illata van, funkcióját pedig remekül ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

adra

2019. április 11.

Nem tudom, hogy lehet, de ez a kis dezodor tényleg szuper. Utáltam a golyós dezodorokat eddig, mindig fújósat vagy stiftet használtam, de ez tényleg semlegesíti a szagokat! Picit izzadok természetesen mellette, de estére is illatos vagyok .. Megdöbbentő már 18 féle deot próbáltam ki, de egyik sem volt ilyen jó.. Ára is baráti. 5 * :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

jujitanti

2019. április 3.

Jó illatú, gyorsan szárad és hatékony :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Jó illatú, gyorsan szárad és hatékony :)

ponilopopolopo

2019. március 30.

Gyorsan beszivodik, egész nap száraz a hónaljam mellette. Enyhe kellemes illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Ivy96

2019. február 23.

Szeretem az illatát, az izzadásgátló hatása ugyan nem az igazi, de én életemben nem találkoztam olyan dezodorral (még ha jóval drágább is volt) ami hatékonyabb lenne ennél. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

ivanbogi

2018. szeptember 8.

Átlagos sima egyszerű semmi extra kis golyós dezodor. Nem sok hatását érzem, illatából semmit. Elhasználgatom de újra nem veszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Zindi

2018. augusztus 30.

Az illata átlagos, szerintem nem sokat véd, kifejezetten gyengébb fajta viszont epilálás után a sima dezodor nekem úgy csípi a hónaljam hogy azt is megbánom eszembe jutott felkenni, ez viszont valami mennyei simogatás kb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

pilleriin

2018. május 21.

Az illata nagyon tetszett, semmi gondom nem volt a hatásával sem, mégis baj van a termékkel. Alig vártam hogy végre elfogyjon már, borzasztóan égette a hónaljamat 2-3 hetes használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1