Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékony védelmet biztosítanak a testszag ellen. Hosszantartó friss és száraz érzést biztosít.

Motionsense™ technológiával a hosszantartó védelemért, bármikor, amikor mozogsz.

demenyv

2017. május 29.

Nagyon jó az illata és tényleg meggátolja az izzadást a spay-vel felváltva használom, nem is tervezek váltani évek óta csak ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

kreeszteeka

2016. július 2.

Sokféle dezodort próbáltam már, de úgy néz ki eddig ő a befutó. Nagyon tetszik az illata, még a nap végén is érződik, állja a sarat még ebben a kánikulában is ami nálam csoda. Egyetlen hátránya, hogy rendszeres használat mellett kicsit szárít, ez miatt egy kis időre lecseréltem egy Dove dezodorra, viszont az SEMMIT nem csinált, izzadtam mintha semmit nem kentem volna magamra. Így visszatértem a Rexonához és jobban odafigyelek a hidratálásra. Emiatt kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Lillia

2016. január 17.

Nagyon igyekszem megtalálni a tökéletes alumíniummentes dezodort, idáig mérsékelt sikereket értem el, így muszáj néha bevetni alumíniumosat, főleg keményebb helyzetekben. Jelenleg éppen ezt használom, számomra bevált, bárcsak az alumentesek legalább fele ennyire hatékonyak lennének, mint mondjuk ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

lillcso95

2015. december 30.

"Kapcsolatunk elején" nagyon jól szuperált ez a dezodor. Az illata nagyon kellemesen friss, viszont miután már használtam 1-2 hónapig, észre kellett vennem, hogy nem dezodorál már úgy, ahogy az elején. Magyarán, miután levettem a pólóimat és megszagoltam, érződött rajta a "dezodor-izzadságszag" keverék. Nagyon elszomorító. :( Valószínűleg hozzászoktam, vagy nem tudom. Emellett még az a negatíva, hogy lassan szívódik be, szóval 5 perc sétálgatást ajánlok a szobában felkenés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Ophelia

2015. november 12.

Nekem nagyon bejött, kellemes, friss illatú, hatékony, gyorsan szárad, a nap végén sincs semmi kellemetlenség. Ha megtartja ezt a jó szokását a későbbiekben is, újraveszem, nekem betartotta minden ígéretét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Yubiri

2015. szeptember 26.

Imádnám az illatát, soha jobbat.... tényleg "friss, épp most zuhanyoztam" illat, és a polókon se hagyott nyomot, de sajnos az izzadságszagot egyáltalán nem nyomta el nyáron. Most a Borotalcot használom, ami szintén finom illatú, és a szagokat is jobban elnyomja, de nekem ez a Rexona lenne a tökéletes illat. Télen a spray változatával közösen teszek vele még egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

jns.melinda

2015. január 7.

Nekem túl sok ez a dezodor. Nagyon erős (de jó) az illata, és a hatása is. Erősen izzadó nőknek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Hidratálók: Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1