Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luckyschr, Módosítva: 2015. július 23.

Kategória:   Dezodorok

A Dry izzadásgátló dezodorok a szabadalmazottMotionsense™ technológiával tartják kordában az izzadást. Minél intenzívebben mozogsz, aMotionsense™ annál hatékonyabban működik. 48 órás védelmet biztosít az izzadás és a testszag ellen.

Nicolett022

2020. december 22.

Nagy reményt fűztem hozzá a márka többi terméke miatt, de ez nekem nem jött be. Lassan szárad, az illata nem sokáig érződik és az izzadásgátló hatása sem a legjobb. Itthoni napokra meg télre mikor alapból nem izzadok jó, de melegebb időben kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

tundying

2020. október 5.

Az illata kellemes, visszafogott, nem tolakodó. Hatása közepes, melegebb napot nem bír ki, nem semlegesíti a szagokat. Ez nekem most csalódás.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

Nem veszem újra.

Moncsii04

2020. szeptember 26.

Nagyon sok deot kipróbáltam, mire végre belebotlottam a Rexonaba. Több verzióját is kipróbáltam, konkrétan ezt a deot akkor kezdtem el használni, amikor a bronzkupakos verzióját már nem lehetett sehol kapni. Ennek is kellemes az illata, nem irritál, nekem működik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

beginner

2020. július 13.

Régi nagy kedvencem, még nem okozott csalódást. Simán megbirkózik az izzadással nyáron is, könnyed illata van, a bőröm szereti, a ruháimon nem hagy foltot. Néha kíváncsiságból kipróbálok mást is, de mindig visszatérek ehhez, ahogy most is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 13.

detti23

2020. június 30.

Vegyesek az érzéseim. Elég lassan szárad. Az illata jó, de kb. fél nap után már nem érzem magamon. Kicsit izzasztóbb napot már nem bír ki, pedig nem vagyok túl izzadós típus. "Elmenős"nek kevés, itthonra elég. Egynek elmegy, szívesen elhasználom, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

vajvajszabo

2019. november 4.

Második kedvenc dezodorom. Az illata kellemes, de egész napra nem nyomja el a kellemetlen illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

SzNoemi98

2019. szeptember 26.

Pár éve ez a dezodor a kedvencem. Teszi a dolgát, kellemes az illata, és a ruhákon sem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Ari90

2019. június 16.

Izzadós vagyok. Sokáig az átlátszó Nivea dezodorokkal próbálkoztam, de nem voltak olyan hatásosak, átértem erre és maradok is ennél. Kellemes illatú, nem hagy nyomot, izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

ZLucaa

2019. május 22.

Sajnos nekem nem vált be. A reklám nagyon meggyőző volt és nekem nagy szükségem lenne black & white dezodorra. De a felsőimet befogja és még mellette nem is ér semmit. 1 óra után már izzadt vagyok, mintha semmi nem lenne ott. Az illatát nagyon szeretem és hamar megszárad, de ezeken kívül nem tudok jót mondani rá. Szinte az összes rexona black & white terméket kipróbáltam, és mindegyikkel így jártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

LewyBojarska

2018. december 4.

Nem hagy foltot, kivéve, ha sietnem kell és nincs időm megvárni, míg egy öregasszony közlekedési tempóját megszégyenítő sebességgel megszárad. Az illata kellemes, talán még újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1