Rexona

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luckyschr, Módosítva: 2015. július 23.

Kategória:   Dezodorok

A Dry izzadásgátló dezodorok a szabadalmazottMotionsense™ technológiával tartják kordában az izzadást. Minél intenzívebben mozogsz, aMotionsense™ annál hatékonyabban működik. 48 órás védelmet biztosít az izzadás és a testszag ellen.

vajvajszabo

2019. november 4.

Második kedvenc dezodorom. Az illata kellemes, de egész napra nem nyomja el a kellemetlen illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

SzNoemi98

2019. szeptember 26.

Pár éve ez a dezodor a kedvencem. Teszi a dolgát, kellemes az illata, és a ruhákon sem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Ari90

2019. június 16.

Izzadós vagyok. Sokáig az átlátszó Nivea dezodorokkal próbálkoztam, de nem voltak olyan hatásosak, átértem erre és maradok is ennél. Kellemes illatú, nem hagy nyomot, izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

ZLucaa

2019. május 22.

Sajnos nekem nem vált be. A reklám nagyon meggyőző volt és nekem nagy szükségem lenne black & white dezodorra. De a felsőimet befogja és még mellette nem is ér semmit. 1 óra után már izzadt vagyok, mintha semmi nem lenne ott. Az illatát nagyon szeretem és hamar megszárad, de ezeken kívül nem tudok jót mondani rá. Szinte az összes rexona black & white terméket kipróbáltam, és mindegyikkel így jártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

LewyBojarska

2018. december 4.

Nem hagy foltot, kivéve, ha sietnem kell és nincs időm megvárni, míg egy öregasszony közlekedési tempóját megszégyenítő sebességgel megszárad. Az illata kellemes, talán még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

timszike

2018. november 29.

Régóta ezt használom, foltot nem hagy, viszont nehezen szívódik be. Hatása közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

krembarbi

2018. szeptember 20.

Évek óta ezt használom télen-nyáron.imádom az illatát és a hatása is helytálló, nem izzadok és foltot sem hagy.Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

fethadri

2018. július 30.

Nem szárít és nem hagy foltot. Hatása szuper. Az illatát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Nem szárít és nem hagy foltot. Hatása szuper. Az illatát szeretem.

nicolekitti

2018. július 28.

Nem hagy foltot, nekem ez egy kicsit túl édes, a kék változatát jobban szeretem. Ez is teljesen hatékony

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

v.alexandra27

2018. július 27.

Olyan nagyon extra hatását nem tapasztaltam, bár elég izzadós vagyok. A ruhákon nekem sem hagyott foltot, viszont kicsit lassan szárad. Hidegebb időben egy átlagos hétköznapra tökéletes, de nekem nyárra sajnos kevés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1