Rexona

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snora, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Dezodorok

48 h szárazság.

linkee

2019. augusztus 8.

Update: Igazából úgy voltam vele elhasználom ha már megvettem. Bejött a nyár és láss csodát állta a strapát. Estére is csak a kellemes illatát érezni a hónaljamaon. Az edzést is bírja. Megszerettem!
Általában stiftet használok, de gondoltam teszek egy próbát a rexona golyós vonalával, hátha megkímélhetem a fekete felsőimet a fehér foltoktól. Nos, ebben abszolút pozitív, mert tényleg nem hagy semmilyen foltott a ruhákon. Az illata kellemes. Viszont az izzadástgátló hatása nem az igazi. Napközben ezt bizony újra kellett kenni, de még így is volt hogy este éreztem magamon egy kis "testszagot". Maradok a stifteknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Wolf

2018. november 12.

Szuper illata van és tényleg használ. A stift egy picit jobb, mint a golyós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Szuper illata van és tényleg használ. A stift egy picit jobb, mint a golyós.

BebcsiK91

2017. november 9.

Imádom az illatát, hatékony dezodor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Imádom az illatát, hatékony dezodor.

writa

2017. augusztus 17.

Szeretem az illatát, nagyon nőies, érzéki. Jó a dobozában, hogy a kupakján áll, így minden cseppet fel lehet használni, de akupak tekergetéséhez elég nagy erő kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

hollieme

2016. november 26.

valóban nem a legtartósabb, ha az ember izzadós, de nekem elég az a védelem, amit nyújt (a 48 órás védelem viszont nevetséges túlzás). a ruhákat nem fogja meg, talán kb. csak ezért tartom meg, na meg az illata miatt. bár nap végére a ruha nem lesz annyira kellemes illatú tőle (és itt most nem az izzadságszagra gondolok). gyorsan megszárad, nincs vele különösebb probléma, egy teljesen átlagos deonak mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

JuliannArt

2016. augusztus 4.

Eddig a spray-s dezodorok híve voltam de most hirtelen felindulásból megvettem ezt. Nagyon kellemes illata van bár lehetne tartósabb is. Szerencsére sosem voltam izzadós típus, nekem ez is elég, de aki erőteljesebben izzad annak ez kevés lenne. Én összességében meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Erina

2016. május 17.

Az illata nagyon jó, nincs kellemetlen testszag, de nem a legtökéletesebb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Az illata nagyon jó, nincs kellemetlen testszag, de nem a legtökéletesebb

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cholesterol eo I eu 0 0