Rexona

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luller, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Kombinált

Küzd a kellemetlen testszagot okozó baktériumokkal, citrusos illatával és a Motionsense™ technológia 48 órás védelmével egész nap frissen tart.

Csipetke

2018. szeptember 28.

Kellemes illata van, hozza a szintet amit ez a márka szokott. Tartós gyorsan szárad és nem hagy nyomot. Már el is felejtettem milyen jó is ez a márka, valamiért nagyon régen használtam már pedig szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

HNReni

2018. augusztus 5.

Jó és tartós illata van. Nem hagy maga után foltot. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Jó és tartós illata van. Nem hagy maga után foltot. Nekem bevált.

zsofi02

2018. július 31.

A hatása jó, de én férfiasnak érzem kicsit az illatát. Emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

6vilag

2018. június 2.

Munkahelyen haza indulás előtt két ici-picit fújtam, mielőtt elindultam és már poroltam is haza. Kolleganőm már csak az üres szobába toppanva a kedvenc parfümjének az illatát vélte felfedezni, nevezetesen a Light Blue-ét. Másnap kérdezte, hogy megvettem-e ezt a parfümöt. Dehogy vettem, bár mindíg is tetsztett, de nem volt a válaszom. Mert, hogy Ő azt érezte utánam. Hát nagynehezen kinyomoztuk, hogy ettől a deo-tól ered a valóban nagy hasonlóságot mutató illat.
Ennyit az illatról. Amúgy másnap behozta az eredeti parfümöt és összehasonlítottuk a deo-val. Hát, nagyjából tényleg ugyanaz az illat.
Amúgy tartós, nem hagy foltot. Én az antibakteriális hatás miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

Amúgy tartós, nem hagy foltot. Én az antibakteriális hatás miatt vettem meg.

waytogo

2018. május 13.

Frissítő illat, a nyári melegben legfőképp értékes! Egész nap érzem magamon, de nem fojtogatóan, hanem kellemesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

szigabika

2018. május 13.

Szeretem a rexona deokat, ez is bevallt. Kellemes illat és hatékony is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Szeretem a rexona deokat, ez is bevallt. Kellemes illat és hatékony is.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.