Rexona

Ár:   539 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Dezodorok

Az Invisible Black & White termékcsalád láthatatlan védelme lehetővé teszi, hogy a fehér mindig fehér, a fekete pedig fekete maradjon – mindezt egy légiesen friss, tiszta illat kíséretében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

shiningstar

2020. november 23.

Dezodort kerestem és az online shopokban nem volt a megszokott 2-3 típus. Abban bíztam, hogy a Rexona mint kizárólagosan izzadásra specializálódott márka tud valamit nyújtani a termékükkel. Hát nem.

Ha tudnék képet csatolni megtenném, mivel kellő távolságnál való kifújásnál is fehér hintőporszerű darabok váltak le a bőrömről és a sötétszürke ágytakarómon abszolúte szembetűnőek volt, amikor felálltam. Későn vettem észre mert a fekete pólóm mehetett a víz alá, aztán száradni, aztán a szennyesbe mert ugyanezt művelte a ruhával és a bőrömmel is. Tusolás, termék off. Ez volt az első, hogy hosszú idő óta kipróbáltam a márkát és nem tetszik. A szaga is erősen irritáló - szerencsére hamar odébbáll kifújás után -, a nyomógomb borzalmasan egyenetlen ami nehézzé teszi a fújást és több fújásra van szükség a nap folyamán többször is, mert az izzadság szaga úgy oson vissza a küszöb alatt, mint ahogy a dezodor illata nyargal ki alatta.

Nem keresem többé a termékeiket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Nem keresem többé a termékeiket.

fanni81

2020. május 22.

Már a második flakonnal haszálom, nagyon szeretem a friss illatát ez a kedvencem az összes rexona közül.
Erősen izzadékony vagyok de ez mindig segít még nyáron is és nagyon tartós az illata egész nap lehet érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Mia0602

2019. július 31.

Télen már elhasználtam egy flakonnal akkor 5 csillagra teljesített. Most vettem egyet illata alig érezhető, nem kellemetlen de hidegebb időben sokkal intenzívebb volt. Izzadság gátló és black&white hatása megfelelő. Elteszem késöbbre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

Formidable

2019. július 11.

A sima és a Pure verzióval is megismerkedtem, egyik sem hagyott foltot sem a fekete, sem a fehér ruháimon, tehát ezt az ígéretét abszolút beváltja. Sportoláshoz és a nyári melegben is használtam/használom, az izzadást nyilván nem szünteti meg, de a kellemetlen szagokat szépen visszafogja. Egy hibája van, de az sajnos nagy: akármilyen kis mennyiséget fújok egyszerre, a Pure változat szaga egyszerűen fullasztó, ráadásul percekig meg is marad a szoba levegőjében. :/ Emiatt kénytelen vagyok 3 csillagra értékelni, mert itt nem szimplán arról van szó, hogy kellemetlen az illata, hanem valóban fullasztó az, ami kijön a flakonból (alapos felrázás ellenére is!). Újra maximum akkor venném, ha épp nincs más black & white dezodor opcióm, de amúgy alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

szucsnoem95

2019. április 4.

Hát, alapvetően szeretem a Rexona spray-ket, de nekem pont, hogy ez hagyott foltot, és a többi nem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

kikolett

2019. március 12.

Szerintem is irtó kellemetlen szaga van és nagyon csalódott vagyok emiatt. Bár a Pure és Aqua társait már próbáltam, azért döntöttem most az alap változat mellett, mert azt gondoltam, hogy ennek nem lesz olyan erős, mesterséges, semmihez nem hasonlítható szaga, mint a többinek. Többször biztos, hogy nem veszek ilyet, valószínű hamarosan ezt is el fogom ajándékozni, mert kibírhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

marysidehouse95

2018. november 14.

Nagyon sokáig ezt használtam. Szerettem az illatát, csak már meguntam. Nem fogja össze fehérre a ruhákat, és jól gátolja az izzadást.
Az ára is viszonylag kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Az ára is viszonylag kedvező.

AppleMaple

2018. október 12.

Meg voltam elégedve ezzel a dezodorral, néhányszor újra is vettem de azért nem nevezném a kedvencemnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

dorinav

2018. július 28.

Nem a legjobb izzadásgátló, de az illata kellemes. Nekem a fehér ruhán kisebb foltot hagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Vica08

2018. július 15.

Néhány alkalommal már vettem, alapvetően jó, de hamar hozzászokik a bőröm, és olyankor szinte csak még jobban izzadok. De a flakon 3/4-éig biztosan jó. Nálam négy csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.