Rexona

Ár:   539 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Dezodorok

Számolj le végleg a foltokkal! A kellemesen édes alma- és körteillatú Invisible Pure nem hagy nyomot, miközben láthatatlan védelme segít, hogy a fekete fekete, a fehér pedig fehér maradjon.

Audry1

2019. szeptember 15.

Nekem tetszik az illata, teszi is a dolgát, nap végén is érzem az illatát magamon, bár kevésbé, mint nap elején. Sajnos izzadósabb vagyok, viszont ez segít a problémán egész nap! Ennek ellenére 4 csillagot adok, szerintem ár/érték arányban azért vannak hasonló tudásúak is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Puszedli83

2019. augusztus 9.

Többször újra vásároltam már.Kellemes illat, nem hagy foltot a ruhán.A nyári melegben is lehet rá számítani, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Zood

2019. augusztus 9.

Imádom az illatát! Nem izzadok 😌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Imádom az illatát! Nem izzadok 😌

fruzsi911

2018. december 19.

Nekem foltot hagyott a fekete felsőmön. nem volt tartós a hatása sem. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Nekem foltot hagyott a fekete felsőmön. nem volt tartós a hatása sem. :/

marysidehouse95

2018. november 14.

Nagyon sokáig ezt használtam. Szerettem az illatát ennek is, csak már meguntam. Nem fogja össze fehérre a ruhákat, és jól gátolja az izzadást.
Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Ajánlom mindenkinek.

kikolett

2018. szeptember 1.

Úgy néz ki, bevált, mert nem lesznek sárgák tőle a fehér felsőim. Nekem jobban tetszik az illata, mint a kék változatnak, bár ennek valóban erősebb illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

CeCeDrake

2018. augusztus 2.

Sportoláshoz használtam el, de nem veszek többet ilyet.
Kegyetlenül erős, tolakodó az illata, így a napi normál használat kizárva, mert elnyom minden illatot. Másokon is megérzem.
Átlagos izzadásgátló deo, szörnyű illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Sportoláshoz használtam el, de nem veszek többet ilyet.
Átlagos izzadásgátló deo, szörnyű illattal.

Bea9

2018. július 30.

Nem hagy foltot és jó az illata, ami számomra nagyon fontos. Sokat elhasználtam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Judit1987

2018. július 27.

Többször is újra vettem, szeretem nagyon. Kellemes az illata, nem hagy foltot, nap végéig nem tart ki, de az nem a dezodor hibája, én vagyok kriminális.. A fehér ruhát sem sárgítja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

HNReni

2018. június 26.

Nagyon jó illatú. Izzadás ellen is hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Nagyon jó illatú. Izzadás ellen is hatásos.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.