Rexona

Ár:   889 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2014. június 23.

Kategória:   Dezodorok

Kiszerelés: 50 ml

malvina

2014. április 6.

Meglehetősen hatásos dezodor, eddig nekem csak extrém módon izzasztó helyzetekben nem teljesített megfelelően. Illata rajtam nagyon kellemes, édes, púderes illat. Sajnos nem látom mostanában sehol, 2 évvel ezelőtt szereztem be kettőt a Müllerben akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

shiningstar

2013. november 30.

Kellemes nekem kicsit cukorkás, nagyon tini csajos, klisés illata van de viszonylag tartós amennyire kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

szappanka

2013. június 23.

két évig kísérleteztem és kerestem a hatékony aluminum-mentes dezodort, de hiába. mostanra lett elegem belőlük, ezért elkezdtem keresgélni egy hatásosabb izzadásgátlót. mivel ennek a dezodornak igencsak pozitívak az értékelései, gondoltam, hogy kipróbálom. hát mit is mondjak? el vagyok ragadtatva :) tényleg nagyon kellemes, visszafogott, nőies illata van, és valóban hatásos. nem ragad, nem marad fehér tőle a hónaljam, viszonylag hamar meg is szárad, úgyhogy minden stimmel. azóta boldogan járkálok fel s alá, és púderillatban pompázok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

csokilany

2013. február 1.

A legjobb dezodorom volt, de most már nem találom sehol :(
Egyszer még feltűnt tavaly valamelyik Müllerben, akkor vettem is belőle 2-t, de már azok is elfogytak... Azóta a Crystal Clear változatot használom, az sem rossz, de ez a lila volt az igazi... Tökéletesen jó volt izzadás és mindenféle kellemetlen szag ellen, nekem nem hagyott foltot a ruhámon sem (mondjuk hagytam is neki időt megszáradni), az illata finom púderes volt, és azt vettem észre, hogy ápolta is a bőrömet, borotválás után közvetlenül is használhattam, nem csípett, sőt inkább megnyugtatta a bőrömet. Hosszú távon is mellette maradtam volna, de túl szép volt, hogy igaz legyen... Sajnálom, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

A legjobb dezodorom volt, de most már nem találom sehol :(

Gumicukoj

2012. október 26.

Imádom az illatát, kellemesen púderes, és nagyon jól teszi a dolgát. Nekem csak a rexona termékei váltak be izzadásgátlásra, pedig nem vagyok egy extrém izzadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

angeltear

2012. szeptember 14.

Én is a spray változatát használtam és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az illata tényleg nagyon finom, nem túl erős és meglepően tartós. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

gilmorelany

2012. augusztus 25.

én is a spray változatát használom és nagyon jó; illata kellemesen púderes, hatása nagyon jó, még a nagy melegben is, én edzés előtt használom, 5 pontos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

calendula88

2012. augusztus 8.

Én ennek a spray változatát használom. IMÁDOM! :) Az illata isteni. A hétfői 40 fokban teszteltem és kiállta a próbát maximálisan. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Nejicica

2012. július 4.

Csodás az illata, tartós, nem hagy nyomot, és nem folyik el. Remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 4.

Csodás az illata, tartós, nem hagy nyomot, és nem folyik el. Remek!

Panda

2012. június 20.

Ma végre megvettem ( ugyanezt csak a lila pipásat)- élesben 36 fokban tesztelve- elsőre kellemes illat mellett van benne vmi zavaró- ami szerencsére felkenés után egyáltalán nem érződik, csak a púderes illat marad- meglepődtem, hogy milyen hamar felszívódik/megszárad bár szerintem felszívódik mert egyáltalán nem fehér a bőröm, mintha nem is lenne rajta semmi.
Ennyire csak az Adidas ezüstkupakosát szeretem- a garniereknek zavar az veet szerű "illata".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1