Rexona

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. március 24.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

A Rexona Blue Poppy & Apple stiftben az önmagában hétköznapi almát kék mákvirág illattal fűszereztük, hogy egy igazán különleges, frissítő illatot kapjunk. A stift 48 órán át véd az izzadástól, a Motionsense technológia pedig segít, hogy mozgás közben is friss maradhass.

Makk Zsuzsó

2020. március 23.

Nagyon kellemes, friss almaillata van, a hatása a Rexonától megszokott. A sötét ruhákat megfogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 23.

nicolekitti

2019. december 4.

Nagyon kellemes illata van. Nincs rajta, hogy anti-markos lenne, ezért befogja a ruhát. Szerintem hatásos, nem irritál, nem csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Nekem csak 3 csillag, de csak azért, mert finom illata van.
Nem vagyok egy izzadós, de nálam csomósodott és a ruhám is befogta, így maradok a spray-nél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Nekem csak 3 csillag, de csak azért, mert finom illata van.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2