Richtofit

Ár:   765 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milla, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógynövénytartalmú, elősegíti a gyógyulást, gátolja a herpesz kifejlődését, hosszabb tünetmentességet biztosít.

csizi

2020. január 3.

Amióta nem találok sehol Compeed tapaszt csak ezt használom. És rájöttem, hogy ez a legjobb. Mar vagy 1 éve nem jött ki a herpeszem. Ha kicsi gyanú is felmerül azonnal bekenem a szám. Az a jó, hogy nappal is simán lehet használni, mert nem látszik. És nátha eseten is jó, mert hidratál, így a kidörzsölt területet szépen helyrehozza, miközben megelőzi a herpesz kialakulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

amazing

2019. december 6.

Sajnos ez se csodaszer... az én herpeszemnek mint halottnak a csók: folyamatos kenegetéssel is 4 nap hólyagos, utána még minimum ugyanennyi sebes állapotban, viszont a fájdalmon és a viszketésen segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

malex

2019. május 22.

Az élet megáldott azzal a csodával, hogy gyermekkorom óta jön elő gyakrabb időközönként a herpeszem, mint az indokolt lenne. A szoros kapcsolatunknak köszönhetően már minden jót és kevésbé jót kipróbáltam, hogy megszűntessem a vele járó áldásos kellemetlenséget. Csodát ettől a zselétől se várjon senki, mivel ha már kijött egyszer a fránya herpesz, az bizony a jó istenért sem fog elmúlni hamarabb sajnos, ellenben a tüneteken enyhíteni lehet. Ez a krém pedig teszi rendesen a dolgát, ezért adok rá egy ötöst. Tényleg szárítja, enyhíti a viszketést és a fájdalmat, de egy hétnél előbb nem tűnik el ettől sem. (Lizin kapszulát viszont minden szerencsés herpesz tulajdonosnak ajánlom, mivel ha azt beveszed, amikor érzed hogy kijönne egyből elmulasztja ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Jucuus

2018. december 1.

Nagyon sokszor újra vettem a Richtofitot, mert tényleg segíti a minél hamarabbi gyógyulást, plusz pont, hogy gyógynövényes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

vivienvandaa

2018. október 31.

4 napja jött ki a herpeszem előtte sosem volt, így pattanásnak hittem nyomkodtam tepkedtem.. utána rájöttem h ajajj ez nem pattanás ha már ennyire viszket... gyors rákerestem a neten melyik a legjobb krém vagy tapasz herpeszre.. a rengeteg jó tapasztalat miatt választottam ezt a terméket!! és nagyon örülök neki mert nem dobtam ki több ezreket... és leszárította rendesen... még van egy kicsi nyoma... de meg vagyok vele 100%-osan elégedve !! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

chupachups

2018. március 16.

Egy igazi csodaszer!:) csak ajánlani tudom mindenkinek!:) nem sűrűn van herpeszem, eddig a zoviraxra esküdtem, viszont az ára, kiszerelése, és az itt olvasott vélemények miatt kipróbáltam és nem csalódtam benne:) látványosan csökkenti a herpesz méretét, 3-4nap alatt tökéletesen helyrehozta a számat bár lehet az is szerepet játszott benne, hogy hamar észrevettem, és elkezdtem kezelni vele:) enyhíti a velejáró fájdalmakat, és nagyon jól szárít!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

jankihun

2018. február 24.

Sajnos sok mindent kipróbáltam már a herpeszre, de ez a legtutibb. Valóban jó a kezdeti bizsergésre, és ha már kijött is gyorsítja az elmúlást. Masszívan szárít, ezért én a sebre is szoktam kenni. Mások írták a nyelvzsibbadást - hát ha eltűnik a herpesz a számról, ez már igazán nem számít nekem. :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

AnnaR

2018. január 17.

Nagyon nagyon jó. Zoviraxot használtam előtte, de semmit nem ért. Ez viszont megelőzésre is tökéletes, ám ha mégis beüt a probléma az utcán is fel tudom vinni a fertőzött területre hiszen egy láthatatlan, átlátszó anyagról van szó. Sebre én se kenem, de mivel a hólyagokat gyorsan leszárítja, így azért csökken a gyógyulási idő is. Nekem tetszik, olcsó is, jó is, egy ideig még biztos ezt fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Dea

2017. május 13.

Nagyon jól működik, nekem egy napi folyamatos kenegetés után rengeteget csökkent a herpesz mérete, és a fájdalom is enyhül, szerintem megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

dalmuska

2017. április 24.

Ezerszer jobb, mint például a Zovirax vagy a drága herpesztapaszok. Egy nap alatt lelohasztja a duzzanatot, hűsít, harcol a pirossággal és a herpeszt is nagyszerűen leszárítja, anélkül, hogy szétmarná az ajkaimat vagy újabb herpeszt okozna. Sajnos elég gyakran, évente háromszor kijön az ajakherpeszem, ezért mindig megtalálható itthon ez a termék. Sokáig az ajkakon marad, nem érzem azt, hogy félóránként kenni kellene a herpeszt. Ráadásul olcsó is, és nagyon sok helyen kapható, vettem már gyógyszertárban, százasban, Auchanban, és a Rossmannban is láttam már, körülbelül 800 Ft-ba kerül.
Arra azért érdemes ügyelni, hogy csak és kizárólag a kis dudort kenjük be vele, körülötte ne, mert tényleg nagyon szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycyrrhizic Acid, Soluble Collagen

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.