Richtofit

Ár:   765 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milla, Módosítva: 2021. március 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

2020-ban megújult összetétel!

Gyógynövénytartalmú, elősegíti a gyógyulást, gátolja a herpesz kifejlődését, hosszabb tünetmentességet biztosít.

noricza

2021. február 27.

Sokáig ezt használtam, aztán valahogy ez sem teljesített valami jól, de még mindíg jobb drágább társaihoz képest. Főleg utókezelésre mondanám hasznosnak. Az hogy színtelen plusz pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

wd1102

2020. szeptember 14.

Remek kis kence, mindig sokat segít. Ha időben kenem, vállalható méretű marad a herpesz, nem lesz kétszer akkora az egész szám. A Zovirax kutyafülét sem ér, ezzel viszont úgy vettem észre, hamarabb is gyógyul. Ráadásul átlátszó! Szerintem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Benedetta88

2020. szeptember 14.

Herpesz elleni küzdelmeim során a legjobb krém, amit próbáltam. Közben rátaláltam a Compeed tapaszra is, ami nagyon bevált. Viszont a tapasz előtt és a mai napig is, amikor már érzem, hogy viszket a szám, nyúlok is ezután a krém után, valamint a lizin kapszula után. Szerintem együttesen, mindkettőnek köszönhető, hogy olykor ki sem tud alakulni a herpesz.
Ha viszont már kialakul, akkor szedem tovább a lizint, c vitaminnal és kenegetem szorgosan. Átlátszó gél,( nem fehér pöttyökkel az arcomon kell közlekednem) így diszkréten lehet kezelgetni vele, már amennyire diszkrét egy herpesz látványa. Nekem néha csípi is, de hamarabb száradnak le a hólyagok, igaz a seb gyógyulása így is hosszadalmasabb. Ettől függetlenül örök darab marad ez a krém is az otthoni patikámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

krsztmlnr

2020. szeptember 1.

Legjobb csodaszer a herpeszre!

Sokszor megvédett, már amikor egy picit viszket a szám kenem is be vele és van, hogy ki se jön a herpesz.

Nekem 1 nap után már szárítja a hólyagot és így kb, 1 hét alatt végbe megy az egész gyógyulási procedúra.
Persze ebben nagyon sokat számít az is, hogy kinek milyen az immunrendszere. (Ha kijön a herpesz, valszeg gyengébb. Nekem mensi előtt szokott előjönni.)

Az íze valami borzasztó (+pont hogy gyógynövényes), zsibbasztja a nyelvem is, ha véletlen rámegy, de ennyit bőven elviselek a gyógyulásért cserébe!😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Legjobb csodaszer a herpeszre!

AnnaR

2020. május 19.

Nagyon nagyon jó. Zoviraxot használtam előtte, de semmit nem ért. Ez viszont megelőzésre is tökéletes, ám ha mégis beüt a probléma az utcán is fel tudom vinni a fertőzött területre hiszen egy láthatatlan, átlátszó anyagról van szó. Sebre én se kenem, de mivel a hólyagokat gyorsan leszárítja, így azért csökken a gyógyulási idő is. Nekem tetszik, olcsó is, jó is, egy ideig még biztos ezt fogom használni :)

2020.05.

Még mindig nagyon szeretem, pedig évek teltek el. Folyamatosan újra veszem, mert olcsó, diszkrét és nagyon hatásos. Változatlanul tudom ajánlani, mert tényleg csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

2020.05.

csizi

2020. január 3.

Amióta nem találok sehol Compeed tapaszt csak ezt használom. És rájöttem, hogy ez a legjobb. Mar vagy 1 éve nem jött ki a herpeszem. Ha kicsi gyanú is felmerül azonnal bekenem a szám. Az a jó, hogy nappal is simán lehet használni, mert nem látszik. És nátha eseten is jó, mert hidratál, így a kidörzsölt területet szépen helyrehozza, miközben megelőzi a herpesz kialakulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

amazing

2019. december 6.

Sajnos ez se csodaszer... az én herpeszemnek mint halottnak a csók: folyamatos kenegetéssel is 4 nap hólyagos, utána még minimum ugyanennyi sebes állapotban, viszont a fájdalmon és a viszketésen segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

malex

2019. május 22.

Az élet megáldott azzal a csodával, hogy gyermekkorom óta jön elő gyakrabb időközönként a herpeszem, mint az indokolt lenne. A szoros kapcsolatunknak köszönhetően már minden jót és kevésbé jót kipróbáltam, hogy megszűntessem a vele járó áldásos kellemetlenséget. Csodát ettől a zselétől se várjon senki, mivel ha már kijött egyszer a fránya herpesz, az bizony a jó istenért sem fog elmúlni hamarabb sajnos, ellenben a tüneteken enyhíteni lehet. Ez a krém pedig teszi rendesen a dolgát, ezért adok rá egy ötöst. Tényleg szárítja, enyhíti a viszketést és a fájdalmat, de egy hétnél előbb nem tűnik el ettől sem. (Lizin kapszulát viszont minden szerencsés herpesz tulajdonosnak ajánlom, mivel ha azt beveszed, amikor érzed hogy kijönne egyből elmulasztja ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Jucuus

2018. december 1.

Nagyon sokszor újra vettem a Richtofitot, mert tényleg segíti a minél hamarabbi gyógyulást, plusz pont, hogy gyógynövényes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

vivienvandaa

2018. október 31.

4 napja jött ki a herpeszem előtte sosem volt, így pattanásnak hittem nyomkodtam tepkedtem.. utána rájöttem h ajajj ez nem pattanás ha már ennyire viszket... gyors rákerestem a neten melyik a legjobb krém vagy tapasz herpeszre.. a rengeteg jó tapasztalat miatt választottam ezt a terméket!! és nagyon örülök neki mert nem dobtam ki több ezreket... és leszárította rendesen... még van egy kicsi nyoma... de meg vagyok vele 100%-osan elégedve !! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.