Rihanna

Ár:   4990-7710 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: RoodGirl, Módosítva: 2018. február 9.

Ár:   4990-7710 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml és 125 ml

Kiadás éve: 2013

Fejjegyek: citrom virág, ciklámen,

Szívjegyek: jázmin, rózsa, szilva, bőr,

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek, ámbra, pacsuli, vanília.

Ár: 4200 , Eladó: tomane
Állapot: a kép szerinti mennyiség 125 ml -ből , Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: banki átutalás után postán maradóra küldöm
800 Ft Rihanna Rogue EDP
Ár: 800 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 10 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
Kusika

2019. szeptember 17.

Kerestem magamnak valami újdonságot az őszi napokra és az itteni vélemények alapján gondoltam teszek egy próbát.WOW! Azt hiszem nagy kedvencem lesz!Az erős édeskés pacsulis nyitányt követően átmegy egy finom bőrös púderes illatba ami kellemesen érezhető de nem tolakodóan erős.
Az üveg dizánja is nagyon megfogott egyszerű letisztult semmi csicsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Az üveg dizánja is nagyon megfogott egyszerű letisztult semmi csicsa.

Leoka

2019. július 16.

Mintát rendeltem belőle, próbáltam 40 fokban 15-ben, de ugyanaz a semmi... Pacsulis nyitás után kb 20 percig börközeli kellemes édes virágillat, aztán mindez ahogy jött, úgy ment is ....olyan semmilyen rajtam....az is rövid ideig....
...gondoltam nem írom le mindjárt szegényt, mert az én bőröm még a Poisont is elnyeli, szépen belocsoltam vele lánykáimat is... sajnos rajtuk sem mutatott semmit...
Nem találok benne semmit, ami megfogott voltna :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Nem találok benne semmit, ami megfogott voltna :(

kvin

2019. február 7.

Update:
Első tesztelésem márciusra esett, ma újra elővettem, hogy a hideg időben is találkozhassak vele.
Eléggé nagy csalódás, nem is értem, mi tetszett benne korábban.
Vagyis, de. Az Avonos illatra hajazás, ami viszont másodjára próbálva olyan enyhén lengi körbe, hogy nem tudja megmenteni a csillag-levonástól. Sőt, rögtön kettő mínuszt kap.
Ez egy szörnyen édes-habos felhő, amin csak halványan csücsül az én imádott Passion Dance-m.

Engem az Avon Passion Dance-ére emlékeztet nagyon, azzal a különbséggel, hogy RR pár fokkal gyengébb, és édesebb a vége. A másik fűszeresebb, karakánabb illat volt (nincsen benne vanília, helyett van viszont vetiver), emiatt is vált a kedvencemmé annak idején.
Megnéztem az illatjegyeket - kíváncsiságból - és nem véletlenül éreztem hasonlóságot. Mindkettő citromosan indít, középen a jázmin és rózsa kettőse, alapként pedig a pézsma-borostyán-pacsuli trió.
Azon túl, hogy kellemes emlékeket idézett, nagyon megörültem, mert mostanában nem igen érezni hasonlót, bár tagadhatatlanul ezt is utolérte az édes-hullám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Update:
Eléggé nagy csalódás, nem is értem, mi tetszett benne korábban.

unicornlady

2018. április 22.

Mintát rendeltem belőle,és így utólag örülök neki. Nem mintha ez egy rossz illat lenne,sőt! Az én bőrömön egyszerűen nem muzsikál szépen. Annyira vártam,és azt hittem új szerelemillat lesz...de nem működünk együtt.:( Elsőre szilvás,kellemes,édes...nem egy harsány illat.
Nekem nagyon hamar átmegy bőrösbe,és szinte semmi mást nem érzek,majd ha lecsengett az egész marad egy puha,bőrös-vaníliás,púderes illat. Kb. 2 óra elteltével már annyira bőrközeli,hogyha belenyomom az orrom a csuklómba akkor érzem csak...
Egyébként szokatlanul "szép" egy celebillathoz képest. Hűvös őszi napokra azért lehet beszerzek majd egy kisebb kiszerelést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

candee

2017. augusztus 17.

Nagyon finom, puha illat és van benne valami különleges is, nem mondanám sablonosnak. Érdekes, mert rögtön kifújás után egyáltalán nem ragad magával, de kis idő múlva amikor kibontakozik, nagyon vagány nőcis illat kerekedik ki belőle. Rajtam kb 4-5 órát bír

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

klau810614

2017. június 5.

Nagyon megfogott ez az illat pedig nem az én illatvilágom de mégis nagyon magaménak érzem .Első illatolásra nem tetszett de másodszor már nagyon! Bőrős szilvás csoda ,nagyon tartós rajtam.
Plasztik Barbie illata van rajtam 😂 Nagyon vagány!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Plasztik Barbie illata van rajtam 😂 Nagyon vagány!

Terka25

2017. május 28.

Én is a Bottega miatt lettem rá kíváncsi . Rajtam csak kifújáskor van különbség. Akkor a Bottega egy kicsit karakteresebb, de kb negyed óra múlva rajtam egyforma lesz . Nekem tökéletesen helyettesíti a Bottega-t , ráadásul tartósságban sem marad el tőle, simán bír egy napot . Örülök, hogy a gyűjteményem része lett. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Vaslady

2017. május 28.

Mivel a Bottega Venetához hasonlitják,innen vettem én is az alapot.
Igen van hasonlóság,de ez az illat kevésbé fűszeres,és sokkal lágyabb,édesebb.
A Bottega Venetához,még mindig azt tudom mondani,a Cara Mia áll a legközelebb.
Celeb illatokat nem nagyon szeretem próbálgatni,sok volt a kellemetlen meglepetés már,de itt bizony kellemes a meglepi.:)
Ez egy jó illat,abszolút viselhető,én inkább ősszel-télen hordanám.
Bár télen talán már a Bottega fűszerességére volna nagyobb szükségem.
Bőrös-szilvás(ettől édeskés)pacsulis illat.
Nagyon jó árban is van huszonvalahány euró az egyik internetes áruházban a 125ml.
Beruházok rá,őszre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Mivel a Bottega Venetához hasonlitják,innen vettem én is az alapot.
Igen van hasonlóság,de ez az illat kevésbé fűszeres,és sokkal lágyabb,édesebb.
A Bottega Venetához,még mindig azt tudom mondani,a Cara Mia áll a legközelebb.
Ez egy jó illat,abszolút viselhető,én inkább ősszel-télen hordanám.
Bár télen talán már a Bottega fűszerességére volna nagyobb szükségem.
Bőrös-szilvás(ettől édeskés)pacsulis illat.
Beruházok rá,őszre :)

karakumsivatag

2017. március 11.

Egy hatalmas nagy üveg tesztert sikerült beszereznem belőle, jó áron. Imádom az illatát, egész nap fújkálom is magamra, mert sajnos annyira bőr-közeli, hogy szószerint csak a csuklómat közelről szaglászva érzem csak. De majd nyáron pont ez a bőrközeliség lesz az előnye. Én annyira nem érzem a hasonlóságot az Oriflame Lady Avebury-vel, mert az sokkal citromosabb ez pedig édes-bőrös, nagyon nőies illat. Az hatósugara miatt vonok le egy csillagot, mert ezt a kellemes illatot szeretném, ha méterekre tőlem is éreznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

Masnuci

2017. február 16.

Még jó, hogy nem kezdtem el véleményt írni róla egyetlen próba után, mert akkor nagyon lehúztam volna szegényt! Pedig nem is rossz parfüm. Bőrös egyértelműen, ezt hozza végig, de puha is és krémes. Jól kivehető a szilva és én itt most érzek rózsát is, de olyan lágyan a háttérben, hogy egyáltalán nem zavar. Nagyobb kiszerelést nem veszek belőle, mert annyira nem fogott meg, de kipróbálásra mindenképp megérte. Bár, ha tovább szaglászom a csuklómat, akkor lehet, hogy mégis????

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Limonene, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Carmine / CI 75470

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Alfa-liponsav. Lásd: tioktánsav