Rihanna

Ár:   4990-7710 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: RoodGirl, Módosítva: 2018. február 9.

Ár:   4990-7710 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml és 125 ml

Kiadás éve: 2013

Fejjegyek: citrom virág, ciklámen,

Szívjegyek: jázmin, rózsa, szilva, bőr,

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek, ámbra, pacsuli, vanília.

Rihanna Rogue EDP - FÚJÓS!
Ár: 1300 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.
Rihanna Rogue EDP 30 ml
Ár: 3000 Ft. , Eladó: nidus
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, átutalás után postázom vagy foxpost

Linett21

2021. február 24.

Bottega Veneta EDP-hez hasonlítják sokan (emiatt vettem meg én is), ami előtt értetlenül állok. Ez egy édes, cukros, púderes, halovány és tartósságban igen vérszegény celebillatocska. Fújás után 5 perccel már csak az édes háttérpúdert érzem a bőrömön.Nem lehet túlfújni, mert semeddig se tart. Az ígért szilva és bőr sehol. Semmi vagányság, semmi BV. Katasztrófa. Egyedül az üvege miatt adok 1 csillagot, mert azzal embert lehet ölni, olyan nehéz. Jó lehet ajtókitámasztónak is, így még valamire lehet használni legalább. Ja, és a kupak se tartja meg, szóval leejtve én már roncsoltam vele a lábujjaim. Nagy buli volt ez, RiRi! :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Sephira

2021. január 23.

Kedvelem az énekesnőt is, magát az illatot is.

Értékelem, hogy nem állt be a cukorka-sziruposok táborába.

Nerkem üvegből tetszik, kifújva is, nagyon kellemes szilvás-bőrös (szeretem a szilvát is), de sajna (ahogy a csuklómon tesztelgettem) egy idő után a bőrömön olyan púderes lesz, kissé férfias is, szilvának nyoma sincs.

Ha végig olyan lenne, mint amikor kifújom, és tartós is lenne (egy órát se tart ki), akkor nagyon szeretném, mert amúgy celeb parfümhöz képest igen jól sikeredett, egyedi illat. (Habár környezetemben nem aratott sikert).

Persze nem a parfüm hibája.

Még adok neki pár esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

Kedvelem az énekesnőt is, magát az illatot is.

Értékelem, hogy nem állt be a cukorka-sziruposok táborába.

Persze nem a parfüm hibája.

Még adok neki pár esélyt.

emb1p3

2020. február 6.

A Bottega Veneta szignatúra edp-jének kopija, de ahelyett nem ajánlom, mert Rihannájé gyümölcsösebb, púderesebb, cserfesebb chypre. A BV elegáns, karakán karakterének szintén stílusos, de még kicsit hebrencs lánya lehetne. Jó illat, de a magam részéről a BV letisztultabb, komolyabb, szikárabb bőrös chypre-ére szavazok, úgyhogy elcsereberéltem egy kedves krémmániással. De egy kincs, 7000 Ft-ért nagyon nem celebparfümöt kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 17.

Kerestem magamnak valami újdonságot az őszi napokra és az itteni vélemények alapján gondoltam teszek egy próbát.WOW! Azt hiszem nagy kedvencem lesz!Az erős édeskés pacsulis nyitányt követően átmegy egy finom bőrös púderes illatba ami kellemesen érezhető de nem tolakodóan erős.
Az üveg dizánja is nagyon megfogott egyszerű letisztult semmi csicsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Az üveg dizánja is nagyon megfogott egyszerű letisztult semmi csicsa.

Leoka

2019. július 16.

Mintát rendeltem belőle, próbáltam 40 fokban 15-ben, de ugyanaz a semmi... Pacsulis nyitás után kb 20 percig börközeli kellemes édes virágillat, aztán mindez ahogy jött, úgy ment is ....olyan semmilyen rajtam....az is rövid ideig....
...gondoltam nem írom le mindjárt szegényt, mert az én bőröm még a Poisont is elnyeli, szépen belocsoltam vele lánykáimat is... sajnos rajtuk sem mutatott semmit...
Nem találok benne semmit, ami megfogott voltna :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Nem találok benne semmit, ami megfogott voltna :(

kvin

2019. február 7.

Update:
Első tesztelésem márciusra esett, ma újra elővettem, hogy a hideg időben is találkozhassak vele.
Eléggé nagy csalódás, nem is értem, mi tetszett benne korábban.
Vagyis, de. Az Avonos illatra hajazás, ami viszont másodjára próbálva olyan enyhén lengi körbe, hogy nem tudja megmenteni a csillag-levonástól. Sőt, rögtön kettő mínuszt kap.
Ez egy szörnyen édes-habos felhő, amin csak halványan csücsül az én imádott Passion Dance-m.

Engem az Avon Passion Dance-ére emlékeztet nagyon, azzal a különbséggel, hogy RR pár fokkal gyengébb, és édesebb a vége. A másik fűszeresebb, karakánabb illat volt (nincsen benne vanília, helyett van viszont vetiver), emiatt is vált a kedvencemmé annak idején.
Megnéztem az illatjegyeket - kíváncsiságból - és nem véletlenül éreztem hasonlóságot. Mindkettő citromosan indít, középen a jázmin és rózsa kettőse, alapként pedig a pézsma-borostyán-pacsuli trió.
Azon túl, hogy kellemes emlékeket idézett, nagyon megörültem, mert mostanában nem igen érezni hasonlót, bár tagadhatatlanul ezt is utolérte az édes-hullám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Update:
Eléggé nagy csalódás, nem is értem, mi tetszett benne korábban.

unicornlady

2018. április 22.

Mintát rendeltem belőle,és így utólag örülök neki. Nem mintha ez egy rossz illat lenne,sőt! Az én bőrömön egyszerűen nem muzsikál szépen. Annyira vártam,és azt hittem új szerelemillat lesz...de nem működünk együtt.:( Elsőre szilvás,kellemes,édes...nem egy harsány illat.
Nekem nagyon hamar átmegy bőrösbe,és szinte semmi mást nem érzek,majd ha lecsengett az egész marad egy puha,bőrös-vaníliás,púderes illat. Kb. 2 óra elteltével már annyira bőrközeli,hogyha belenyomom az orrom a csuklómba akkor érzem csak...
Egyébként szokatlanul "szép" egy celebillathoz képest. Hűvös őszi napokra azért lehet beszerzek majd egy kisebb kiszerelést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

candee

2017. augusztus 17.

Nagyon finom, puha illat és van benne valami különleges is, nem mondanám sablonosnak. Érdekes, mert rögtön kifújás után egyáltalán nem ragad magával, de kis idő múlva amikor kibontakozik, nagyon vagány nőcis illat kerekedik ki belőle. Rajtam kb 4-5 órát bír

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

klau810614

2017. június 5.

Nagyon megfogott ez az illat pedig nem az én illatvilágom de mégis nagyon magaménak érzem .Első illatolásra nem tetszett de másodszor már nagyon! Bőrős szilvás csoda ,nagyon tartós rajtam.
Plasztik Barbie illata van rajtam 😂 Nagyon vagány!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Plasztik Barbie illata van rajtam 😂 Nagyon vagány!

Terka25

2017. május 28.

Én is a Bottega miatt lettem rá kíváncsi . Rajtam csak kifújáskor van különbség. Akkor a Bottega egy kicsit karakteresebb, de kb negyed óra múlva rajtam egyforma lesz . Nekem tökéletesen helyettesíti a Bottega-t , ráadásul tartósságban sem marad el tőle, simán bír egy napot . Örülök, hogy a gyűjteményem része lett. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Limonene, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Carmine / CI 75470

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Alfa-liponsav. Lásd: tioktánsav