Rihanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A citrusos jegyek, a zamatos őszibarack és a bogyósgyümölcsök illatának keveréke a szerelmet, a szenvedélyt és a csábítást idézi meg.

Ár: 2300 Ft postával együtt (postán maradóként) , Eladó: mspotts
Állapot: 220/236ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Kremcica

2019. február 8.

Én is pixiben kaptam meg. Eleve van benn valami zavaró illatjegy amit nem tudok beazonosítani, csak azt hogy nem tetszik. Nekem kicsit túl édes is, de ami miatt nagy csalódás hogy a tartóssága az kb nulla. Továbbadtam mert én sem szeretem az óránkénti újrafújást.A csomagolása mutatós, nagy mennyiséget kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

CeCeDrake

2019. február 4.

Elég érdekes egy illat. Talán 2x használtam.
Nem tartós, de csak egy testpermet.
Barack? Nincs.
Bogyós gyümölcs? Nincs.
Citrus, orchidea az van.
Új gazdára lelt, mivel nálam csak a helyet foglalta volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Elég érdekes egy illat. Talán 2x használtam.
Nem tartós, de csak egy testpermet.
Barack? Nincs.
Bogyós gyümölcs? Nincs.
Citrus, orchidea az van.
Új gazdára lelt, mivel nálam csak a helyet foglalta volna.

Erina

2019. január 31.

Pixiben érkezett. Nagyon kellemes, nem tolakodó, egyhén édeskés illatú. Sajnos a tartóssága nagyon gyenge, hiába csak egy testpermet, mert ugye van BBW vagy akár VS, amiknek kiváló.
Nem sokat használtam, mert meguntam, hogy óránként újra fújkáljam, csak áll a szekrényben. A csomagolása egyszerű de szép. Nem tudom mi lesz a sorsa, mert kidobni azért nem szeretném....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.