Rimmel

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Rita Ora énekesnő közreműködésével készült 60 seconds körömlakkok.

Kiszerelés: 8 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: új, nem volt használva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
Forever0415

Korcsoport: < 18
2016. július 10.

A fehér volt nekem meg.Elmondani nem tudom mennyire szar.Két réteg után sem fed,10 perc alatt nem szárad meg,nem hogy 1!Bármiihez hozzáér,lejön.Ráadásul az ecsete is túl vastag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 10.

Juccimo

2016. április 10.

Mint a piros lakkok szerelmesének, természetesen a piros Raw as night árnyalat volt meg... Imádtam a színét, főleg nyáron, mert egy fokkal élénkebb/narancsosabb piros, mint a legkedvencebb piros árnyalatom, ezért is éreztem különlegesnek. Sajnos a tartóssága nem volt igazi, 2-3 napot bírt fedőlakkal. A múlt héten kellett kidobnom, mert már elég kevés volt benne, nehezen lehetett kenni és nyúlós, ragacsos lett, pedig egy hígításon is átesett már.
Sajnálom, hogy az új kollekcióban ez a szín nem található meg, nem tudom, mikor találok majd még egy ilyen igazi nyárias élénkpirosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

ZsofiaRegina

2016. március 23.

Gyorsan szárad és nagyon szeretem az ecsetjét, valóban könnyű vele dolgozni. A tartósságjával viszont gondjaim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

snowyfairy

2016. február 10.

A Don't be shy nevű, szuper pink árnyalat van meg. A színe egyszerűen gyönyörű! Jól pigmentált, élénk és fényes. Az ecsetjével könnyű lakkozni, szépen teríti el a lakkot a körmön. Gyorsan szárad és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

mmartina97

2016. január 29.

Gyorsan szárad,az ecsettel könnyű dolgozni,viszont nagyon csíkoz és nem tartós.A színük gyönyörű lenne..3 rétegben fogjuk rá,hogy rendesen fed.A babarózsaszín és a Breakfast in bed nevezetűt vásároltam meg.Számomra ez a kollekció egy nagy csalódás,pedig imádom a lakkjaikat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

f.szaszus

2015. december 14.

873 Breakfast in bed árnyalat van meg. Az érzéseim vegyesek. Gyönyörű szín, széles ecset, de eléggé csíkozódik és fedőlakk ide vagy oda 2-3 nap múlva repedezik, nem paddog le de elég csúnya látvány. Egy kicsit pénz kidobásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

Vizililiom

2015. december 9.

Egy nagyon szép pink árnyalat van meg belőle. Tényleg gyorsan szárad, ha figyelek rá, hogy nagyon vékony réteget vigyek fel. Alaposan le kell húzni az ecsetről a "felesleget", mert ha már vastagabban viszem fel, akkor elég sokára szárad meg. Ki kell tapasztalni. Viszont, mivel nagyon vékony rétegben kell felvinni, így minimum 2, de inkább 3 réteg kell belőle, hogy teljesen fedjen. 2 rétegnél is még átlátszanak a körömvégek.
Viszont elég tartósnak mondanám, legalábbis 2 teljes napot és eközben egy hajmosást is túlélt, és csak 3 körmön pattogott le egy pár mm-nyi felületen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

zsofiafozo

2015. december 3.

Szépek a színek de sajnos csíkosra szárad, ezért jó pár réteget fel kell vinni, és nem is szárad meg 1 perc alatt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Zsanett01

2015. november 8.

Valóban gyorsan szárad-az hibátlan!Szép,fényes is.Amiért 4 csillagot kap,az azért van,mert hamar-már másnap lepattogzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

hime0033

2015. október 28.

Én szintén a Peachella-t vettem meg akciósan és nagyon bevált! A színe gyönyörű, fedése tökéletes (nekem egy rétegben is bőven elég volt alaplakkal), gyorsan szárad, nem csíkos, nagyon szép fényes fedőlakk nélkül is és rendkívül tartós. Rengeteget ázott vízben a kezem és még csak meg sem kopott. Az ecsetének pedig szintén nagyon kényelmes a használata, én amúgy is szeretem az ilyen lekerekített formát :) Szerintem megérdemli az 5*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide