Rimmel

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Rita Ora énekesnő közreműködésével készült 60 seconds körömlakkok.

Kiszerelés: 8 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: új, nem volt használva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
bnezsu

2015. október 13.

Rita Ora kollekció 408-as Peachella-t vásároltam meg többek között -don't be shy és cream and berry is van már a polcomon-. Ez szörnyű! De boldog vagyok, hogy nem ezt vettem meg elsőnek, mert tuti nem vettem volna több rimmel körömlakkot ebből a szériából. Az ecset közel sem olyan jó, mint pl. a don't be shy-nál. Csíkoz, és lasabban szárad, hamar lepattog -bár elismerem használom a kezeimet-. Ellenben a don't be shy nekem bejött, jó az ecset, gyorsan szárad és viszonylag rendben fent is maradnak -két gyerek mellett nem várom el egy körömlakktól sem, hogy napokig fent legyen-. A cream and berry még nem volt a körmeimen, jön a frissítés ha megtörtént.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

kriszta49

2015. október 11.

Don't be shy árnyalat van meg, szépen fel lehet vinni, gyorsan szárad, nekem egy réteg is elég. Viszont!!! már másnapra lepattogott, pedig nem volt "igénybe véve".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Kinyi

2015. július 23.

Akciósan találtam a dm-ben a Lose your lingerie árnyalatot és mivel régóta keresek már egy ilyen szép halvány rózsaszín lakkot, gondoltam hát próbáljuk ki. A színe tényleg mesés és tényleg gyorsan szárad, még két rétegben is. Viszont néha még két rétegben sem elég, van, hogy három kell. A tartóssága ...hát...nálam a max eddig 3 nap volt. Csak a fedés és a tartósság miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

AmethystGhost

2015. július 17.

A lose your lingerie van meg. Nem valami fényes, viszont a színe nagyon tetszik, visszafogott és feltűnő is egyben :) Ráadásul nagyon tartós, szinte egyáltalán nem pattog le. És akkor a legnagyobb negatívum: iszonyatosan buborékos. Messziről jól néz ki, de ha közelről nézi az ember... juj, borzasztó csúnya :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Clauril

2015. május 9.

Nagy csalódás. Fehér színben vettem. Minimum 2 réteg kell belőle, csíkoz, lassan szárad, és már másnap lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

Vajdus23

2015. május 3.

Tényleg egy perc alatt megszárad, és tartós is. A fehér színű van meg nekem, és gyönyörű, ahogy a rá sütő napfényben megcsillannak a benne lévő apró csillámok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

aranypáva

2015. április 28.

Teljes pénzkidobás, még akciósan is. Én a 408-as Peachella-t vettem. Nagyon megtetszett a szín így örülötem mikor leárazták. Legalább 2 réteg kell, nagyon lassan szárad, csíkos, de még ezekkel is megbékéltem volna, ha nem kezdett volna a körömvége lekopni kb 10 óra után, alapozólakkal együtt! (igaz fedőlakkot nem vittem fel rá, mert sose száradt volna meg). Csalódott vagyok, csak a színe miatt tartom meg, max elkenem nyáron a lábkörmeimre.
Kár, mert több szín is tettszett, de így nem fogok többet venni. Egyébként az ecset tettszik, de ha nem lenne Rimmel ráírva sosem találnám ki, hogy az, mindig elégedett voltam a Rimmel minőségével, de ezzel melléfogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

BloodEve

2015. április 27.

updét:
Csillagos 5 minőség, sokkal tartósabb, mint a Kate koleksöön, az ecset vastag és tömött, nálam 7 napig meg sem moccant, pedig a Vanish oxis folteltávolítón, ecet és társain keresztül mindent megtettem annak érdekében, hogy lejöjjön XD, nagyon bírja a strapát (2 réteg+fedő).
Aki megbízható lakkot akar, vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

updét:
Aki megbízható lakkot akar, vegye meg!

lbetti

2015. április 18.

Több körömlakkot is vettem már ebből a kollekcióból, nekem beváltak. Könnyű felkenni, bár két réteg kell belőle, viszont tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

rebus

2015. április 14.

ebből a kollekcióból a rózsaszín lakk van meg. a színe nagyon tetszik, viszont nagyon csíkoz :S két réteg minimum kell, elbírna még egy harmadikat is, de alaplakkal együtt 4 réteg sosem száradna meg a körmeimen. akciósan sikerült beszereznem, így nem bánkódom, el fogom használni - de csak akkor nyúlok érte, ha van időm pepecselni és várni a száradásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide