Rimmel

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Rita Ora énekesnő közreműködésével készült 60 seconds körömlakkok.

Kiszerelés: 8 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: új, nem volt használva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
TheGirl

2015. április 11.

A fehér van meg, de mikor a körmömre kenem olyan fura lesz az állaga. Nem igazán vagyok megelégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

masnis

2015. április 11.

A lose your lingerie-re már régóta ácsingóztam, aztán végül leárazva megvásároltam. Gyönyörű árnyalat, amit nagyon szeretek, de valahogy nem a megszokott rimmel-minőség: egy rétegben borzasztóan csíkos, és nehezen szárad, a második réteg nekem mindig kínszenvedés, szinte biztosan elkenem. Fedőlakk nélkül pedig maximum két napig húzza. Szóval ha nem lennék oda ennyire a színért, már rég száműztem volna, így húzom a számat azért, de viszonylag gyakran használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Nymeria94

2015. március 17.

A tökéletes nude körömlakk utáni hajszámban egy barátnőm sietett a segítségemre és utólagos karácsonyi ajándékként kaptam meg tőle a 203-as Lose your lingerie (rózsaszínes nude) árnyalatot. Amikor bejött ez a Rita Ora kollekció különösebben nem kaptam fel a fejemet, megcsodáltam egy párszor őket a Rimmel állványon, de nem estem kísértésbe velük kapcsolatban. ...és milyen jól is tettem!
A 60 mp-s száradási idő nagyon szép hangzik, nagy kár, hogy az én lakkomnak többször 60 perc (!) sem volt elegendő a megszáradáshoz pedig még az Astor gyors szárító fedőlakkját is bevetettem az ügy érdekében. Amikor a lakkozást követően körülbelül 1,5 - 2 órával belekotortam a táskámba, a benne levő cuccaim olyan gyönyörű mintákat hagytak a körmeimet, hogy öröm volt nézni (nem). Értetlenül állok ezelőtt a "minőség" előtt, főleg, hogy ennek a terméknek pontosan a gyors száradás lenne a specialitása, mint azt az üvegén hirdetik is. Lehet, hogy valaki felnyitotta korábban ?! Ha igen, akkor a rokonai valahol nagyon csuklanak... :P
Tartósságról nem tudok nyilatkozni, mert amint megláttam az "eredményt", azonnal lemostam a körmeimről, hogy még csak hírmondója se maradjon ennek a borzalomnak.
A fedése sem volt a legjobb, minimum két réteg kell, ha nem több, hogy ne látszódjon át a köröm maga és ne tűnjön csíkosnak. Az ecsete nagy és lekerekített, kicsit már bumszlinak is mondható, bár én elboldogultam vele, talán ez volt az egyetlen pozitív élményem ezzel a lakkal kapcsolatban.
Sajnos nekem nem vált, úgyhogy jó szívvel nem tudom ajánlani senkinek. Lehet,hogy a közeljövőben teszek majd még egy-két kísérletet vele,de nem fűzök hozzá túl nagy reményeket. Csak azért nem tudom (egyenlőre) teljes pénzkidobásnak minősíteni, mert ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

mgina007

2015. február 24.

Lose your lingerie és Breakfast in bed árnyalat van meg. A rózsaszín 3, a menta 2 rétegben fed. Gyorsan szárad és tartós. Ami a problémám vele, hogy ezzel a bumszli ecsettel egyszerűen képtelenség szépen dolgozni és egy idő után besűrűsödik az állaga. Nem rossz, leginkább átlagos, de lehet, hogy csak a világos árnyalatok miatt nem működik rendesen. Ezt azért gondolom, mert a sima 60 seconds lakkok viszont jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Nomacs

2015. január 29.

203-as van meg, de nem lesz a kedvencem. A boltban kifejezetten fehéres rózsaszínnek tűnt, napfényben viszont cukorkarózsaszín. De ezzel még nem lenne baj, ha valakinek tetszik, viszont csak három rétegben fed elfogadhatóan... A tartóssága átlagos, az ecset megfelelő. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

tinaaa21

2015. január 24.

Két rétegben jól fed, de nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 24.

Két rétegben jól fed, de nem túl tartós.

babyface

2015. január 1.

a rimmel lakkjai a kedvenceim közé tartoznak, bár nem vagyok nagy köröm mázoló, ha egyszer-egyszer kedvet kapok hozzá biztos, hogy a rimmel vagy az astor lakkjaihoz nyúlok (bár utóbbiban is volt ami csalódást keltett) ez a széria sem lett a kedvencem... a sötétlila midnight rendezvous fantázianévre hallgató árnyalatot vettem meg az állaga sokkal ragadósabb mint a többi rimmel lakké, elsőre nagyon csíkoz, de ha másodszorra átmész rajta nagyon szép lesz a végeredmény. :) a keféje is mintha keményebb lenne, nehezebb vele dolgozni bár a kialakítása ugyanolyan mint a többi rimmel kefe. örülök, hogy meg bírtam állni és csak ezt az egy árnyalatot vettem, nem lett kedvenc. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

nyrktlin

2014. december 29.

Breakfast in bed nevű, menta színű különleges hatású lakkot szereztem be. Első látásra szerelem volt, már régóta vágytam egy ilyen színű lakkra. A másik 2 Rimmel lakkomat nagyon szeretem, és ennek is bizalmat szavaztam meg. Egy rétegben csíkoz, de nagyon gyorsan szárad. 2 rétegben csodás a színe, nem csíkoz. Viszont mindenféle lenyomatos lett a körmöm, hiába száradt meg gyorsan, valamint még buborékosodott is! Elég csúnya látvány volt.. De a legrosszabb az az ecsete! Ilyen durva, kemény ecsettel még nem találkoztam, ez szörnyű! Alig lehet vele szépen lakkozni.. Mivel megvettem, ezért el fogom használni, de most már kicsit bizalmatlanabb leszek. Szerintem ha ez elfogy, inkább egy Essence Show your feet-tel fogok megpróbálkozni, mert az legalább használható is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

Oraculum

2014. december 1.

Megvettem a 203-as Lose Your Lingerie pasztell rózsaszínes árnyalatot is, nagyon szép, Én az Essence Effect holographikus lakkjával fedtem le és nagyon szép, nőies így viselve.
A 703-as White Hot Love fehér lakk tulaja vagyok, nagyon sűrű, 1 rétegben is szép, de 2 rétegben tökéletes, a tartósságáról nem tudok rögtön nyilatkozni, de megelőlegezem neki az 5 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

dora825

2014. november 10.

Nagyon rossz. Nekem a fehér árnyalat van meg. Pénz kidobás volt az egész. Tiszta ragacsos volt az egész,a körmömön borzasztó színe volt és ráadásul összetapadt így két csík lett a körmömön arról nem is beszélve hogy nem is száradt meg egy perc alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 10.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide