Rimmel

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Rita Ora énekesnő közreműködésével készült 60 seconds körömlakkok.

Kiszerelés: 8 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: új, nem volt használva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
Jxojxi

2014. október 31.

A Midnight rendezvous nevű sötétlilát vettem meg glamurnapokon (így megérte, a teljes árát nem mertem volna elsőre kifizetni), és nagyon szeretem. Hat nap után mostam le, a végeken kicsit megkopott (nem volt feltűnő), nem pattogott. Tényleg gyorsan szárad, és ha ügyes vagyok, akkor egy rétegben is fedne, de inkább biztosra megyek, két vékonnyal szép lesz.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

ditti_belle

2014. október 29.

Lose your lingerie árnyalatot vettem és nagyon nem szeretem. Buborékosan szárad meg, száradás után semmi fénye, nem egyenletes, cseppet se tetszik.
1 csillag helyett mégis 2-t kap mert 1 rétegben fed és fedőlakkal már nem olyan undi a felülete, lehet hogy körömnyomdázásra meg fogom tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

pomme

2014. október 28.

A Lose your lingerie árnyalatot vettem meg, nagyon szerettem volna már egy ilyen majdnem fehér pasztelrózsaszín lakkot. Sajnos csalódás volt, a csillámokból semmi sem látszik felkenve, a lakk pedig 3 rétegben úgy-ahogy fed. A száradási idejét képtelenség kivárni, mert még órák múlva a legkisebb ütődés is képes tönkretenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

vivuss87

2014. szeptember 26.

A fehéret vettem meg, és nem sok reményt fűztem hozzá. De azt kell mondjam, szuper kis cucc. klassz ecsete van, én ezt a széleset szeretem. És villámgyorsan megszárad, ha nem is 1 perc alatt. 2 rétegben tökéletesen fed, és természetesen fedőlakkal, de 5 napig kifogástalan volt. Nekem nagy meglepetés, de elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

tittus

2014. augusztus 14.

Naaagyon sokat hezitáltam ezeken a lakkokon, végül csak megvettem a White hot love-ot és a Lose your lingerie-t is. Már most lelövöm a poént, nagyon megbántam. A legbosszantóbb dolog bennük, hogy buborékosodnak. Ezt utálom legjobban egy lakkban, és ezzel a két lakkal is körbejártam a témát, vásárláskor direkt néztem az állagát, hogy ne egy sűrűbbet fogjak ki, kentem vékonyan, kentem vastagon, megtisztított körmön és 1 napja koppra száradt lakkon is buborékosodik. A nagy meleg miatt kentem este is, és nem nyitogattam sokat, főleg nem rázogattam. Egyszerűen nem tudom, buborékosodik mind a kettő, és rohadtul idegesítő, hordhatatlan undocsmány. Emellett pedig az sem tetszik, hogy az üvegben olyan szép csillámok a körmön egyáltalán nem érvényesülnek, és a fénye is elmarad a tőlem vártnál...már majdnem félmattra szárad. Mondjuk viszonylag hamar szárad, viszont mindkét színből 3 réteg az igazi (én persze vékony rétegeket kentem, és így nemcsak buborékos, hanem csíkos is lett - 3 réteggel viszont legalább nem csíkos, csak buborékos). Tartósságra annyit, hogy fedőlakkal persze bírja, fedőlakk nélkül másnap már pattog...Nálam ez most abszolút pénzkidobás kategória, ennyi pénzért azért többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

tmscsilla

2014. augusztus 2.

Egy rózsaszínes törtfehér és egy világos nude árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Nekem határozottan bejöttek ezek a lakkok, szépen kenhetőek, elég gyorsan száradnak, és két réteg még a fehérből is elég volt, pedig a világos színeknél fel vagyok készülve a három rétegre is. Tartósságról nem tudok érdemben nyilatkozni, mert két-három napnál tovább ritkán marad lakk a körmeimen, de ameddig a kezemen volt, nem kopott, nem pattogzott, szóval én meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

bjútigörl

2014. július 30.

A koromlakk talalt meg engem!
Bementem a rossmannba avval a céllal hogy shampont veszek! Ott altam a sok tubus elott amikor meglattam az egyik shampon elott egy rimmel 60 seconds feher lakkot! Mar egy ideje gondolkodom a feher lakkokom es mivel aznap jo kedvem lett egy feher lakkal es a shamponommal tavoztam a boltbol! Aznap ki is probaltam! Amikor felkentem az elso reteget tatva maradt a szam nem hibatlan volt a fedes de ket reteggel valami álom! Csutortokon tettem fel most szerda van es szedem le! Ma kezdett el potyogni! 10/11 ajanlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 30.

A koromlakk talalt meg engem!

kissenikor

2014. július 29.

Nem rossz, egyetlen nagy hátránya, hogy rettenetesen rossz a fedése. Zömmel világos árnyalatok (nekem egy mentazöld van és egy világos rózsaszín), kettő réteg tutira, van, ahol három is kell. Ilyenkor már könnyű elrontani, mert nem szárad elég szépen és gyorsan...Sajnálom, mert amúgy jó kis lakk lenne, az ára is baráti, de a csíkozással elrontotta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

nightmare

2014. július 29.

613-es sötétlilának vagyok tulajdonosa. Szörnyű ez a lakk. A körmeimen sötétkék, és a tartóssága..már az nap elkezd pattogni. Az első réteg az valóban gyorsan megszárad, de foltos és így kell a második ami viszont soha az életben nem akar. Soha többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

dana90

2014. július 12.

A sötétlilát kaptam múltkor ajándékba szempillaspirál mellé. Nagyon szép színe van, tartósnak mondanám, mert három napot kopás nélkül bír. Megfogja a körmöt elég rendesen, dehát ilyen sötét színnél nem is várhattam mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide