Rimmel

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Rita Ora énekesnő közreműködésével készült 60 seconds körömlakkok.

Kiszerelés: 8 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: új, nem volt használva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
lettart

2014. július 3.

A fehér az örök macera.., nem eléggé fehér, nem eléggé oylan fehér, amilyen fehéret mi akarunk.. nem fed kellőképp, pattogzik hamar. szóval macera az egész. KIVÉVE EZT! végre valami szép árnyalatú fehérség, ami tartós, már két hete ez van a lábamon - bár hozzáteszem L'oreal mattosító lakk is van rajtuk) és még mindig csodásak..., kézen mattosítóval 1 hét, anélkül 3 nap - kivéve ha egy napot a strandon a vízben ázva töltök :) akkor az az egyetlen egy nap. de akkor is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

ludmilla

2014. július 1.

Nem javult a helyzet buborékosodás terén, sőt... Igazából egyetlen egyszer tudtam használni ezt a lakkot, mert akkor még megkötött hamar, mostmár egy nyúlós gumiszerű cucc marad a körmeimen, ami nem akar megszáradni. A színe sem olyan pasztelzöld, mint az üvegben, hanem kék.(akitől kérdeztem mindenki kéket vágott rá.) Ahányszor próbálom (mondjuk felhígítva), csak felidegesítem magam. Arra meg nem kéne költenem, körömlakk nélkül is fel tudom húzni magam, köszönöm szépen.
Az essence colour & go lakkjai után a rimmel rita ora is tiltólistás lett nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

kucmuc

2014. július 1.

Négy árnyalatot szereztem be (eddig) ezekből a lakkokból. Először a Breakfast In Bed nevezetű, csodás menta árnyalatot. Hihetetlen nagy szerelmem lett, gyönyörű színű, könnyen és szépen felkenhető és tényleg egy perc alatt száradó lakk, ami elég tartós is. A top 5 lakkom közé biztosan bekerült. Ezen felbátorodva később megvettem a Hot White Love fehér árnyalatot, mert a fehér lakkokkal eddig mindig pórul jártam. Ez most nem okozott csalódást, így erre a két árnyalatra megadom az öt csillagot. Az itteni hozzászólásokat olvasva beruháztam a Lose Your Lingerie csodás halvány rózsaszín lakkra is. A színe valami mennyei, azonban ez már nem olyan könnyen kenhető, kicsit ragacsos és több réteg kell belőle, hogy ne legyen csíkos. Éppen megoldható feladat, ezért 3 pontot adnék, a színe miatt +1. A negyedik lakkom a Raw As Night nevű tüzes vörös szín, ami bár egész jól fed, valahogy nem varázsolt el, nem éreztem olyan különleges árnyalatnak, mint a másik hármat, így erre is csak 4 pontot adnék, bár ez egyértelműen ízlés kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Dorotien

2014. július 1.

Sokat gondolkoztam, hogy megvegyem-e a menta árnyalatot. Imádom ezt a színt, már volt egy hasonló lakkom, de végül nem bírtam ott hagyni, megvettem. Hát vegyesek az érzéseim. Nekem is buborékosodott, nem akart megszáradni, még 2 óra múlva is belenyúltam.. Nagyon sűrű, a körmeimen valahogy hamar megkötött, ezért kenni nehezen tudtam, de belenyúlni meg simán.. Az árnyalat annyira rikít a kezemen, kicsit pasztellesebb, elegánsabb színre számítottam az üveg alapján. Sajnálom, hogy nem a világoskéket vagy a fehéret vettem meg. Tartósságával nem lenne gond, alaplakkra kentem, 4. napja van fent, és még nem kopott meg, de le fogom mosni. Több szín is tetszik a kollekcióból, de így nem merek többet venni, mert a körmömön nagyon gagyi hatást kelt a buborékkal és horpadásokkal, valamint nincs mindig 2 órám ülni ölbe tett kézzel azt várva, hogy mikor szárad végre koppanósra. Úgyhogy 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Kodi

2014. június 26.

Nem csoda, hogy elkapkodták ezeket a lakkokat. A Don't be shy árnyalatot hoztam el, abból is az utolsót, a helyi Rossmannban nem maradt más, csak a kevésbé kihasználható divatszínek. Egy rétegben is fedő szépséges fukszia, én mégis 2 réteget kentem, fényes, jól terülő, viszonylag sűrűbb lakk. 599 Ft-ért nagyom megérte, de a teljes árat is megadnám érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

pmarcsi

2014. június 23.

Nekem is a mentazöld van meg. Szerencsére én sem tapasztaltam semmi negatívumot a lakkal kapcsolatban. Szépen fed 2 rétegben, és egész tartós is. Ajándék volt egy szempillaspirál mellé, szóval abszolút megérte :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Csilluska

2014. június 4.

Nem volt tervbe véve, hogy veszek ilyen lakkot (már így is túl sok lakkom van), jóformán azt se tudtam, hogy létezik ilyen, egyszerűen kb. 1,5 hete, egy vásárlás alkalmával megláttam őket, és legszívesebben az összeset megvettem volna! Alig tudtam visszafogni magam, de az eszemre hallgattam, és inkább hazamentem és utánanéztem a neten az árnyalatoknak, megnéztem 1-2 blogot, aztán másnap visszamentem és megvettem a 873-as Breakfast In Bed, és a 863-as Do Not Disturb fedőnevű színeket. Először a Breakfast In Bedet próbáltam ki, 1 hétig volt fent, 2 rétegben, alap- és fedőlakk nélkül. Közben 2x is hajat mostam, mosogattam stb. és a világon semmi baja nem lett, nem pattogzott le, csak azért mostam le, mert már kezdett lenőni, és amúgy is ki akartam próbálni a másik színt. De visszatérve még ehhez, két rétegben nagyon szépen fed és csodás a színe: világos/kékes/pasztelles zöldként tudnám leírni. Kicsit tartottam tőle, hogy nagyon fognak látszani a csillámok benne, de felkenve észre sem lehet őket venni. Nagyon meg vagyok vele elégedve, jelenleg ez a kedvenc lakkom! A Do Not Disturb egy élénk, sötétebb zöld árnyalat, nagyon vidám, nagyon tetszik. :) Ebből 1 réteg is elég, jól fed, gyorsan szárad. Ez még nincs olyan régen felkenve, de ha rosszabbul teljesítene, mint a másik, akkor majd frissítem a véleményem. Addig is 5 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Lora

2014. június 4.

A Breakfast in bed árnyalatot rendeltem meg és egyáltalán nem bántam meg! Egy rétegben nagyon csíkoz, de kettőben tökéletes volt és nagyon tartós is, nekem 5 teljes napig bírta lepattogás nélkül (fedőlakkal).

A csomagolás is rendkívül édesre sikerült, nagyon ötletes, hogy minden üvegcsén a beltartalomnak megfelelő árnyalatú a mini-Riták körme.

(http://www.nailwonderland.hu/2014/05/rimmel-rita-ora-collection-breakfast-in.html )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

vrozi

2014. május 27.

Megláttam a Raw as Night árnyalatot és rögtön beleszerettem, ami nem is csoda, mivel piros-vörös-bordó árnyalat mániás vagyok körömlakk terén.
Korábban is volt Rimmel lakkom és nemrég hosszú idő után újra felkentem, de nem voltam elégedett. Megállapítottam, hogy ez nyilván az idő vasfogának köszönhető.
Na ezzel meg az volt a helyzet, hogy felkentem és csak pislogtam, mert SOHA egyetlen olyan lakkom sem volt, amit TÖKÉLETESEN, de TÉNYLEG TÖKÉLETESEN fedett volna egy rétegben! Ezer millió márkától van lakkom (kísérletező vagyok), de ennyire még soha nem voltam az egy réteggel elégedett! De hát mivel az előző lakkok hozzá szoktattak, így maradtam a kettő rétegnél. Száradását tekintve, nem egy perc, viszont nagyon rövid idő így is szerintem!
Na de a feketeleves: SOHA egyetlen olyan lakkom sem volt, ami ENNYIRE GYORSAN elkezdett volna pattogzani...Konkrétan, ha az ember lánya nem főállásban kishercegnő, akkor számíthat rá, hogy ez megtörténik. Én felkentem délelőtt, utána összekészülődtem és bementem az egyetemre. Ez kb. 3 órányi időtartam volt max., az alatt pedig az egyik középső ujjamon két olyan csúnya lepattogzás volt, hogy el sem hittem. Nem gondoltam volna, hogy lesz valaha olyan lakk, ami a tartósságát illetően negatívan tudja verni nálam a Catrice lakkokat...hát nem voltam tőle elragadtatva és itt meg is kellett emlékeznem arról a korábbi gondolatomról, miszerint biztosan az idő általi minőségbeli romlás miatt pattogzott a többi Rimmel lakkom. Hát ebben tévednem kellett...Hozzá kell tenni, hogy plusz pont még, hogy a kopások könnyen és feltűnésmentesen javíthatóak!
Azonban mindent félretéve be kell, hogy lássam, hogy bizony imádom, hogy ilyen szépen fed és színeiben egy-kettőt leszámítva, nekem teremtették ezt a limitált kiadást! 800Ft-ért vettem a Rossmannban amúgy. Összegezve hihetetlenül ambivalensek az érzéseim a lakkal kapcsolatban: iszonyat szuper fedés, nulla kopásállóság...
De azért legyen négy csillag :)

Update: Tényleg nem tudtam ellenállni a további beszerzésnek és megvettem az itt már sokat emlegetett Lose your lingerie-t. Hát azért ez jelentősen vissza fogja fogni a vásárlási lázt a Rimmel-Rita Ora lakkok terén. Egy rétegben maga volt a tragédia, alig fedett, azt is csíkozottan. Ráadásul úgy tapasztaltam, hogy sűrűbb-nyúlósabb állaga állaga van mint a már fent említettnek. Nekem kettő rétegben már okés volt, de itt is volt olyan ujjam, ahol lehetett volna egyenletesebb...Mindenesetre a színét imádom, fagyira emlékeztet :)
Csillagot nincs szívem levonni, de azért kicsit romlott a véleményem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

De azért legyen négy csillag :)

Csillagot nincs szívem levonni, de azért kicsit romlott a véleményem..

nemethanna1

2014. május 26.

Már nagyon vártam a kollaborációt, mert imádom Rita stílusát. Több színt is kinéztem magamnak, az Oragasm és a Lose Your Lingrie árnyalatokat akartam először megvenni, de az elsőt nem láttam egyetlen üzletben sem, az utóbbi pedig élőben nem fogott meg. Így a 323-as Don't Be Shy lett a nyerő. Ez egy gyönyörű, feltűnő rózsaszín/fukszia szín. Egy rétegben még nem az igazi, de kettőben már isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide