Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2014. május 15.

Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, intenzív színt és nedvességet biztosít az ajkaknak.

Kényelmes viselet biztosít akár egész nap.

7 árnyalatban kapható

pomme

2016. október 4.

A Viva Violet árnyalat van meg, reménykedtem benne, hogy egy sötétebb-lilásabb színt kapok, de sajnos se nem sötét, se nem lila (online rendeltem, ezért nem tudtam élőben megnézni). Leginkább fukszia színe van, nem az a neonos, hanem viselhető árnyalat. Arra számítottam, hogy majd beissza a szám a színét, mint a L'Oréal Colour Caresse, de nem, csak picit fogja be, ennyire más rúzsom is be szokta színezni. Viszont nem szárít, sőt. Eddig úgy tűnik, nem mászkál el, de még update-elek. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

briw

2015. szeptember 20.

A 200-as,' Keep Mauving ' árnyalatot vettem meg, ami egy barnás-lilás árnyalat.A szín tényleg változik kicsit felvitel után, de nekem így is tetszik. Tartós, nem szárít és egyenletesen kopik, az egyetlen problémám vele, (és ez inkább ennek a színnek a hibája) hogy egy elég érdekes rózsaszín árnyalattá kopik, szóval inkább gyakrabban újrakenem,hogy ezt elkerüljem! :D Ja,és tényleg nehezen jön le, nap végén sminklemosóval is áttörlöm az ajkaimat,csak úgy jön le teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Natalka

2015. augusztus 26.

Nálam eddig ezek a ceruzák a legjobbak, és ez egyértelműen a tartósságuk miatt van. Nagy meglepetés volt ez a termék számomra, mert amúgy nem nagyon vagyok oda a Rimmel cuccokért (kivéve a lasting finish rúzsok), vhogy sose jöttek be... Ezeknek a rúzscerkáknak is kissé gagyi a kinézetük, sima műanyag tok, villámgyorsan lekopó betűk (a tesztereken már csak nyomokban volt felfedezhető), minden exkluzivitást nélkülöz. Amint ezen túltesszük magunkat, jön a katarzis :) Csodásan pigmentált, fényes, ápoló és TARTÓS rúzsok ezek! Órákon át kellemes viselet, alig kopik, és a fényéből sem veszít. Számomra abszolút pozitívum, h a szín beleissza magát az ajkak bőrébe, így amikor letörlöm, akkor is megmarad a szín :) Nekem a 200 -as Keep mauving és a 100-as Give me a cuddle árnyalatokban van meg, előbbi mályvás, utóbbi rózsaszín. Ami kicsit meglepő, h változik a szín a felvitelt követő fél órában... Például a mályvás nekem bordós lett, a halvány kis rózsaszínem pedig vadító pinkbe ment át, kissé megdöbbentem, amikor belenéztem a tükörbe, fogalmazzunk így :D Engem ez nem bosszant, de azért érdemes úgy kalkulálni a színválasztásnál, h intenzívebb, sötétebb színt kapunk, mint ami a kézfejünkön látszik elsőre.
Nekem nagyon tetszik, és amint megjelenik Mo-n megveszem a nude színt is még, az tuti.

Frissítés: Nagyon szeretem a Max Factor rúzsokat is, de ha lehet, ezeket a kis Rimmel rúzsbalzsamokat még jobban, abszolút rajongás. Ha a szám rossz állapotban van, kiszárad, cserepes kicsit, akkor biztos, h ezek közül választok, mert jobban hidratál, mint a legjobb ajakbalzsamom. Beszereztem a Drive Me Nude és a Not An Illusion árnyalatokat is. Előbbi világos barnás-rózsaszín, később rózsaszínesebb lesz az ajkakon, nagyon természetes. Utóbbi pedig korallos, kis narancsos beütéssel, az ajkakon kicsit pirosas lesz, nyárias szín. Én ezeknél tapasztalok amolyan ajakdúsító hatást, vagy hogy is fejezzem ki magam, szóval olyan sculpting-hatású :D a csoda ebben az, h amellett, h fényes, krémes, mégsem ül bele az ajakredőkbe, plusz nem maszatolódik, nem csúszik el, és nem fut ki az ajkakon túlra! :-O minden egyes alkalommal rácsodálkozom erre a remek tulajdonságra. Meg az ápolásra. Meg a színekre *-* na szóval láthatjátok, h ennek fele sem tréfa, tényleg imádom :D hosszú-hosszú oldalakon keresztül tudnálak Titeket fárasztani a rajongásommal, ragoznám még, de felesleges, mert sok újat nem tudnék hozzátenni.
Utószó: az esküvőmre is a ezt választottam (a Drive Me Nude-ot). Ezzel mindent elmondtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

onecrimsonnight

2014. október 1.

Nekem a give mi a cuddle halvány rózsaszín van meg. Finom, vaniliás illata van, a kupakjával viszont nagyon óvatosan kell bánni, mert könnyen leszánthatjuk vele magát a rúzs részét ha nem figyelünk oda.
Szóval aranyos, visszafogott rózsaszín csomagolás, beltartalom is hasonló, picit sötétebb, gondoltam ez nagyon jó lesz hétköznapokra. Felkentem, kicsit bosszúsan nyugtáztam, hogy szárít és igencsak hangsúlyozza a szárazabb részeket, de sebaj majd teszek alá több ajakápolót mint szoktam.
Aztán 5 perc múlva visszatérve a tükör elé döbbentem vettem észre, hogy átváltott a színe valami ízléstelen neonos rózsaszínbe...Még egy esélyt adtam neki, de következő próbálkozásnál is ugyanilyen, számomra hordhatatlan színbe ment át. Amit nem értek, nekem az átverés kategória mert ha tudom, hogy ilyenre vált a színe, nem veszem meg. Szerencsére fél áron járt a rita ora körömlakkhoz, így annyira nem volt nagy pénzkidobás. De azóta is csak áll a fiókban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.