Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: nicky965274, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Ár:   1999 Ft

Intenzíven színezi, dúsítja és szétválasztja a szempillákat.

Wiwienna

2019. szeptember 24.

Szépen szétválassza a pillákat, bár nem mondanám hogy túlságosan szembetűnő "3D"-s hatást kelt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Ár érték arányban megfelelő, de sajnos a drágább spiralok jobbak,hosszabb hatást kölcsönoznek a pillamnak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

HDorina

2019. szeptember 7.

Ajándékba kaptam. A műszempilla leoldása után olyan szempillaspirált szerettem volna, ami szétválasztja és kiemeli a pilláimat. A keféjének köszönhetően nagyon precízen lehet vele dolgozni. Tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bettiii

2019. július 4.

Talán egyik legjobb spirál, amit valaha használtam. Hétköznapra egy rétegben szoktam felkenni, szépen szétválaszt, nem ragad, nem csomósodik. 8 óra munka után is a helyén marad. Dúsítást nem tapasztaltam túlzott mértékbe, de nem is baj, a természetes hatású pillát jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Anyics

2019. június 13.

Évek óta ezt használom és marad is, mert elégedett vagyok vele. Próbáltam több fajtát, váltani, de ez maradt nekem még mindig a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Smonika

2019. április 25.

Jelenlegi kedvenc szempillaspirálom. Nekem könnyű használni. Szép pilláim lesznek tőle. Rétegezhető ( 2x szoktam.) . Nem ragasztja össze a pilláimat , nem pereg le . Reggel felkenem és késő délutánig fent van .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

misane

2019. április 5.

A nővérem darabját próbáltam ki először, akkor nagyon megtetszett, főleg a keféje. Így vettem egyet magamnak is. Aztán pár hét után rájöttem, hogy a sárga Lovely nyomába sem ér, így azóta parkoló pályán van nálam. Néha előveszem, de nálam abszolút nem lett az újra vevős kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

morningflower

2019. március 27.

Kedvenc szempillaspirálom :) Hosszú, de világos pilláim vannak, és viszonylag sűrűek is. Szóval, az a lényeg, hogy valami szépen befesse, adjon nekik ívet, ne tapassza össze őket. Ezt tökéletesen hozza a kis Rimmel, bár idáig volt egy kb. 800 Ft-os Essence is, ami teljesítette, szintén gumis kis sörtékkel a feladatot. Amiben ez több és jobb, hogy baromi lassan fogy, egyáltalán nem romlik a használat vége felé sem a minősége, nekem igazán könnyű dolgozni is vele, mert minden mással összekenem magam :) Már 4-5. alkalommal újravevős, nem is kísérletezem már mással. (Plusz hihetetlen jó az ára is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Szabinaj

2019. március 22.

Alapból hosszú és szempilláimra nagyon jó,kifèsüli ad hozzá egy kis színt és tökéletes az összkèp. Az viszont zavaró,hogy lassan szárad csak meg a festèk és könnyen szét kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

BergerHenrietta

2019. március 20.

Vékony szálú, és nem éppen dús szempillasorral,valamint érzékeny - gyakran könnyező szemekkel rendelkezem. A spirállal könnyű dolgozni,kiváló a textúrája,nem ragasztja össze a pillákat. Természetes hatású,hosszú pillákat varázsol,szépen hangsúlyozza a szemeket önmagában,egyéb szemsmink használata nélkül is. Mindemellett tartós, nap végére sem pereg le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.