Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: nicky965274, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2021. április 15.

Intenzíven színezi, dúsítja és szétválasztja a szempillákat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CicA3s

2022. április 19.

A szilikon feje miatt vettem meg, én csak ilyet használok. Szép fekete színe van, a pillákat gyönyörűen szétválasztja, de kb. ennyi. Nem rétegezhető, nem dúsít, nem hosszabbít. Könnyen lemosható. Legalább olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 19.

Palma215

2021. július 1.

Joy napok alkalmával valami 800Ftért jutottam hozzá, csinos kis csomagolása van, imádom fogni, én az ilyen kis vékony spirálokat szeretem, nem a vastag, tömzsiket. A kefe is bejön, a szilikonkefék közül eddig az egyik legjobb, a pillák is szépek, nagyon szépen választja szét őket, vékony, de fekete és dús pillákat csinál. Egy minimálisan nekem azért potyogott.
Update: nagyon potyog. És gyorsan. Panda Eye effect a vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

Update: nagyon potyog. És gyorsan. Panda Eye effect a vége.

Doryca007

2021. június 19.

Nekem osszetapasztja a hosszú egyenes pillaimat, és nincs huha hatás. Gyengecske

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 19.

Szilvus87

2021. június 17.

Csodálkozom, hogy ez ilyen sokaknak bejött. Én azt a kérdést tettem fel használat után, hogy ez csinált egyáltalán valamit? 🤷‍♀️
Mondjuk tényleg nem csomósodik, nem is veszem észre, egy sima arcmosással könnyen eltávolítható, a szilikon kefe nálam nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 17.

jhszktln

2021. június 8.

Nagyon béna vagyok sminkelésből, így a spirál érdeme, hogy a szempilláim viszont mindig szépek. Nem potyog a festék,reggeltől estig nekem szépen tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

vszlau

2021. április 16.

Ez volt a 3. Szempillaspirál amit a Rimmeltől próbáltam.
Nagyon bevált, gyönyörű pillákat csinált, nem csomósodott be, ennyi pénzért megéri.
Viszont keveslem 😁 Lehetne 12ml kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Ez volt a 3. Szempillaspirál amit a Rimmeltől próbáltam.
Viszont keveslem 😁 Lehetne 12ml kiszerelésben is.

Judy1

2021. március 24.

Egy nagyon jó hétköznapi spirálnak tartom. Kiemelkedő, hogy egyáltalán nem ragasztja össze a pillákat még frissen bontott állapotban sem - ezt kevés termék tudja. Könnyű használni, szerintem inkább hosszabbít, jól rétegezhető, és nem drámai, hanem természetes hatást ad több rétegben is. Picit potyog délután, de nem zavaró, csak néhány picike fekete pötty. Ár-érték arányban egy jó termék, de nálam még mindig a Lovely sárga spirál vezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

Vivus94

2021. február 24.

Valahol ajánlották ezt a terméket, nekem pedig évekkel ezelőtt volt egy, de teljesen elfelejtettem milyen is volt, igy gondoltam megpróbálkozom vele újra. Aztán rájöttem, hogy miért is nem hagyott mély nyomot bennem. Általában bármilyen spirállal tudok dolgozni, bénaságom révén viszont ezeket a szilikonos keféket rendszeresen a szemembe döföm. Ezt valahogy még sűrűben. Egyébként szépen teriti a festéket a pillákon, szépen szétválasztja őket egy rétegben. És ennyi. Sajnos nálam ennél többet nem tud, pedig próbálkoztam, de két rétegben már csomós nagyon. Egy rétegben pedig nem csinál semmi extrát. Kicsit várok vele, hátha idővel jobb lesz, de nem fűzök hozzá nagy reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Evelili

2021. január 24.

Egyik legjobb spirál ebben a maszkos időszakban, ráadásul szemüveges is vagyok, és simán kibír 8-10 órát a munkában anélkül, hogy elkenodne. Alapjáraton hosszúak a szempilláim, ez dusit és valóban szetvalasztja, megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Gina19

2021. január 8.

Egész jó, tényleg nem csomósodnak tőle a szempillák, ami ritkaság. :) Szépen ível (főleg ha szempillagöndörítőt is bevetünk előtte) és hosszít is. Kicsit nekem maszatol, főleg ha a maszk miatt bepárásodik az egész arcom, de nem vészes. Meg nem is ígéri, hogy vízálló lenne, szóval ennyi belefér. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben