Rimmel

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2017. március 14.

Intenzíven színezi, hangsúlyozza és szétválasztja a szempillákat.

laura20020201

2019. október 13.

Glamour napokon vettem féláron. Én egy kicsit többet vártam tőle. Átlagos spirál, extrának nem éppen extra, előnye viszont hogy szépen szetvalasztja a pillakat. Nem valószínű, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Puszedli83

2019. szeptember 4.

Tavaly Glamour napokon vettem. Könnyű vele spirálozni. Szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósodik, nem kenődik. Szerettem használni, még lehet, hogy újra veszem. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Diaaa

2019. szeptember 4.

Az túlzás hogy extra long, egy átlagos spirál. Pozitívuma, hogy rétegezés után sem csomósodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Jucuus

2018. november 11.

Az ára baráti, kuponnal vettem meg féláron, szerintem megérte! Minden reggel ezt használom a szempilla alapozó felvitele után, nem ragacsos, hamar megszárad, estig sem pereg le, de nincs az a nagyon drámai hatás (amit én szeretek) emiatt csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

BLili

2018. szeptember 14.

Az összetevők és a vélemények miatt vettem meg, de ez a spirál nagyon gyenge, legszívesebben kidobnám. Összetapasztja a pillákat, mindenfelé kenődik már a feltételkor, de nagyon. Nem csinál semmi különösebbet a pillákkal, kb. csak annyi látszik, hogy valami kerül rájuk. Nagyon béna.

Ui: idővel besűrűsödött és elkezdtem egy kis ideig használni, de felhagyok vele, mert nem jó a szemnek, csorog a könny a szememből, és össze-visszakenődik napközben. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Destinyh

2018. július 6.

Van már egy másik Rimmel spirálom viszont annak a keféjével nem voltam megelégedve. Így hát adtam ennek egy esélyt. De még milyen jól tettem! A keféje szilikon és vékony, így nem kenem össze magam vele! Szép fekete színe van, szétválasztja a pillákat. Imádom! És ami a legfontosabb, azaz hogy nem irritálja a szemem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

fagas

2018. április 18.

Update: Annyira kár, de el kell vegyek 2 csillagot, kb. 3 hét, nem rendszeres használat után után besűrűsödött, kuszált és össze-vissza ragasztotta a pilláimat. Irtó csalódott vagyok, de ez így nem járja!!!:-((

Ez egy meglepetés-spirál számomra! Nem hittem volna ugyanis, hogy ennyire elégedett leszek vele, de így történt és nagyon örülök neki! Drogériás viszonylatban számomra az egyik legjobb termék, kellően hosszít, nem pereg, szép, mélyfekete színe van és két réteg tökéletesen elég, ráadásul nem is irritál. Teljes elégedettség, ár-értékben kiváló!!:-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 18.

Nikk89

2018. április 16.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Egyszerű vékony szilikon kefe, nem kenődik fel, nem pereg le a nap végére, természetes szép szempillát varázsol. A belső szemzug közelében lévő szempillák elérése sem okoz vele panaszt. Ár/érték arányban szerény véleményem szerint verhetetlen és 5+*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

jvivi

2018. április 16.

Mikor nem találtam a jól megszokott spirálom a drogéria polcain bátorkodtam kipróbálni, Kellemesen csalódtam, nem csomósítja össze a szempilláimat, nem kenődik fel a szemhéjamra, a nap végén sem pereg le. Bár különösebb hosszabbító hatását nem vettem észre, szóval, aki emiatt venné meg ne tegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Szaszmancs

2018. április 16.

Magam is meglepődtem ezen a spirálon. Én ugyan le nem vettem volna a polcról, de ajándékba kaptam, úgyhogy kipróbáltam és annyira megszerettem, hogy most a Glamour napokon nem a drágább spirálok között korzóztam, hanem gondolkodás nélkül ezt söpörtem a kosaramba. Nincsenek extra adottságaim, ami a szempilláimat illeti, átlagos hosszúságú és sűrűségű, szőke, egyenes. Szerintem mindent elmond erről a spirálról, hogy megkérdezték, hány D-s a szempillám és hol csináltatom :D Szóval szép különálló, brutál hosszú szempillákat varázsolt nekem a kicsike és a hatás tartós, nem potyogós. A keféjét imádom, kellemesen kicsi és vékony, ez bizony nálam előny, végre nem festékes a tarkóm is és még csak ki se akarom szúrni vele a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Pantolactone, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.