Rimmel

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikus23, Módosítva: 2014. augusztus 4.

zsanmisel

2019. november 30.

Hónapokig kerestem a rózsaszín tesóját, de nem találtam, végül 1000 forintért vettem ezt a Tescoban akciósan.:D Számomra bevált, jó illata van, hidratál, viszont pár óra után átfénylik. Ennyi pénzért megérte, viszont az összetevői nagyon nem szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Amii0407

2018. április 12.

A Glamour-napok keretében 300 forintért tudtam lecsapni rá, nagyon jól hidratál, egységessé teszi a bőröm, és szép eredményt tudok vele elérni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

szzsofi22

2018. március 18.

Télen megfelel, mert hidratál, de csak akkor nyúlok érte ha nagyon ki van száradva a bőröm, de ezen kívül nem igazán szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Evettke35

2017. október 18.

Eredetileg nem ezt a Rimmel primert néztem ki magamnak, de mivel az üzletben nem volt az általam keresettből, így megvettem ezt. Nem használtam korábban még egy márkának a primer-ét sem, így viszonyítási alapom sincs, de számomra nem okozott nagy változást a használata. BB-krémmel még elmegy, de sem pórusösszehúzó, sem mattító hatása nincs. Egy kicsit tényleg jobban tapad tőle az alapozóm, de ennél többre számítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

fruzsina9893

2017. szeptember 12.

Nekem szépen hidratálja a bőröm, és könnyű rá felvinni a sminket, de mivel zsíros a bőröm ezért nekem nagyon fénylik miatta az alapozóm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

buba83

2017. február 27.

Az első primerem, kiváncsiságból vettem meg - vajon tényleg számít, ha teszek fel a smink alá? Szép, egységes bőrt eredményezett és könnyen, gyorsan tudtam rá sminket felvinni. Kellemes az illata és szerintem tényleg tartósabb maradt tőle a sminkem a nap végére. Nem használom minden nap, csak ha az "alkalom megkívánja" illetve amikor tudom, hogy sokáig kell tartania a sminkemnek. Kicsit tartok tőle, hogy állandó és hosszútávú használat esetén nem tenne jót a bőrömnek, nem merem kísérteni a sorsot. Az összetevők elég ijesztőek ráadásul az én bőrőm is hajlamos a pattanásokra, eltömődött pórusokra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

MsKors

2017. január 22.

Az első primerem, így nincs összehasonlítási alapom. Tetszik az illata, valamennyire egységesíti az arcbőrt de valahogy többet vártam volna tőle. Ha elfogy nem fogom újravenni az eléggé rusnya összetevői miatt.
Igazából kicsit az az érzésem, hogy ezt egy jól eltalált sima arckrém is tudja hozni. Viszont annyi tény, hogy nagyon selymessé teszi az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

kisritus

2017. január 17.

Féláron vettem meg kupon-napokon, 1000 forint körül. Ez az első primerem és szerencsére nagyon jó választás volt.
Kicsi kell csak belőle, és baromi egyenletessé teszi az arcbőrt! Nem is gondoltam volna, hogy ennyit számít, felteszem, és szinte egy "viasz" réteget alkot (természetesen nem szó szerint, csak egyenletességét tekintve).
Gyorsan lehet rá sminkelni, nem kell várni vele, az illata is kellemes, nekem nagyon bevált.
A választásban nem volt koncepció: mivel első primerem, gondolkodtam a másik Rimmel primeren is, de mivel ez a csomagolás szerint 5 féle funkciót is ellát, ezt választottam.
Nehezen váltanék másra, annyira bevált, de a másik Rimmelt is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

palotaizs

2016. december 17.

Azon kaptam magam, hogy már hetek óta csak ezért a primerért nyúlok. Nagyon hajlamos vagyok kipattogni, de nem vettem észre, hogy ettől is kipattognék, rontatni nem rontott a helyzeten. Nagyon száraz bőröm van, de a homlokom képes átfényesedni, én úgy vettem észre, hogy a mattító hatással ellentétben nekem hidratál is és szépen tartja napközben a sminkem. Nekem eddig bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

zsuzsoka0925

2016. november 21.

Kipattogtam tőle, kiszárította a homlokomon a hajtövet és amúgy meg semmilyen pozitív (egységesítő) hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Vitis Vinifera (Grape) Juice, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.