Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexi90, Módosítva: 2013. október 16.

Tartós, selymes szemhéjpúder, mely akár 8 órán keresztül tart. Illatmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kokusztej

2019. november 10.

Feketét vettem és ugyan tartós és jól eldolgozható, nem eléggé pigmentált. Az állaga tökéletes, kár hogy a színe az halovány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

pottyosbogre86

2016. október 5.

Új,nekem egy lilás rózsaszínes árnyalaat van,dicsérik,olyan szép,diszkrét.kár h már nem kapható 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

AlexaNagy

2016. január 20.

Nekem egy csillogó ezüst árnyalata van meg, és nagyon szeretem! Tartós, és intenzív színe van, könnyen felvihető, nem kell sokat használni az intenzív színért,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Kataaaaa27

2015. december 1.

A csillámosak/fényesek nekem nem jöttek be,nem annyira pigmentáltak és nem is annyira tartósak,viszont a matt változati ép az ellenkezője,azokra 5* adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

wifey

2015. november 11.

Nekem egy fura, rózsaszínes-púderes árnyalatban van meg, amit akciósan vettem meg, és milyen jól tettem. Gyönyörűséges a hatása, csodás selyemfénye van, csillámos, de mégsem tolakodó, nagyon igényes és luxus hatása van. Simán jó hétköznapra, de alkalomra is. Veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

pamutbojt

2015. szeptember 14.

Tribute (130) színben van meg, így a véleményem kizárólag erre a szerintem különleges árnyalatra vonatkozik. Mályvás- rezes-barnás, gyönyörű selyem fénnyel (nem hatalmas csillámokkal), amely a hétköznapokra is tökéletes, gyorsan össze lehet vele dobni egy olyan sminket, ami úgy tűnik, mintha hosszabb idő alatt készült volna el, de egyébként alkalmakra is megfelelő. Nagyon jól pigmentált, puha, könnyen satírozható. Nem pereg különösebben felvitelkor, és alappal nekem egész nap remekül a helyén marad. Glamour napokon vettem, teljesen megérte a befektetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

senskin

2015. augusztus 21.

Nekem nem jött be,potyogós. Nekem ennyi elég, hogy mérges legyek rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Nekem nem jött be,potyogós. Nekem ennyi elég, hogy mérges legyek rá...

Alexandra91

2015. május 17.

A képen látható kék árnyalatot vettem gyönyörű a színe és tartós ráadásul könnyen használható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Szabszi21

2015. február 21.

Még télen jutottam hozzá a 450-Celestial sapphire, és ezen a héten a 410-Plum romance árnyalatokhoz nevetségesen olcsó, 329 forintos áron. Az előbbi egy kék, utóbbi egy lila árnyalat, így egyik sem mondható hétköznapi színnek, de gyönyörűek! Mostantól nyitva tartom a szemem, hátha találok még több árnyalatot szintén ilyen kedvező áron, mert fantasztikusak. Szemhéjalappal nekem nagyon tartósak, szép a színük, könnyű eldolgozni és építeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

hullócsillag

2015. január 25.

Szinte ingyen a 140 precious rose árnyalatot kaparintottam meg. Tartós és gyönyörű visszafogott sminket lehet vele készíteni a hullafehér bőrömhöz.
Szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

Szeretem.:)

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.