Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vivi92, az összetevőket feltöltötte: Pirosmasni, Módosítva: 2020. április 19.

Szempillaspirál a dús pillákért

coramie

2017. november 23.

a kedvencem volt, már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

a kedvencem volt, már nem lehet kapni :(

Blackxentric

2016. május 9.

Lehet velem van a baj, de nekem csalódás volt. Pedig annyira akartam, hogy jó legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

kova

2015. október 9.

Jaj de sokat elhasználtam ebből, nagyon nagyon szerettem. Olyan szép szempillákat csinált, dúsított, megemelt, hosszabbított... Aztán persze már nem lehetett kapni. Kár érte, kiváló ügynök volt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Vivi92

2015. augusztus 11.

Nem a legjobb, de nagyon jó. Nekem teljesen bejött, talán még van is belőle valahol. Nekem talán a kelleténél egy kicsit jobban összeragadtak tőle a szempilláim. A másik fajtával amit azóta szoktam használni, sosem volt ilyen gondom. Annyira azért nem volt vészes ezzel sem, hogy esetleg rossznak nevezzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Dike01

2015. június 1.

Számomra ő volt a tökéletes szempilla spirál. Szépen szétválasztott picit hosszított és dúsított is .Nem nehezítette el a pillákat nem voltak póklábak , és nem pergett a szemem alá délutánra sem. A keféjét eleinte borzalmasnak találtam de hamar megbékültünk , csak ki kellett kísérletezni ,hogyan is használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.