Rimmel

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. március 18.

6 különböző árnyalatot tartalmazó púder, amely felvitelkor egybeolvadva ragyogó hatást kölcsönöz az arcbőrnek.

googles

2019. augusztus 19.

01 Ivory arnyalatban nem tudtam otthagyni.
Ez is egy elvezeti cikk, szep es jo ranezni a csillogasara es az arnyalatok osszhangjara 😊

Remelem, a sminken is dob 😁 Mindenesetre en azert szereztem be, mert szeretem egy kis highlighterrel es csillagassal feldobni... a napomat 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

01 Ivory arnyalatban nem tudtam otthagyni.

Matryoshka

2019. április 10.

Ma vettem meg, egyből ki is próbáltam. Szerintem ez az eddigi legtermészetesebb hatású bronzerem, nem narancssárga, nem vörös. Nekem a legsötétebb árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol