Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. október 7.

Kategória:   Sminkek szájra

Átlátszó rúzsfixáló.

Kiszerelés: 8 ml

kozsu

2017. január 20.

Én azt szeretem, ha felkenem a rúzst, akkor egész nap kitartson. Ez bármilyen olcsó rúzst is fixen tartott. Ezt megvettem, és nem kellett tartós rúzsokat keresgélni. Ma már nem kapni, legalábbis én sehol nem találom, anno a rossmannban vettem. Manapság hiába tetszik egy szép árnyalat, mert nem veszem meg, ha tudom, hogy lekopik. A max faktor lipfinity-t, aden-t használom, az tartós, de ezeknek is elég behatárolt a színpalettája, ami nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Alice83

2012. február 28.

Nagyon régen használtam, de nem szerettem..fixálni fixált, de ahogy felkentem csíkossá tette a rúzst és úgy szárította az ajkaimat mint még semmi azelőtt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol