Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   1999 Ft

"Fedezd fel a tökéletesen szétválasztott, extrém mennyiségű és drámaian hosszú pillák titkát!"

nikiam97488

2018. november 15.

Se nem csinál hosszú pillákat,se nem választ szét ez a spirál. Hétköznapokra az alsó pillákra még valahogy elmegy ,de ha valaki nagy pillákat szeretne ,akkor ez eléggé nagy melléfogás . (nekem legalábbis) egy rétegben vihető fel, építeni nem ajánlott mert összeragad a többi szempillával vagy éppen nagyon sok lesz . Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

KaradyAnn

2018. október 4.

Hétköznapokra jó, ami az eredményt illeti. De hamar kopik és kb. lehetetlen lemosni. Amikor már azt hiszem, hogy végre lemostam még mindig ott csücsül a szemem alatt egy szürke rétegben. Pár napig azt hittem, hogy borzasztó fáradt szemekkel ébredtem, aztán rájöttem, hogy csak a spirál maradványai miatt voltak fekete karikáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Aadrii

2018. augusztus 12.

Egy kicsit nehéz vele szépen eloszlatni a festéket, és száradás után semmiképpen sem szabad még egyszer használni. Órákkal utána sem. Az biztos, hogy alaphelyzetben tartós, és oké, tudom, hogy nem vízálló, de a legkisebb csepp nedvességtől már folyik le az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

gretatakacs

2018. július 28.

Nagyon óvatosan kell bánni ezzel a szempillaspirállal. Vékony rétegben valóban teljesíti az összes szempontot. Viszont nagyon gyorsan össze tudnak ragadni a pillák, nehézzé vállnak több réteg esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

szabrina000

2018. július 1.

Még anno a glamour napokon a szokásos maybelline szempillaspirálomat akartam beszerezni, de egyszerűen mindenhol kifosztották a polcokat. Véletlen esett erre a spirálra a választásom, nagyon hasonlít a keféje a kedvenceméhez, így miért ne alapon kipróbáltam. :D
Nagyon szép hosszú, ívelt, fekete szempillákat lehet vele elérni. Ha elfogy, biztosan ezt veszem újra:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Kacsuuszh

2018. április 17.

Utálom! Egyszer muszájból vettem meg hátha pótolhatja a szeretett spirálom. Hát nem sikerült. Minden használatnál felidegesített, hogy 5 percig húzogattam a kefét, de mégis tocsogtak a pilláim a festékben. A végeredmán póklábak teljesen összegabalyodva. Ha nagy nehezen sikerült is vele értelmesebb eredményt elérnem fekete foltot találtam már 1 óra múlva a szemem alatt, és ha netalántán egy kis víz érte (könny vagy eső) már folyt is amerre tudott. Majdnem teli spirál landolt a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

mrekaa

2018. február 1.

Ennel szebb pillákat nekem eleg keves szempillaspirál csinál.. nem ertem, hogy azok, akiknek összeragasztja a pillájukat, tudják-e, hogy hogy kell használni rendeltetes szerűen :)
5 csillag !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

5 csillag !!

Taymas

Korcsoport: < 18
2018. január 23.

Még viszonylag régebben használtam ezt a szempillaspirált, viszont emlékszem, hogy miután belejöttem a helyes használatába, gyönyörű szempillákat tudtam csinálni. Igazából tökéletesen megvoltam vele elégedve, szerintem ha az ember belejön, akkor tökéletesen tudja használni ezt a spirált. ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 23.

Anettke

2017. február 12.

Nagyon nagyon tetszett a szilikon feje, és gondoltam hogy a RIMMEL-el nem nyúlhatok nagyon mellé...
Én az avonos szempillaspirálokhoz vagyok hozzászokva, és utána ez nagyon nagyon nagy változás volt. 15 éves korom óta csak Avonos, majd 8 év múlva egy Rimmeles.... nos igen.... Furcsa volt, nagyon is. ÉN bontottam ki a csomagjából, tehát előtte tuti nem volt kibontva, mégis olyan sűrűnek és száradtnak tűnt a festék. Felvittem, nagyon óvatosan. A helyzet az, hogy itt-ott nagy fekete csomókba állt a festék, de óvatos mozdulattal könnyen le lehet szedni. Korábban írták, hogy nem fél perces művelet ezzel dolgozni, valóban nem. Buszon, mozgó járműben meg se próbáld mert panda leszel!!! Tapasztalat! :P
Kb. 3 percet szánj rá, vagy többet. Pozitívum, hogy nagyon tartós. 5 óra múlva is fent van és nem folyik le sem, mikor megáztam sem! Még szerintem fogok update-elni, de addig is itthagyok 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

mirella033

2016. november 4.

Tökéletesen szétválasztott? Nem.
Extrém mennyiségű? Nem.
Drámain hosszú pillák? Nagyon nem.
Én inkább azt írnám a termékleíráshoz, hogy
Fedezd fel a tökéletesen összecsomósított,egy szempillává összeálló drámaian borzalmas "szempillák" titkát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Tökéletesen szétválasztott? Nem.
Extrém mennyiségű? Nem.
Drámain hosszú pillák? Nagyon nem.
Én inkább azt írnám a termékleíráshoz, hogy

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.