Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos, matt finishű ajakrúzs 10 árnyalatban, mely tökéletes egyensúy a kényelem, a tartósság és a megfelelő hidratáltság között. A ferde kialakításának köszönhetően használata egyszerű és precíz.

Ár: 699 , Eladó: Alexia
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest, vagy előre utalás után postázom (postadíj vevőt terheli)
Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs 610 High Flyer árnyalat
Ár: 500 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Képen látható , Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: banki utalás után küldöm
wallflower87

2019. november 12.

Nagyon szuper kis rúzs, véleményem szerint drogériás viszonylatban kiemelkedő a hagyományos kiszerelésű matt rúzsok között. Teljesen matt, nyomot csak minimálisan hagy, nem kenődik mindenfele. A matt finish ellenére nem szárítja ki az ajkakat és nem ül bele az ajkak ráncaiba.
3-4 órát simán túlél akár kávézással/dohányzással is, egyenletesen kopik és nem mellesleg gyönyörű árnyalatokban kapható. Nekem a High Flyer van meg, ami egy csodálatos piszkos rózsás nude, nagyon trendi szín, amit bárhova fel lehet tenni bármilyen sminkhez, nem tudom elképzelni, hogy rosszul álljon valakinek. Ilyen típusú finish-t és színeket jellemzően csak drágább árkategóriában találni, ezért melegen ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg a választékot, mert tényleg nagyon szuper kis rúzsok. Az egyedüli dolog, ami nem jön be, hogy nagyon vegyszeres, hipóra emlékeztető szaga van, de szerencsére ezt csak felkenéskor lehet érezni, szóval ez nem von le az értékéből számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

vikiatank

2019. október 29.

A kedvenc rúzsom, nagyon szépen fed, tartós, nem kenődik el, szép matt hatású, színében pedig teli találat, szinte minden nap használom. (810: the matte factor)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Bettii98

2019. szeptember 7.

Nekem az 500 revolution árnyalat volt meg. Tartósság 0, pigmentáltság 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nekem az 500 revolution árnyalat volt meg. Tartósság 0, pigmentáltság 0.

Diaaa

2019. szeptember 4.

200 Salute: Gyönyörű rózsaszínes nude, gyorsan kopik, vagyis inkább elveszíti a színét, ezért sokszor újra kell kenegetni....picit szárít csak, de matt rúzsnál ez tűrhető. Poharakon keményen nyomot hagy.

500 Take the stage: Nem extrém de mégis tökéletes piros szín. Ez tartósabb mint a másik szín, bár ez is összefog mindent...újrakenni kevesebbszer kell, csúszkálni nem csúszkál szerencsére, mert ennél a színnél gázul mutatna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

anitaaa04

2019. július 14.

Imádom a Rimmel rúzsait, mindegyik táskámban van egy belőlük. Nyaralás alatt betévedtem egy drogériába és megláttam ezt az új matt kiadását. Rögtön beszereztem belőle 2 árnyalatot is. Kellemes a viselése, nem zsíros, alig veszem észre, hogy rajtam van. Szép árnyalatokban kaphatóak, viszonylag tartósak de nem a legtartósabb Rimmel rúzsok közé sorolhatóak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

MrHannaBela

2019. április 3.

Akciósan vettem 500 ft ért a 810 -es Rosetto árnyalatot . Nagyon szép élénk málnás szín .Szeretem nagyon viszont sajnos szárit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Lina14

2019. március 13.

én is a 200 salute árnyalat van meg, egy pinkes nude árnyalat. nem szárít annyira, de nem ily nagyon tartós, a kerek feje egy kicsit kényelmetlen applikáláskor, de maga a rúzs szépen terül, 2 rétegben fed

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Orsyna

2019. február 6.

Végre megtaláltam azt az árnyalatot 200 salute ,ami természetes az ajkaimon és nem szárit.Akciósan vettem dm-be ez volt az utolsó darab. Szép a szin a csomagolás is elmegy. Ha találok még több árnyalatot biztos veszek még.Eddig nem voltam a matt rúzs fan mert nagyon kiszáritották a számat de ez meggyőzött.

update. még egy új árnyalatot beszereztem vöröses 500-as szint imádom pigmentált matt de nem szárit és tartós. kár hogy nem csókálló xD
ezentúl csak rimmel rúzst veszek jó az ára és a minősége is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

ezentúl csak rimmel rúzst veszek jó az ára és a minősége is.

Ann86

2019. január 9.

A 200-as árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Végre egy matt rúzs, ami nem szárítja ki az ajkaimat. Én akciósan vetten 850 Ft-ért és nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

kacibog83

2018. november 23.

A 610-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Számomra ez a tökéletes szín, mert a nude árnyalatok "hulla szájat" tudnak rajtam eredményezni, az erősebb színek meg nem az én munkahelyemre valóak. Hihetetlen, hogy ennyi idősen találtam meg a hozzám legjobban passzoló rúzst. :-D A további tulajdonságait tekintve: tipikus Rimmel rúzs illata, állaga van, amiért szintén oda vagyok. (Van egy ezer éves Rimmel rúzsom, még annak is ilyen illata van.) Nem egy szuper tartós fajta, de ez számomra nem zavaró, tisztában vagyok vele, hogy evés-ivás után kopik, viszont vállalható szinten, ráadásul ennél a színnél ez sem feltűnő. Az én ajkaimat nem szárítja, kellemes viselni. Kiárusítás során vásároltam meg, így az ára is jól alakult, remélem, nem szándékozzák kivonni a forgalomból. Teljes áron nem túl olcsó, de könnyen ki lehet fogni egy-egy akciót, illetve kuponos napok alkalmával is lecsaphat rá az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate