Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos, matt finishű ajakrúzs 10 árnyalatban, mely tökéletes egyensúy a kényelem, a tartósság és a megfelelő hidratáltság között. A ferde kialakításának köszönhetően használata egyszerű és precíz.

MrHannaBela

2019. április 3.

Akciósan vettem 500 ft ért a 810 -es Rosetto árnyalatot . Nagyon szép élénk málnás szín .Szeretem nagyon viszont sajnos szárit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Lina14

2019. március 13.

én is a 200 salute árnyalat van meg, egy pinkes nude árnyalat. nem szárít annyira, de nem ily nagyon tartós, a kerek feje egy kicsit kényelmetlen applikáláskor, de maga a rúzs szépen terül, 2 rétegben fed

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Orsyna

2019. február 6.

Végre megtaláltam azt az árnyalatot 200 salute ,ami természetes az ajkaimon és nem szárit.Akciósan vettem dm-be ez volt az utolsó darab. Szép a szin a csomagolás is elmegy. Ha találok még több árnyalatot biztos veszek még.Eddig nem voltam a matt rúzs fan mert nagyon kiszáritották a számat de ez meggyőzött.

update. még egy új árnyalatot beszereztem vöröses 500-as szint imádom pigmentált matt de nem szárit és tartós. kár hogy nem csókálló xD
ezentúl csak rimmel rúzst veszek jó az ára és a minősége is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

ezentúl csak rimmel rúzst veszek jó az ára és a minősége is.

Ann86

2019. január 9.

A 200-as árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Végre egy matt rúzs, ami nem szárítja ki az ajkaimat. Én akciósan vetten 850 Ft-ért és nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

kacibog83

2018. november 23.

A 610-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Számomra ez a tökéletes szín, mert a nude árnyalatok "hulla szájat" tudnak rajtam eredményezni, az erősebb színek meg nem az én munkahelyemre valóak. Hihetetlen, hogy ennyi idősen találtam meg a hozzám legjobban passzoló rúzst. :-D A további tulajdonságait tekintve: tipikus Rimmel rúzs illata, állaga van, amiért szintén oda vagyok. (Van egy ezer éves Rimmel rúzsom, még annak is ilyen illata van.) Nem egy szuper tartós fajta, de ez számomra nem zavaró, tisztában vagyok vele, hogy evés-ivás után kopik, viszont vállalható szinten, ráadásul ennél a színnél ez sem feltűnő. Az én ajkaimat nem szárítja, kellemes viselni. Kiárusítás során vásároltam meg, így az ára is jól alakult, remélem, nem szándékozzák kivonni a forgalomból. Teljes áron nem túl olcsó, de könnyen ki lehet fogni egy-egy akciót, illetve kuponos napok alkalmával is lecsaphat rá az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Sophieka

2018. november 2.

Eddig azt hittem, jobb állagú matt rúzsom, mint a NYX, nem lesz, aztán itteni szuper vélemények alapján megvettem én is a 610-es árnyalatot! :)
Gyönyörű, tartós, szinte eggyé válik az ajkammal! Biztosan állandó vendég lesz nálam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Többedik adagot vettem meg, még mindig a kedvencem, szép matt, nem kopik csúnyán, nap közben frissíteni kell ritkán, de nem nehezíti el a számat és nem ragad

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 7.

610 High Flyer: egy különleges sötétebb fáradt púderes, rózsaszínes-núdos árnyalat, a drogériások között az egyik kedvenc, abszolút helye van a "gyűjteményemben". Napközben - mint a rúzsok 90%-át - igazítani kell, de a frissen felkent hatása mindezért kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 7.

ancsagirl95

2018. június 7.

Nem vagyok túl rúzsos, de szerettem volna egy nude rúzst. A 200as árnyalat van meg. Szép a színe, kellemesen krémes, elég tartós, nem kopik csúnyán. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Mamamacica

2018. május 31.

Lélegzetelállító színe van, én egy bordós- pirosat választottam, 810 The Matte Factor névre hallgat. Az illatától odáig és vissza vagyok, az állaga megfelelő, kellőképpen szárít, de elnézem neki. A tartóssága egész jó, ajánlatos étkezés után újrafesteni, mert látható a kopás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate