Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,56 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Kiszerelés:   1,56 ml

Szemhéjtus szárny alakú applikátorral, mely rugalmas fejének köszönhetően a szem minden pontja könnyedén elérhetővé válik. Szemészetileg tesztelt.

ADNAV

2019. február 20.

Én nemrég vettem, meg vagyok vele elégedve. Ha alá van alapozva vagy primerezve akkor tartós és feketébb vonalat húz. Nekem elég a feketesége a mindennapokra, de valóban nem olyan szép sötét, mint a vékony ecsetes tesói.
Külön kiemelendő, hogy nagyon gyorsan és pontosan lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Külön kiemelendő, hogy nagyon gyorsan és pontosan lehet vele dolgozni.

tundika9

2019. február 17.

Ez még rosszabb, mint a Rimmel precise eyeliner, pedig az is egy sz@r. Sokkal halványabb, semmitérő színű és elkenődik az egész a francba. Nem szárad. Délután felraktam, alig maradt vmi maszat a szememen estefele és azt is egy mozdulattal letöröltem. Ne vedd meg!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

SzR

2018. május 22.

Az enyem (tobbet vettem mar belole) mindig korom fekete volt. Gyonyoru vonalat lehet vele huzni es nehezebben kenodik el, mint a tobbi filces tarsa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

anitaanett

2018. május 20.

Valóban egyszerű szép tusvonalat rajzolni vele, nekem azonban túl halvány. :( Sokkal erőteljesebb színt szerettem volna elérni, de ezzel a tussal többszöri átrajzolás után is csak egy halványabb csík a végeredmény. Sajnos nem túl tartós, melegebb időben könnyebb el is maszatolódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

picitina

2018. április 12.

Nagyon jó ötlet volt ez a fej kialakítás, sokkal egyszerűbb vele a tusvonal megrajzolása (és ennyit a pozitívumokról).
Ilyen árért a fekete legyen fekete! Az a sötét szürke valami amit ez produkál, minden csak nem szép.
A tartóssága is csak egy 3-as nálam, ilyen ár mellett az ember talál sokkal jobb tust is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Rozsdas

2018. március 22.

Ekkora márkától nem ezt várná az ember. Szinte használhatatlan, ha csak nem eleve halványszürke vonalat szeretne az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

laracroft

2017. november 5.

Nekem egész jók a tapasztalataim.
Megfelel egy sima filces tusnak, bár én vékonyabbakhoz vagyok szokva, mégsem volt nehéz elsőre szép cicaszemeket rajzolnom vele. A reklámban látott mozdulattal végre sikerült egyenlő szárnyakat rajzolnom, ráadásul elsőre! Ezen nagyon elcsodálkoztam, mert 1: általában az új sminktermékek használatát szoknom kell, sose sikerül elsőre úgy, ahogy szeretném, 2: eddig még egy sminkeszköz sem tudta hozni azt, amit a reklámja ígért.
Való igaz, többször át kell húzni az igazán fekete hatásért, de ez más márkák filces tusaival is gyakran előfordul. Ahogyan a kopás is, a nap felénél már igazgatnia kell annak, akit hozzám hasonlóan olajos szemhéjjal áldott meg az ég. Ettől függetlenül én összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Nekem egész jók a tapasztalataim.

BernadettM

2017. október 13.

Ez a tus a legrosszabb, amit használtam. A fekete nem fekete, hanem egy átlátszó valami...és percek múlva sem szárad meg, hanem felkenődik a szemhélyra. Többször kellett a szemhélyamról letörölni, míg nem fogott végre. Más tust ha feltesz az ember, pár pillanat és száraz, meg persze szép fekete.
Nem ajánlom megvételre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Nem ajánlom megvételre.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin