RiRe

Ár:   $6.81   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   $6.81
Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs.

elike

2018. november 7.

Nagyon tetszik, hogy tartós, kibír evést-ivást, órákig nem folyik és nem kenődik szét. Az applikátora valóban rövid, ahogy az előttem szólok is írják, de engem nem zavar, fel tudom tenni vele szépen.
Amúgy egy keskeny rúzsecsettel is kipróbáltam és úgy is működött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

Amúgy egy keskeny rúzsecsettel is kipróbáltam és úgy is működött :)

erynis

2017. június 12.

Nekem nagyon bejött! A yesstyle sweet spring makeup kit-jéből van meg a brick red árnyalat, ami tényleg téglavörös, de nem sápaszt. A tartóssága remek, viselni is könnyű, nem érzem, hogy szárítana, ellentétben a matt rúzsok jelentős részével. Viszont csatlakoznom kell az előttem szólóhoz, ugyanis a kis cuki csomagolás miatt az applikátor rövid, nagyon koncentrálni kell a felkenéskor, különösen egy ilyen színnél, mint ez is. Ennek ellenére nekem nagyon tetszik, én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

PSophiee

2017. május 26.

A PinkBrown nevű árnyalat van meg, ami egy csodás hétköznapi szín egy kis plusszal, nagyon tetszik. Viki, Ohmybrush blogján találkoztam vele először, és ő dicsérte a tartósságát, ezért rendeltem meg végül.
A tartóssággal eddig nincs is semmi gondom evést, ivást kopás nélkül bírja, sokkal jobban meg vagyok vele elégedve, mint például a SleekMatteMe folyékony rúzsaimmal. Viselni is kényelmesebb, nincs az a nehéz ragadós érzésem. Az gyümölcsös illata pedig isteni, de ez egyébként csak felkenés közben érződik, egyszóval egyáltalán nem zavaró.
Maga lenne a tökéletesség, ha nem lenne itt a fura applikátora, aminek olyan fura vége van, hogy csak az alsó ajkakra lehet kényelmesen felkenni vele a rúzst, a felsőre már nem. A kis pici üveg is nagyon cukin nézett ki első látásra használat közben viszont ez sem olyan praktikus, mert ezzel együtt az applikátor is jelentősen rövidebb lett.
Ezektől az "apró" kényelmetlenségektől eltekintve nem bántam meg, hogy megrendeltem, az ára is baráti volt egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

kezdo

2016. június 6.

teljesen rossz. lehetetlen rendesen, foltmentesen felrakni és 10 perc múlva még ahhoz képest is borzasztóan néz ki. cuki meg vicces meg minden, de nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Rosa Canina Seed Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.