RiRe

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 27.

Kiszerelés:   300ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az amazoni fehér agyag és a vulkáni hamu kivonat eltávolítja a szennyeződéseket a pórusokból.
A teafa kivonat és az aloe vera levél kivonat nyugtatja a bőrt és szabályozza annak faggyú egyensúlyát anélkül, zsűrossát tennék az arcbőrt.

_zsulu_

2016. október 21.

Nekem sajnos nem vált be. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert nagyon szép összetevői vannak, és alkohol mentes pórusösszehúzó tonert kerestem, erre a célra lett ez kitalálva. Az állaga híg, én vattakorongra cseppentettem és úgy vittem fel, van az alján egy kis fehér por réteg, rajta is van a csomagon, hogy emiatt használat előtt alaposan fel kell rázni. Az illata enyhe, kellemes tisztaság illat, felkenve kellemes érzés, nekem az arcmosás utáni húzódást megszüntette. Körülbelül egy hétig használtam,de sajnos így már szárította az arcom, valószínüleg a teafa olaj miatt (érdekes, hogy más téren csodaszer, de az arcom valahogy nem bírja). Fájó szívvel megválok tőle,feltettem az eladó cuccok közé :(
Egyébként hatalmas kiszerelés, jó ár-érték aránnyal, szép összetevőkkel, úgyhogy négyest adok neki, nem tehet róla, hogy nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Amea

2016. május 3.

Tonert kerestem Niacinamide hatóanyaggal, a PC Resist helyett - ami amúgy szuperjó, csak rablás az ára. Abból €25.90 118 ml (219.49/liter) ebből €3.90 300ml (13/liter). Úgy voltam vele, hogy kipróbálom, ekkora összeg belefér a kísérletezésbe. Jól tettem!
Nyilván az alapvető hatóanyagon túl nem pontosan ugyanaz a kettő, de azt sem mondanám, hogy a RiRe nagyon lemaradna a versenyben. Ebben van egy minimális parfüm ugyan, de legesleghátul kullog az összetevők között, nekem nem okoz gondot. Picit ragad a használat utáni pár másodpercben, de nem szárít, szépen hidratál, semmi húzódó érzet, semmi irritáció. Hatalmas adag, kultúrált csomagolás, az adagolójával is ki vagyok békülve.
Összességében kellemes használni, szereti a kombinált bőröm ...és nem kell számolgatni, hogy hány cseppet szív fel a vattakorong. Szerintem ez egy jó alternatíva niacinamidos tonerre. (de nem PC)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Antioxidánsok: Resveratrol, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Resveratrol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.