Rituals

Ár:   €39   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NickyFerrum, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   €39
Lelőhely:   Douglas

A világ legjobb parfümkészítői által kreált illat, mely megidézi a tibeti Himalája csendesen fújdogáló szellőjét. Vad orchidea keresztezése a himalájai pünkösdi rózsával, egy csipetnyi puha pézsmával kiegészítve.

skin

2020. július 18.

Kellemes éppenhogy csak füstös, inkább citrusos illat. Nekem nem hasonlít a Givenchyre az igaz,de kellemes. Amikor használtam a m.helyemen valaki megkérdezte ki evett citromos sütit? Hogy a Himalájában ilyen illat van-e nem tudom. Egy biztos van benne valami magával ragadó a csomagolással is nagyon szép a fakupakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 18.

banyadék

2020. július 18.

Egy az egyben Givenhcy Ange Ou Demon Le Secret illata, szóval aki őt szereti, ezt is szeretni fogja. Azért vásároltam, mert régen imádtam az előbb említett illatot, de sajnos már annyira nem érzem magaménak, ezért is válnék meg tőle. Tartóssága rendben van, tényleg elég belőle két fújás és órákig érezhető. Megadom az öt csillagot, mert az illat nagyon egyben van, csak az én ízlésem változott az évek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 18.

messin

2020. június 5.

Nagyon szeretem! Nekem egy kicsit musk-osabb mint vártam, de isteni virágillata van, és egyáltalán nem a megszokott tucatillat. Hosszan tartó, kicsit édeskés de mégis friss, nem citrom és nem ocean illatú. Izgalmas, na. Én kicsi kiszerelésben vettem, de egy cseppnyi elég belőle így sokáig fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

Nutsy

2020. június 3.

ABSZOLÚT KEDVENC! Egy külföldi nyaralás során találtam rá a márkára 2018-ban, sajnos itthon azóta sincs üzletük. Első látásra/szaglásra szerelem. Inkább tavaszi-nyári illat, de szerintem egész évben megállja a helyét, mondjuk télen nem igazán nyúlok érte. Az illata nagyon különleges, édeskés, virágos, de egyszerre mégis valami friss, mentolszerű is van benne. Az árát egyértelműen megéri, más, drágább és sokkal jobban hype-olt illatokhoz képest tartósságban simán felveszi a versenyt. A dobozáért, amiben érkezik,külön pluszpont járt, mert nagyon szép! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Thumpa84

2020. május 16.

Nagyon szeretem, igazi kulonleges illat ami sokaig a boron marad. Jo, hogy 10ml kiszerelsben is lehet venni, igy taskaban is konnyen hordhato, plusz tobb illatot ki lehet probalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Renike2010

2019. november 14.

A kedvencem lett! Könnyed tavasz illat, amelyet az egész nap folyamán érezni lehet. Ajánlom mindenkinek. Először egy 10 ml-el kezdtem, de már beszereztem egy 50 ml-est is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Iminbeauty

2019. június 6.

Maga a tavasz illata! Tökéletes illatkombináció, ha szereted a virágos, de nem túl édes parfümöket.
Egy parfümnél nehéz pontosan meghatározni így próbáltam összeszedni mai az amit ad és mi az amit nem.
Illatjegyei: növényes, citrusos, virágos, rózsás, friss. Elegáns, egyedi, nőies, luxus, hosszan-tartó illatot ad.
Amit ne várj tőle: ez a parfüm nem túl édes, férfias, cukorkás, lányos, olcsó, testes vagy nehéz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

laracroft

2019. június 4.

Első fújásra meglepően erős, de hűvös és légies illat. Mondanám, hogy virágos, de rajtam inkább az a frissen mosott ruha szerű öblítő illata van (a lehető legjobb értelemben). Valaki említette a mentolt, valóban ott lebeg a levegőben a mentolos érzet, közben érződik, hogy nem az, csupán áthatja valamiféle frissesség.
Sajnos én pont emiatt nem érzem magaménak az illatot, egyszerűen én-idegen ez az éles, megkockáztatom kissé kesernyés frissesség, ez az a típusú illat, amit csak másokon szeretek, magamon nem állhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

blnl

2019. május 21.

Hosszú évek óta az első parfüm, ami felcsigázott, és hosszú távon is el bírom viselni magamon, virágos, üde, tavaszi-nyári illet nekem. Eddig a Light Blue volt az egyetlen, amit ennyire szerettem, mint ezt a gyöngyszemet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

danacanahai

2019. április 16.

Ma kerult hozzam egy travel size. Isteni viragos, kicsit fustos, nagyon kellemes. Biztos veszek alkalom adtan egy full size-ot is. Nagyon szeretem. Rajtam tobb mint 6 orat erezheto. Nem is szeretem ha levakarhatatlan egy parfum rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Farnesol, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.