Best of Beauty 2019

Rituals

Ár:   €39   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NickyFerrum, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   €39
Lelőhely:   Heinemann

A világ legjobb parfümkészítői által kreált illat, mely megidézi a tibeti Himalája csendesen fújdogáló szellőjét. Vad orchidea keresztezése a himalájai pünkösdi rózsával, egy csipetnyi puha pézsmával kiegészítve.

Ár: 5000ft postával , Eladó: laracroft
Állapot: Új, csak kipróbált , Helyszín: --, fizetés: Posta az árban.
Iminbeauty

2019. június 6.

Maga a tavasz illata! Tökéletes illatkombináció, ha szereted a virágos, de nem túl édes parfümöket.
Egy parfümnél nehéz pontosan meghatározni így próbáltam összeszedni mai az amit ad és mi az amit nem.
Illatjegyei: növényes, citrusos, virágos, rózsás, friss. Elegáns, egyedi, nőies, luxus, hosszan-tartó illatot ad.
Amit ne várj tőle: ez a parfüm nem túl édes, férfias, cukorkás, lányos, olcsó, testes vagy nehéz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

laracroft

2019. június 4.

Első fújásra meglepően erős, de hűvös és légies illat. Mondanám, hogy virágos, de rajtam inkább az a frissen mosott ruha szerű öblítő illata van (a lehető legjobb értelemben). Valaki említette a mentolt, valóban ott lebeg a levegőben a mentolos érzet, közben érződik, hogy nem az, csupán áthatja valamiféle frissesség.
Sajnos én pont emiatt nem érzem magaménak az illatot, egyszerűen én-idegen ez az éles, megkockáztatom kissé kesernyés frissesség, ez az a típusú illat, amit csak másokon szeretek, magamon nem állhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

blnl

2019. május 21.

Hosszú évek óta az első parfüm, ami felcsigázott, és hosszú távon is el bírom viselni magamon, virágos, üde, tavaszi-nyári illet nekem. Eddig a Light Blue volt az egyetlen, amit ennyire szerettem, mint ezt a gyöngyszemet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

danacanahai

2019. április 16.

Ma kerult hozzam egy travel size. Isteni viragos, kicsit fustos, nagyon kellemes. Biztos veszek alkalom adtan egy full size-ot is. Nagyon szeretem. Rajtam tobb mint 6 orat erezheto. Nem is szeretem ha levakarhatatlan egy parfum rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

oaxaca

2019. január 6.

Nagyon érdekes virágos illata van, mintha egy kicsit mentolos lenne vagy nem is tudom. Finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

HegiD

2018. október 21.

Kedvenc parfümöm, mivel nagyon kellemes, virágos és nőies, mégsem az a megszokott virágillat, nem is tolakodó vagy fullasztó. Mióta ezt használom, már többen is megdicsérték az illatom. Csomagolása is gyönyörű, nagyon szép dísze az asztalomnak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

idaobi

2018. október 20.

Az egyik kedvenc illatom, inkabb nyárra. Könnyed virágos és légies. Tartóssága elég jó, nem egy la vie est belle de érzem a nap végén is magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

NickyFerrum

2018. augusztus 26.

Nekem ez a tavasz illat. Kellemes, lágy, virágos illat. Mégsem a szokványos virágillat.
Egyik kedvence lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Egyik kedvence lett.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Farnesol, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.