Rituals

Ár:   €19.5   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Villango, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   €19.5
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolás

Organikus cukor és lágy olajok luxus keverékét találod ebben a testradírban. Édes narancs és cédrus gondoskodik a fantasztikus illatokról. Arcra és testre egyaránt használható. Elképesztően puha bőrt varázsol.

Juccimo

2019. június 24.

Kis kiszerelést használtam el belőle, és már meg is van az utánpótlása (új kiadásban The Ritual of Happy Buddha Let Your Skin Smile néven). Hetente-kéthetente egyszer használtam, így nagyon sokáig elég volt, az illata fantasztikus, sokszor még másnap reggel is éreztem a fürdőszobában, de bőrön is elég tartós. Puha bőrt eredményez és eléggé hidratál ahhoz, hogy utána ne kelljen testápolózni szerencsére, mert vétek lenne valami mással elnyomni az illatát.
Nehéz beszerezni és elég drága, de ha lehetősége van kipróbálni az embernek, érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Tamaranna28

2019. január 13.

Imádom a terméket, nagy kedvencem a rituals. Nagyon kellemes az illata is, és tökéletesen radiroz, selymesen puha lesz tőle a bőröm. Több termékét használom, és mindengyikkel elégedett vagyok. Nagy bánat,hogy nem lehet itthon kapni a terméket. Ennek a good lucknak a habtusfürdője is csodás, nagyon selymes, lágya puha bőröm van utána. Tényleg kényezteti a bőrömet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

evergreen

2018. december 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, a pozitív élménynek köszönhetően más termékeket is kipróbáltam már a termékcsaládból.
Mindig különleges alkalom, amikor ezt használom, maximum heti kétszer, nem mintha gyorsan fogyna, kevés is elég belőle, csak szeretném ha megmaradna a hangulata. A bőröm puhává, hidratáltá és az olajnak hála ragyogóvá válik, ragacsos érzet nélkül. Az biztos,hogy még sokáig a kedvenceim közé fog tartozni, ajándékként is nagy sikerem volt már vele, ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Ejszakaikoboldmaki

2018. szeptember 3.

Mint minden Rituals terméknek, ennek is fantasztikus illata van.
Az összeset imádom.
A radírok viszont kissé durvák nekem, képes vagyok összekaristolni a bőröm.
Ez mondjuk nem tartott vissza a használattól :)
Olajos réteg marad utánuk a mesés illattal, ami sokáig tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Mint minden Rituals terméknek, ennek is fantasztikus illata van.
Az összeset imádom.
A radírok viszont kissé durvák nekem, képes vagyok összekaristolni a bőröm.
Ez mondjuk nem tartott vissza a használattól :)
Olajos réteg marad utánuk a mesés illattal, ami sokáig tartós.

3356

2018. április 12.

Jó illata sokáig érződik, testápolót nem kell utána használni :) (kicsit olajos marad a bőr)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

csillag

2018. február 5.

Az arcomra már régòta nem használok illatos cuccot,de azért az illatokròl nem bìrok, és nem is akarok lemondani. Egy szettet kaptam karácsonyra. Nem értek egyet, hogy ez a leggyengébb láncszeme, mert szerintem a legerősebb- az enteriőr illatosìtòval együtt. Függő lettem én is. Tudom hogy a bőrradìr nem menő, nem kéne erőltetni, sérülés stb. Arcra nem is, soha, de nálam testre még mindig igenis menő:) És! Ez! Annyira el lett találva olyan gyönyörű, puha bőrt varázsol, mivel olajos, testápolò sem kell utána, mert az a kis olajréteg megmarad a bőrön. Nem vicc, igazi Spa élmény!! Megújul az ember utána. Ahogy ìrok ròla máris kedvem lett egy esti Rituáléhoz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Plusskutya

2017. október 15.

Függő vagyok!
Csak áradozni tudok róla. Reptéri első találkozás, próbaképp kentem be magamat a testápolójával, egész hazaúton ezt szipuztam :-)))
Alig vártam, hogy újra utazzak, és megvehessem.
A teljes szettel megleptem magamat, total happiness :-)
Tartós mennyei illat, utána csodabőr, mi más kellene még?
Egy picit alacsonyabb ár, igaz...
A barátnőm is ezt kapta tőlem ajándékba.
Azóta ő is függő :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Függő vagyok!
Alig vártam, hogy újra utazzak, és megvehessem.
A teljes szettel megleptem magamat, total happiness :-)
Tartós mennyei illat, utána csodabőr, mi más kellene még?
Egy picit alacsonyabb ár, igaz...
A barátnőm is ezt kapta tőlem ajándékba.
Azóta ő is függő :-)

idaobi

2017. október 4.

Szuper, vidám illat, kedvenc :). Erőteljes radírozó hatású, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Szuper, vidám illat, kedvenc :). Erőteljes radírozó hatású, nagyon szeretem.

malvada

2016. március 6.

Szárítja a bőrt és túl olajos. Az arcomra nem merném használni. Mivel szettben kaptam (tusfürdő, mousse, testápoló és ez a testradír) kicsit már unom az illatát, de elsőre nagyon tetszett. Mindenesetre ez a szett leggyengébb láncszeme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Villango

2016. január 9.

Karácsonyra kaptam a tesómtól Zürichből.
Az hogy imádom, alig mond el valamit a kapcsolatunkról. :-))) Mióta hámlasztok nem részesítem előnyben a fizikai bőrradírokat, de heti 1-2 szer nagyon gyengéden átmasszírozom ezzel az arcomat. Az illata ami fás, narancsos - tehát kicsit pasis - teljesen rabul ejtett, igazi luxus érzés a használata.
Lemosáskor érzem az olajos utóhatást, arctörlés után pedig nagyon nagyon puha marad a bőröm tőle.
Organikus cukor a radírozó erő benne, nagyon természetes, lágy érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Karácsonyra kaptam a tesómtól Zürichből.
Organikus cukor a radírozó erő benne, nagyon természetes, lágy érzés.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!