Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna, Módosítva: 2015. augusztus 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

krémparádé

2015. május 19.

Se illata, se hatása, fogalmam sincs, mire találták ki. Nehezen fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Se illata, se hatása, fogalmam sincs, mire találták ki. Nehezen fogy.

sün

2014. július 7.

Olcsó volt, a kis kiszerelés kb. 200 Ft. De kb. annyit is ér. konkrétan semmit nem csinál. Kevés fogyott, 2 hónap alatt még több, mint a fele megvan. De tényleg nincs hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 7.

vajo.gabriella

2014. június 6.

Pár héttel ezelőtt kipróbáltam a kisebb, 50 ml-es kiszerelésű változatot, és annyira bevált, hogy azóta beszereztem a teljes méretűt is. Nem tudom változtattak-e az összetevőkön, de nekem se nem habzik, se semmilyen illata nincs, ellentétben a korábbi kommentekkel. Picit húzódik a bőröm tőle a vattakoronggal áttörléskor, de mivel rögtön utánakrémezek, ez nem okoz további problémát. Ehhez az árkategóriához képest nagyon jók az összetevői és nagyon meg vagyok vele elégedve! Külön öröm, hogy a vízhiányos, mitesszeresedésre NAGYON hajlamos bőröm szó nélkül elviseli. Egyetlen hátránya, hogy számomra elég gyorsan fogy, de biztos vagyok benne, hogy ismét újravásárolnám! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Mandula24

2014. március 5.

Nagyot csalódtam ebbe a termékbe nekem mikor felkenem és utána áttörlöm húzódik az arcom és kipöttyösödik tőle. Próbáltam már több fajta ehez hasonló terméket, de nekem nem váltak be. Árba szerintem húzús, mert azért ennyi pénzért már egy márkásabbat is lehet venni egy-két 100 forintossal megtoldva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Edit87

2013. november 16.

Azt hiszem tetszik az arcomnak, teafaolajat tettem bele, így illata más lett. Kis kiszerelést vettem meg így ha nem itthon alszok, utazok is magammal tudom vinni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

t.greti

2013. november 3.

igazából az alkoholos változatát néztem ki magamnak, de mivel a tonikoktól kiszárad a bőröm, húz, csíp, ezért inkább az alkoholmentes verzió mellett döntöttem.
az illata nagyon finom, kellemes. valamiért nekem is habzik, de talán kevesebbet kellene raknom a vattakorongra.
első használatról annyit tudok mondani, hogy nem ragacsos, gyorsan szárad, puha a bőröm tőle. jónak ígérkezik.
(899-ért vettem rossmannba... lehet, hogy kicsit drágán sikerült lecsapnom rá, mert a garnier is ennyibe kerül.)
hogy a pattanásokat előhozza vagy megszünteti, majd később kiderül, ezért egyelőre 4 pont.

update: no hát 1,5 hónap használat után azt mondhatom, hogy okés. nem mindennap használom, mert napi használat esetén azt vettem észre, hogy mintha tömítené a pórusaimat.
egy hete annyit csaltam a tonikkal, hogy teafaolajat öntöttem bele. így hidratál, mert alkoholmentes, de mégis szárít a teafaolaj miatt, amennyit kell. megkapja az 5*-ot.
ja és hihetetlenül lassan fogy :)

up2: nagy határ túrót se ér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

ja és hihetetlenül lassan fogy :)

up2: nagy határ túrót se ér

LovasBabi

2013. október 6.

Updatelek, mert azóta megszerettem! Gyakrabban nyúlok utána, mióta betartom a tisztítás-tonizálás-hidratálás szentháromságát, a bőröm is szebb. Talán ez a kis kellemes termék is közrejátszik, legyünk optimisták! :)

Semmi különös, kihagyható lépés, nem bántja az arcot, de nem is hiányzik a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

shel8y

2013. október 3.

Olyan furcsa az egész, rontani nem ront, nem száritja a bőröm, de semmi másra sem jó... és nekem habzik, ami lehet csak nekem furcsa, de a többi tonikom nem csinálta ezt....és nem jó, mikor a kis habokat kergetem az arcomon....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Kiscsillag5

2013. június 29.

Kétszer is próbálkoztam vele, nekem nem jött be. Továbbra is ki fog maradni a tonizálás nálam. Arctisztítás után rögtön krémezek, nem szeretem azt az érzést, mikor rákenem a krémet a tonikra. Várni kellett egy ideg, míg megszűnt a ragacsos érzés és szárított is. A 2 csillagot csak azért kapja, mert alkolholmentes és mert jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Morci

2013. június 27.

Hasonlóan az előttem szólóhoz, évekig rá sem néztem erre a márkára, csak simán elmentem mellette. Olcsó, saját márkás, jelentéktelen a csomagolása, tutira gagyi - gondoltam magamban. Aztán valahogy itt az oldalon belefutottam a véleményekbe. Pont tele volt a hócipőm a sok használhatatlan, vagy nagyon drága tonikkal. Így azután beruháztam kemény 250,- Ft-ot a kis kiszerelésű verzióba. Meglepő, de elégedett vagyok vele. Az illata nem rossz. Valóban mintha habzana egy picit, de ennek ellenére gyorsan felszívódik, nem ragad, jól előkészíti a bőrt a krémezésre. Ez a termék tényleg egy igazi kellemes meglepetés volt a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract