Rival de Loop

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2016. május 29.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony ápolás a fáradt arcbőrnek, mandula-,és jojobaolaj tartalma révén a bőr visszanyeri hidratáltságát és nem szárad ki. Másodpercek alatt észrevehetően üdébbé és sugárzóbbá varázsolja arcbőrét. A, E és F vitamin tartalma elősegíti a regenerálódást. Rendszeres használat esetén E vitamin tartalma megóvja bőrét a szabadgyököktől és így védi azt a fény által előidézett bőröregedéstől.

lizix

2018. szeptember 11.

Nekem is túl sok olaj volt a kapszulában, még az arcomra, nyakamra, dekoltázsomra is sok volt. Kicsit olajos érzetet hagyott maga után, nekem annyira nem jött be ez a kapszula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

kismadár

2018. február 9.

Szerettem használni, az esti arcápolást követően, az utolsó lépésként. Egy kapszulában jó sok olaj van, elég az egész arcra, nyakra, dekoltázsra, szóval kiadós adag. Reggelre szebb, feltöltöttebb lett tőle a bőröm. Nagyon kellemes, finom kis visszafogott illata van. Óriási változást nem hozott, de megérte az árát, szerettem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

natasha

2018. január 20.

Akciósan vettem kiváncsiságból,annyira nem nyűgözött le. Túl erős zavaró illata van,nem szívódik be normálisan. Nagyon folyós csepegős állaga van. Túlzottan száraz bőrűeknek jó lehet,az én arcomnak túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Kiscsillag5

2017. október 8.

Nekem nagyon nem jön be. Durván túl van illatosítva, számomra már zavaró. Nagy reményekkel kezdtem el használni, aztán a második kapszulára már rá kellett vennem magam, csak hogy fogyjon, ha már megvettem. Nem képes beszívódni, megül az arcomon. Zsebkendővel kellett felitatnom, hogy le tudjak feküdni aludni. Nagyon zavart. Hidratálni hidratál, hiszen ez (is) a dolga. Ezen kívül semmi extrát nem tapasztaltam. Nem venném újra semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

tomkogy

2017. augusztus 14.

Nem a javasolt módon használom, hanem a saját készítésű aloés, c vitaminos "ásványvizes permetembe" teszek egy kapszulát. Kávédarálóval szoktam összekeverni, de már annyi aloe verát teszek bele+komoly adag c vitamint, hogy a spriccelőm nem működött rendesen (pedig átszűröm), így amikor olvastam a 7 skinről, ezzel a saját készítésű "esszenciával" kipróbáltam, és azt kell mondanom, hogy valóban tölti a bőrt. Nagyon sokat ad a hatásához ez a (tartósítószermentes) vitaminkoktél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Jotunderkeresztanyu

2017. március 20.

Száraz bőrre áldás, nagyobb alkalmak előtt egy héttel éjszakára felkenem, kisimulok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Malachite

2016. november 28.

Akciósan, 300 Ft-ért ugrott a kosaramba miért ne alapon. A bőröm mostanában teljesen megbolondult, állandóan száraz, fakó, apró piros pöttyökkel, ami korábban elképzelhetetlen volt, úgyhogy kezdő "száraz bőrűként" még csak ide-oda kapkodok, mi lenne jó, mi nem lenne jó.... Este hidratáló helyett kentem fel. Tömény olaj, kellemes-semmilyen illat, bőven jut nyakra és mellkasra is, az aprócska kapszula meglepően sok anyagot rejt! Reggelre gyönyörűen lehúzta a vörös pöttyöket, az irritációt, a száraz, vörös foltok megszűntek, és rugalmas, matt volt a bőröm. Nagyon megszerettem, szerintem most egy darabig használni fogom, aztán meglátjuk :) Egyelőre 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

birdie

2016. november 24.

Most 300 Ft-ért akciózzák a Rossmannban a márka termékeit. Jó kis összetevőkkel rendelkezik minden rival de loop termék, némelyik kiemelkedően hat is. Gyorsan ki is próbáltam tegnap, hogy tudjam érdemes-e még vennem belőle az akció alatt. És azt hiszem érdemes. Estére kentem fel (vigyázat, olaj!) a szemem alá is jutott meg nyakra, dekoltázsra. Az illata nem erős, de nekem nem túl kellemes. Reggel kipihentebb arc nézett rám a tükörből, holott nem voltam az :) Nekem ez már elég ahhoz, hogy újravegyem. Puha is lett a bőröm, de az egyébként is az most más termékek hatása miatt. De a kipihentebb és ruganyosabb arc egyértelműen látható és érezhető volt reggel. Egy kis extra támogatás a bőrnek. Az összetevői is rendben vannak, csupa bőr számára hasznos hatóanyaggal. Szerintem veszek még belőle amíg tart az akció. Ennyi pénzért kifejezetten ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

emerilda

2016. május 28.

Imádom, a kombinált bőröm nagyon szereti, ezt használom krém helyett, csak nappal kenek még rá biodermás fényvédőt és maxfactor cc krémet, amikkel nagyon jól működik, a titka, hogy enyhén nedves bőrre kell felvinni egy lehelletnyi mennyiséget. Gyorsan felszívódik és szépen ápol, kellemes tapintású lesz a bőröm. Nekem egy kapszula 3 napig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 28.

Mundow

2016. március 6.

Olyan átlagos számomra ez a termék. Kiemelkedően jót nem tudok róla mondani, de rosszat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0