Rival de Loop

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2015. október 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Rival de Loop lágy arctisztító hab alapos és gyengéd tisztítást tesz lehetővé, kifejezetten az érzékeny bőrre lett kifeklesztve. A lágy hab mélyen tisztítja a pórusokat, eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket. A panthenol biztosítja a megfelelő hidtratálást és elősegíti a bőr regenerációját.
Tiszta, friss érzést kölcsönöz a bőrnek.

mrs.imperator

2018. november 19.

Vele teszteltem a hab allagu lemosokat. Nem rossz vattaval se es foreo lunahoz meg pont jo :) leviszi az eros sminket is nincs vele gond. Nem irritalja a szememet se. Talan annyi hogy gyorsabban fogy mint a sima ontogetos micellas viz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Leminda

2018. február 19.

Szeretem, mert hab, és alaposan tisztít. Szemfestékkel nem bánik el, ahhoz kell még szemfesték lemosó is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 19.

Hugee93

2017. január 11.

Zuhanyzás közben szoktam ezzel megmosni az arcomat, érezhetően van hatása, azóta kevesebb pattanás jön elő. Nekem bevált a micellás vízzel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

piperepozitív

2016. december 27.

Többször vettem már újra.
Állaga hígabb, mint más arctisztító haboknak, kevésbé van tartása, így picit többet kell használni belőle.
Nem irritálja a bőröm (a szememet sem csípi, az olajos vagy krémes szemfestéklemosó eltávolítása miatt szoktam alaposan átmosni ott ezzel is).
Nem hagy semmilyen réteget a bőrön.
Tisztító hatása átlagos, de mivel kíméletes, erősebb sminknál kétszer szoktam átmosni vele az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Többször vettem már újra.
Nem hagy semmilyen réteget a bőrön.

Takaro

2016. december 1.

En micellas vizkent akartam hasznalni, habar nem mondta senki hogy sminkeltavolitasra alkalmas lenne, csip es meg a szempillaspiralt sem szedi le. A koszt sem szedi le rendesen. Utana ragad a bor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Weronika

2016. szeptember 21.

Nagyon érzékeny az arcbőröm, ezért választottam ezt a terméket, szerettem a hab állagát, és egész jól tisztított, kellemes, puha tapintású volt a bőröm, nem csípett vagy irritált, nem okozott kiütéseket sem. Naponta 2-szer használtam, reggel és este, a flakon felénél járhattam, amikor észrevettem, hogy szárítja a bőröm :( nagyon sajnáltam, mert jó kis termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Hannibal

2016. május 16.

Én egy másik arctisztító után használom ,nagyon jól frissít,nem csíp vagy irritál .Nekem tonik helyett tökéletes. Tisztító hatása tényleg nem a legerősebb ,de én szeretem .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

vivi0512

2015. november 29.

Még a Joy napokon szereztem be egyet az ára olcsó.
De nekem ragacsos érzetet keltett az arcomon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Még a Joy napokon szereztem be egyet az ára olcsó.
De nekem ragacsos érzetet keltett az arcomon. :(

Tamara91

2015. november 19.

Akinek pattanásos bőre van annak ez tökéletes arctisztító lesz! Nekem a problémás bőrömet hozta helyre. S egyben ez e legjobb smink lemosó, maradéktalanul és dörzsölés nélkül eltávolítja a sminket! Egyszerűen imádom, 5 éve csak ezt használom minden este!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Kisu

2015. október 20.

Nagyon finom,lágy habja van, az illata kellemes és frissítő.
Smink lemosásra szemre úgy használom,hogy nyomok egy kicsit a vattakorongra és azzal törlöm át a szemem. Így nem csíp,de ha arcmosás közben véletlen belefolyik,mikor mosom le,akkor igen. Plusz annyira nem is tisztítja meg az arcot,csak a nagyját szedi le a kosznak,utána a tonikos vattakorong még elég koszi:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Nagyon finom,lágy habja van, az illata kellemes és frissítő.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract