Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

pati13

2017. július 23.

Az illata finom, de az arcomról semmit nem szed le. Azzal is többet érek el ha sima vízzel mosok arcot. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

mse02

2017. január 12.

Nagyon finom illat, de semmire sem tudtam elhasználni.
Nem frissít, nem tisztít... :(
Borzasztó ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Nagyon finom illat, de semmire sem tudtam elhasználni.
Nem frissít, nem tisztít... :(
Borzasztó ragacsos.

eszti98

2016. január 17.

Életem legelső ilyen terméke... Eleinte szerettem, azóta eléééég jól kiábrándultam. Eleinte csak annyi volt vele a bajom, hogy ragacsos érzet marad utána. Egy darabig nem használtam, ma úja elővettem. Kenem vele az arcom, és látom, hogy a vattapamacs tiszta hab... Mi az isten, eddig ilyen nem volt. Gyors arcmosás, azért habos nem maradhat a képem. Kíváncsiságból felráztam kicsit a flakont is. Háát, mintha szappanos vizet rázogatnék. El nem tudom képzelni, hogy ez az arcomon maradjon, pedig nem írja, hogy le kéne mosni. Katasztrófa. De legalább az illata jó, arra a meleg szívem miatt kap egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Luckuska

2015. december 17.

Alapvetően elégedett vagyok a rdel termékekkel, van, amelyet már évek óta töretlenül használok, de ez teljes mellényúlás volt. Friss zöld alma illata van, de ezentúl semmi mást nem tudok a javára írni. Rettenetesen irritálta az arcom, kellemetlen volt használni, és még pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

welc64

2015. május 14.

Nagyon jó illata van, igazi felfrissülés a bőrnek. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de nem olyan vészes, hamar elmúlik. Nagy csodákat nem kell várni tőle, kb. arra jó, h kicsit felfrissüljön az arcunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

MayaBaba

2014. június 29.

Isteni zöldalma illata van. Viszont kicsit ragacsos érzetet hagy maga után. Picit szárít is, annak ellenére, hogy kifejezetten száraz, érzékeny bőrre ajánlják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!