Rival de Loop

Ár:   €3.49   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csiges, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. június 15.

Ár:   €3.49
Lelőhely:   német Rossmann

A tiszta 24 karátos aranypehely hidratáló, simító géllel kombinálva nem csak a tökéletes és tartós smink előkészítésére készíti fel a bőrt, hanem tökéletes csillogást is biztosít.

csiges

2021. január 9.

2020.07.25.
Egy németországi Rossmannban vettem.
Annyira kellemes selymes réteget hagy maga után! Alapozóba keverve pedig nagyon természetes hatás érhető el vele. Nagyon megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.07.25.
Egy németországi Rossmannban vettem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).