Rival de Loop

Ár:   590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilly, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Száraz és érzékeny bőrre. Szederlevél kivonattal.

Speciálisan a száraz és érzékeny bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve. Alkoholmentes formulája gyengéden ápolja a bőrét, így nem kell savtartalmú kozmetikumokat használnunk.

Panthenol és szederlevél kivonata megkötik a bőrben a nedvességet, míg a csábító szeder illat egy csábító, gyümölcsös érzést biztosít.

Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt, pH semleges, szilikon, parabén és színezék mentes.

dorottya96

2016. október 30.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Csak az illata jó egyébként meg szárít

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Csak az illata jó egyébként meg szárít

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szandi0926

2016. február 17.

Sajnos nem vált be. Csípte az arcom és a szemem , ragacsos érzetet hagyott , és nem szerettem , hogy habzik . Az illata viszont kellemes gyümölcsös , de biztos ,hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

hime0033

2016. február 1.

Az én véleményem hajszálpontosan ugyanaz, mint az előttem szóló trisztané: a tisztítása, az ára és az illata is teljesen rendben van, de ezt a habzást nem bírom megszokni, ezért nem is szeretem használni..még van egy kicsi benne, azt elhasználom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

trisztan

2016. január 15.

Nem lenne rossz, érezhetően frissíti az arcbőrt, illata is ok, de nem szeretem a fura "habzását", úgy érzem, mintha nem lenne tiszta a bőröm utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 15.

Tunde90

2015. augusztus 7.

Nem száritja a borom,nem irritálja. Kellemes illata van, picit habzik. Használat után picit ragacsosnak érzem a bőrömet tőle,de ennyi,semmi extra. Olcsó kis termék. Utazások alkalmával használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Mossyka

2015. július 7.

Nekem egyáltalán nem jött be. Szerintem nagyon büdös, az illata nem emlékeztet semmiféle gyümölcsre. Az arcom ragadt a használata után és éreztem, hogy rendesen fuldoklik alatta a bőröm, néhány pattanásom is lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Bbogi

2015. július 7.

Imádom! Az illata nagyon kellemes gyümölcsös! Jól tisztit,a sminket alaposan leszedi,és emellet frissit! Nagyon jó kis termék. Az ára kiváló. Kár hogy limitált kiadás! Na de amig csak lehet újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 7.

welc64

2015. július 5.

Nagyon szerettem használni az illata miatt, ugyanis az nagyon fincsi. Átlagos arctisztító, felfrissül tőle az arcbőr. Néha furán habzott, illetve egy kicsit ragacsos érzetet hagyott maga után, de hamar elmúlt szerencsére. Ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

kisenikoke

2015. július 4.

Imádtam, úgy ahogy van!
Nagyon elégedett vagyok e márka termékeivel.
Az illat is tetszett, valamint szuper rugalmas volt használata után a bőröm, szememet egyáltalán nem csípte és a sminket is gyönyörűen lehozta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Imádtam, úgy ahogy van!
Nagyon elégedett vagyok e márka termékeivel.

Wendy

2015. június 11.

Egyszerűen imádom! Sminklemosásra tökéletes, mert nem csípi a szemem. A bőrömet sem szárította,ami nálam nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol