Rival de Loop

Ár:   279 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boncsi, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Tisztítja és felfrissíti az arcbőrt, illetve eltávolítja - még a vízálló - szemsminket is, mindezt egy lépésben. A puha, lágy emulzióval átitatott gyapjúkendő segítségével gyengéden és kényelmesen távolíthatja el a sminket, a faggyút és a szennyeződéseket arcáról, nyakáról és szemeiről. A bőre megtisztul és kellemesen felélénkül. Emellett a Rival de Loop Hydro lágy tisztító kendő megóvja bőrét a kiszáradástól és egy selymesen puha érzetet biztosít

mrs.imperator

2018. november 19.

Jo kis kendo, leviszi a sminket, nincs telenyomva parfummel, sokaig eleg. Hidratalo kremmel satrazashoz tokeletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Kuro

2018. május 7.

A sminket nem tudom, mennyire hozza le, de a használata után frissnek, üdének és tisztának érzem a bőröm, nagyon eltalálták ezt a kis kendőt. Próbáltam már többféle törlőkendőt is az arcomra, de a legtöbb agyonparfümözött volt, csípett, irritált, réteget képzett, úgyhogy messze a legjobb kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

AnnaLAKK

2018. január 27.

Nyári nagy melegben mindig van nálam belőle. Friss könnyed és tiszta érzésű marad utána bőröm. Szeretem az illatát és ami extra benn, hogy nem bántja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Judy1

2017. december 30.

Mindig van itthon egy csomag sminkeltávolító kendő, ha későn érek haza és nincs kedvem a fürdőszobában lemosni a sminkemet. Árához képest meglepően hatékony. Az illata kellemes, nem szárad ki, puha a kendő és hatékony. A szem környékéről is hatékonyan távolítja el a tust és a spirált is. Magasan veri drágább társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

sztr12

2017. december 18.

Gyors, egyszerű, praktikus megoldás a smink leszedéséhez, a szemfestékkel is remekül boldogul, ráadásul nincs irritáció. Ennyi pénzért ajándék, ráadásul az illata is kellemes. Én a Garnier micellás vizét cseréltem erre, és bár azt is szerettem, nem bántam meg a döntésem, mindig van belőle a fürdőszobában. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 18.

Mundow

2017. december 12.

Puha az anyaga, kellemes az illata és egész jól leszedi a sminket. Nem okoz irritációt és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

lovecreams

2017. december 4.

Nem rossz, de a jótól is nagyon messze van. Számomra alma illata van, arcon szerencsére nekem nem habzott, de nagyon durva anyaga van, nem szedi le a spirált sem. Sürgős esetekben jó lehet, de egyébként nem annyira ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Dike01

2017. december 1.

olyan kiméletes,hogy még a sminket sem szedi le ...tök szárazak a kendők vagy én fogtam ki rosszat , bár nem gondolom,hogy egyből két csomag selejt landolt volna a kosaramban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Kori

2017. december 1.

Update:
A korábbi véleményem, miszerint "... az anyaga nem annyira durva ..." nem állja meg a helyét. 😂
Azóta más ilyen típusú termékeket is próbáltam, és persze találkoztam sokkal-sokkal puhábbakkal, így nem feltétlen nyúznám ezzel a bőrömet rendszeresen.
A korábbi pozitívumaival kapcsolatban azonban változatlan a véleményem; olcsó, jó kiszerelés, közepes hatékonyság, gyors megoldás.

2017.04.09.
Nagyon hasznos, ha gyors, ám nem tökéletes alaposságú megoldást keresünk a sminkeltávolításra. A bőrről egész jól eltávolítja a sminket és a nem vízálló spirált, szemhéjtust is leszedi, de leírásban említett vízálló sminkkel már nem nagyon boldogul. Hogyha a szemeimhez mégegy kendőt elővennék, és "áztatnám"/dörzsölném vele a spirált, akkor időben nagyjából ugyanott vagyok, mintha kivánszorognék a fürdőszobába és vízálló szemfestéklemosóval leszedegetném a sminkem. A sminket nem távolítja el 100%-osan, de ha egy hosszú nap vagy hosszúra nyúlt este után szinte már csak arra van energiám, hogy belezuhanjak az ágyba, és azért mégsem szeretnék sminkben elaludni, akkor akár még félálomban is át tudom vele törölgetni az arcom, és azért mégiscsak tettem valamit a bőrömért. Egy kicsit lehetnének nedvesebbek a kendők, egyébként maga az anyaga nem annyira durva, és a használata után nem húzódik a bőröm. Mindig van egy csomaggal a párnám mellett.

Update:

2017.04.09.

Annakitti

2017. november 6.

Ajándékba kaptam az első csomaggal, de azóta vagy 10-szer újravásároltam. A legfurább, hogy a párom is rászokott a használatára. Mindig kell lennie itthon. Mindent tud, amit ígér, ráadásul profin! Az ára is csodálatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract