Rival de Loop

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   6x2 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofye, Módosítva: 2014. február 18.

Kiszerelés:   6x2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtatja és frissíti a szemkörnyék bőrét, valamint csökkenti az apró szarkalábakat. E vitaminnal biztosítja az azonnali ápolást a szemkörnyék érzékeny bőrének. Hűsítő hatásával és értékes összetevőivel csökkenti a bőrirritációt és a szem alatti duzzanatot. Segíti a bőr regenerálódását.

Hatása már rövid idő után látható, a szemkörnyék kipihent és friss lesz. Használja hetente kétszer. (Egy dobozban 6*2 párna van, azaz 6 alkalomra elegendő)

Bőrgyógyászatilag tesztelt, bőrbarát. Parfümmentes

cat999

2017. október 14.

A csomagoláson azt írják, hogy "fáradt bőrre való", duzzadt szemekre, és hogy gyors segítség. Ezenkívül, hűtő hatású, ami igaz is. De nálam nem okozott nagy változást, ezért nem nyert meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

kneva

2017. július 8.

Nincs túl nagy hatása, de nagyon kellemes a használata, jól hűsít. Én tovább is rajta szoktam hagyni, mint az ajánlott 15 perc. Amikor leveszem a tapaszokat, akkor valóban eltűnnek a pici ráncok, kisimul a bőröm, vagy feltöltik a hatóanyagok, nem tudom. Sajnos a hatása nem túl tartós.
Már többször újravettem, az ára igen kedvező, és az érzékeny szemeimet sem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

FrauNika

2017. június 11.

Kíváncsiságból vettem egy dobozzal!
Jól hűsít! Használat után nem tűnik olyan fáradtnak a szemem, de ennyi más nem igazán vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Kíváncsiságból vettem egy dobozzal!

Titvog

2017. március 1.

Hát-hát... vettem egy dobozzal, mert kíváncsi voltam nagyon az ilyen párnácskákra. Nem rossz, de nem is olyan hű de szuper. Fáradt szemre a legjobb, pl amikor reggel úgy kel fel az ember, hogy alig aludt, és még sírt is... erre határozottan csodaszer, nekem hűsített, feszesített, jól esett.
Egyébként hosszú távon kétlem hogy bármit csinálna, vagy csak nem látjuk. Azért néha egy kis extra ápolgatás jól tud esni, arra nagyon jó, de hűűűű de nagy csodát ne várjunk. SOS terméknek remek. :)
U.I.: Az egyik a csomagban nem hűsített, csak rátapadt a szememre... nem tudom mi volt azzal az eggyel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

kicsinyuszi88

2016. december 29.

Ajándékba kaptam, mert sokat fáj a szemem és hát panaszkodom a ráncok miatt is. Nagyon kellemes, hűsít és azonnal feszesebbnek éreztem utána a szemkörnyékemet. Nem tudom, hogy mennyire hosszú távú a hatása, szívem szerint akár minden nap használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Hhangaz2005

2016. augusztus 27.

Nagyon szeretem az első használat után láttam a változást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Nagyon szeretem az első használat után láttam a változást!

Ellesmere77

2016. április 5.

Kicsit drágának gondoltam, de akciósan vettem egy dobozzal és el is használtam. Nem igazán láttam semmi hatását, jól esett feltenni egy-egy reggel, hűsítő érzés volt, de levéve semmi változást nem tapasztaltam, még a sokadik nap után sem, így szerintem nem érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Alexa1204

2016. február 15.

Már 3 dobozt elhasználtam. A párnán található gélréteg nagyon jól hűsít és frissít. Szeretem, hetente 2x szoktam használni (annyira jó érzés a szemkörnyéknek, hogy én napi szinten is használnám). A szarkalábak eltüntetéséről nem igazán tudok nyilatkozni, de a duzzadt szem alatti karikáimat nagyon szépen lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

kivike

2016. február 2.

Akciósan vettem, próba szerencse alapon. Ki is próbáltam, nem nagy szám, szerintem semmit sem csinál sem a ráncokkal, sem a szem alatti karikákkal. Fura a tapasz maga is, alig van rajta anyag, azt hittem, hogy csicsogni fog a krémtől, de nem, csak ragadt egy kicsit. Heti két alkalommal ajánlják, szerintem ha minden nap felraknám, akkor sem lenne sok látszata. Persze elhasználom a többi tapaszt is, és majd jövök updatelni, egyelőre 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.