Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsooofizsooofi, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Speciálisan a szem környékének kímélő hatású tisztítására lett kifejlesztve. Vízálló szemfesték eltávolítására nem alkalmas.

browning

2019. január 7.

Oké, hogy olcsó, de miért csípi a szemem?:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Oké, hogy olcsó, de miért csípi a szemem?:(

KamiNagy

2018. december 30.

Szeretem ezt a lemosót, jó árban van, kíméletes és a festéket is szépen le lehet vele törölni dörzsölés nélkül és egyáltalán nem irritál. Régóta használom és ezután is újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Epresjoghurt

2018. január 25.

Sajnos nem jött be. Szépek az összetevők, ezért nem is értem, hogy miért irritálja a szememet. Egyetlen rétegben szoktam kifesteni a szemem szempillaspirállal de sajnos még ezzel is meggyűlik a baja. Elég sok termékre van szükség, hogy alaposan eltávolítsa a festéket, de minél többet használok, annál jobban csíp. Azért nem egy csillagot adok, mert a kétfázisú társa még ennél is sokkal rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Mona29

2017. december 1.

Nem rossz, de valahogy nem az igazi. Sokáig nem szerettem, a végére viszont megbarátkoztunk. Ennek ellenére nem fogom újravenni. Kis mérete miatt tökéletes volt, hogy kéznél legyen valami utazáskor. Használatakor nem csípett, nem irritált, de a vízálló spirállal már nem boldogult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

aranypáva

2017. július 16.

Árához mérten nem rossz,d e a garnier micellás víz jobban leszedi a sminket. Ebből többet kell hazsnálni. Egyébként a bőrhöz kíméletes, nem szárít és nem csípi a szemem sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

ssyakaky

2017. január 19.

utazáshoz vettem a legkisebb kiszerelésben. olcsó, de nem a legjobb sajnos, a szempillaspirálommal már meggyűlik a baja, pedig nem is vízálló. néha kicsit csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

252n

2016. december 20.

Szerintem egy teljesen jó sminklemosóról beszélünk. Hosszú idő óta használom. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

Herbst8101

2016. december 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, már többször újravettem, úgy másfél éve ezt használom. Nem csíp, nem irritál pedig nem egyszer belekerült már a szemembe. Nagyon jól megbirkózik az intenzív fekete tusokkal, sötétbarna szemöldökceruzákkal pedig mind tartós, nem nap végére fakuló vagy lepergős termékek, amiket használok. Szempillaspirálokból sem hagyott még hátra darabkákat a szempilláimon. Vattakorongra szoktam tenni, kicsit a szememen tartani majd dörzsölés nélkül rögtön teszi is a dolgát, ahogy törölgetem vele. Nem kell rányomni, erőlködni, hogy lehozza, nem maszatolja szét minden irányba a szemem körül a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

rocknrose

2016. november 14.

Még régebben használtam, már váltottam, de jó kis termék. Nekem úgy rémlik, hogy kellemes az illata (bár szemfestéklemosónál ez nem szempont), és ahogy nézem, az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

zsizsisanna

2016. november 14.

Nem irritál és nekem a vízálló sminket is szépen leszedi. Nem tudok róla rosszat mondani. Az ára is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol