Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ingrido, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Lelőhely:   német Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szőlőmagolaj és ginseng kivonattal.

A Rival de LKoop mattító hatású arckrémet kifejezetten a 30 év feletti hölgyek részére fejlesztették ki. Az intenzív hidratáló hatásának köszönhetően arcbőre egyenletes és matt hatású lesz.

Hatóanyagok: a poliszaharidokban, szaponinokban és flavonoidokban gazdag hatóanyagok kombinációja regeneráló, bőrnyugtató és antibakteriális hatású tulajdonságokkal rendelkezik. Rendszeres használat esetén a pattanások, miteszerek száma csökken, az arcbőr vitalizált és matt hatású lesz. Kiválóan alkalmazható smink alá.

Hatás: a bőr egyenletesebbé válik és hidratált lesz.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt, PH-bőrbarát, parabénmentes.

lubi

2014. december 4.

Kicsit mellényúltam, a 30+ elkerülte a figyelmemet, ezért megvettem. Igazából nem bántam meg, akcióban 800 ft körül volt. Alapjáraton kombinált bőröm van, kissé zsíros mégis vízhiányos. Most valami miatt nagyon száraz lett a bőröm, az előző krémem nem segített rajta. Kipróbáltam ezt, használom már egy ideje. Első benyomásom az volt, hogy túl zsíros, csak estére mertem feltenni. Kellemes csalódás, hamar beszívta az arcom, nem ragadt, kicsit fénylett, de elég vastagon kentem. Most már nappal is használom, vékonyabb rétegben, 3 percre rá már tudok alapozni, de púder nélkül még kicsit átfénylik. Ha van időm negyed órát-húsz percet várni, púder sem szükséges.Lényegében meg vagyok elégedve vele, végre kicsit rendbe jött az arcom, nem hámlik le folyamatosan. Viszont nem fogom újra vásárolni, mert én ennél "vizesebb" krémet szeretnék, azt amitől fellélegzik a bőröm. Volt egy ilyenem régen, de később eltűnt a hatása, úgyhogy keresgélek egy olyan termék után megint. Legszívesebben 4,5-öt adnék rá, mert jó a krém, nem pattogok ki tőle (nálam ez nagyon ritka), ár, csomagolás, hatás minden rendben van, csak nem csodaszer, ezért a 4*-ot érzem megfelelőnek. Mindenesetre elhasználom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

bigsista

2014. január 6.

Gondoltam a revolution lift mellé, amolyan nappali-félének bevállalom...fényvédő nélkülisége mondjuk nem dobott fel, de ha mattít és még vadul hidratál is ám legyen....hááát sajnos átfényesedtem, és nem tudok rákenni semmit (pl alapozó vagy színezett mattítós cuccos), mert még durvább :(((( elkeseredtem...de olyan mintha nem is hiányozna belőle olyan vékonyan kentem, és így is csilli-villi voltam:(((
(Hozzáteszem tágpórusú a bőröm, szóval itt a bibi, mert szépen feltöltötte a lukacskákat és eltömítette,így beindult az ellenfolyamat...:((( )
Legyen 3 csillag, mert valószínű én választottam rosszul...szerintem inkább a száraz bőr + pattik lehet a megfelelő alany...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

goczolodi

2013. október 31.

Nagyon örültem amikor elolvastam az itteni véleményeket erről a krémről, és azonnal be is szereztem. De sajnos nekem nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Igaz, hogy amikor elkezdtem használni, borzasztó rossz állapotban volt a arcom, teli volt begyulladt mitesszerekkel és mindennap jött ki újabb pattanás, de két hét használat után sem volt sok változás. Azóta rendbe jött a bőröm (kamillás borogatástól), és használom továbbra is a krémet, de csak reggel egy vékony rétegben.
Pozitív tulajdonsága, hogy kellően hidratál és lehet rá sminkelni, bár egy kicsit fénylik tőle az arcom. Összegezve hármast adok, mert amit szerettem volna elérni, azon nem segített, de az összetevői szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

elizabett85

2013. augusztus 8.

Csatlakozom az előttem szólóhoz és osztom a véleményét, nagyon megszerettem ezt a krémet, mert azt érzem, hogy tényleg kenek valamit az arcomra és mégsem marad zsíros, kellemes az illata, nem tömíti el a pórusokat és nem hoz elő pattanásokat. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Ingrido

2013. május 3.

2013. április 17.Testes krém, nem szimplán vizes. Rendszeresen kell használni, és akkor fejti ki a tisztító hatását. Valóban tisztít, táplálja is a bőrt, úgy, hogy közben egyáltalán nem zsírosít, nem fényesít, nem allergén. Sokat próbáltam már, általános hatás a papírérzetűre-szárítás volt. Ez NEM az! Végre. :) Szerintem van olyan minőségű, mint a csak patikában, ugyan ilyen bőrproblémára kapható krémek. Önmagában nem pattanástalanít (ezért nem csodaszer), viszont kiválóan megállja a helyét egy pattanástalanító kúra részeként, rendben tartja a bőrt, megfelelően táplálja és puhává varázsolja. Nem vonja be a bőrt filmréteggel (mint sok drogériás drága krém), hanem nagyon enyhén, folyamatosan frissít. Szuper kis krém. Tényleg jó.

Update: Feljavítom a pontjait, mert rendbe tette a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 3.

Update: Feljavítom a pontjait, mert rendbe tette a bőröm.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

A kínai csüdfű gyökerének kivonata. A kínai csüdfű gyökeret a Hagyományos Kínai Orvoslás több mint 3000 éve használja az immunrendszer védelme érdekében, a neve (kínai neve “huang qi“, azaz a “qi erősítője“) is erre utal. A kivonat rengeteg bioaktív vegyületet, például szaponint, flavonoidot és poliszacharidokat is tartalmaz. In vitro kísérletek és az eddigi állatkísérletek azt mutatják, hogy az astragalus és alkotóelemei antioxidáns, gyulladásgátló és antivirális aktivitással rendelkeznek. Az összetevővel a bőrápoló készítményekben emolliens, gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságai miatt találkozhatunk. Az összetevő egyik gyártója szerint serkenti a sejtanyagcserét, valamint a hialuronsav- és kollagéntermelést is, míg egy másik gyártó állítása szerint faggyúcsökkentő hatással is bír.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.