Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ingrido, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szőlőmagolaj és ginseng kivonattal.

A Rival de LKoop mattító hatású arckrémet kifejezetten a 30 év feletti hölgyek részére fejlesztették ki. Az intenzív hidratáló hatásának köszönhetően arcbőre egyenletes és matt hatású lesz.

Hatóanyagok: a poliszaharidokban, szaponinokban és flavonoidokban gazdag hatóanyagok kombinációja regeneráló, bőrnyugtató és antibakteriális hatású tulajdonságokkal rendelkezik. Rendszeres használat esetén a pattanások, miteszerek száma csökken, az arcbőr vitalizált és matt hatású lesz. Kiválóan alkalmazható smink alá.

Hatás: a bőr egyenletesebbé válik és hidratált lesz.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt, PH-bőrbarát, parabénmentes.

lubi

2014. december 4.

Kicsit mellényúltam, a 30+ elkerülte a figyelmemet, ezért megvettem. Igazából nem bántam meg, akcióban 800 ft körül volt. Alapjáraton kombinált bőröm van, kissé zsíros mégis vízhiányos. Most valami miatt nagyon száraz lett a bőröm, az előző krémem nem segített rajta. Kipróbáltam ezt, használom már egy ideje. Első benyomásom az volt, hogy túl zsíros, csak estére mertem feltenni. Kellemes csalódás, hamar beszívta az arcom, nem ragadt, kicsit fénylett, de elég vastagon kentem. Most már nappal is használom, vékonyabb rétegben, 3 percre rá már tudok alapozni, de púder nélkül még kicsit átfénylik. Ha van időm negyed órát-húsz percet várni, púder sem szükséges.Lényegében meg vagyok elégedve vele, végre kicsit rendbe jött az arcom, nem hámlik le folyamatosan. Viszont nem fogom újra vásárolni, mert én ennél "vizesebb" krémet szeretnék, azt amitől fellélegzik a bőröm. Volt egy ilyenem régen, de később eltűnt a hatása, úgyhogy keresgélek egy olyan termék után megint. Legszívesebben 4,5-öt adnék rá, mert jó a krém, nem pattogok ki tőle (nálam ez nagyon ritka), ár, csomagolás, hatás minden rendben van, csak nem csodaszer, ezért a 4*-ot érzem megfelelőnek. Mindenesetre elhasználom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

bigsista

2014. január 6.

Gondoltam a revolution lift mellé, amolyan nappali-félének bevállalom...fényvédő nélkülisége mondjuk nem dobott fel, de ha mattít és még vadul hidratál is ám legyen....hááát sajnos átfényesedtem, és nem tudok rákenni semmit (pl alapozó vagy színezett mattítós cuccos), mert még durvább :(((( elkeseredtem...de olyan mintha nem is hiányozna belőle olyan vékonyan kentem, és így is csilli-villi voltam:(((
(Hozzáteszem tágpórusú a bőröm, szóval itt a bibi, mert szépen feltöltötte a lukacskákat és eltömítette,így beindult az ellenfolyamat...:((( )
Legyen 3 csillag, mert valószínű én választottam rosszul...szerintem inkább a száraz bőr + pattik lehet a megfelelő alany...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

goczolodi

2013. október 31.

Nagyon örültem amikor elolvastam az itteni véleményeket erről a krémről, és azonnal be is szereztem. De sajnos nekem nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Igaz, hogy amikor elkezdtem használni, borzasztó rossz állapotban volt a arcom, teli volt begyulladt mitesszerekkel és mindennap jött ki újabb pattanás, de két hét használat után sem volt sok változás. Azóta rendbe jött a bőröm (kamillás borogatástól), és használom továbbra is a krémet, de csak reggel egy vékony rétegben.
Pozitív tulajdonsága, hogy kellően hidratál és lehet rá sminkelni, bár egy kicsit fénylik tőle az arcom. Összegezve hármast adok, mert amit szerettem volna elérni, azon nem segített, de az összetevői szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

elizabett85

2013. augusztus 8.

Csatlakozom az előttem szólóhoz és osztom a véleményét, nagyon megszerettem ezt a krémet, mert azt érzem, hogy tényleg kenek valamit az arcomra és mégsem marad zsíros, kellemes az illata, nem tömíti el a pórusokat és nem hoz elő pattanásokat. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Ingrido

2013. május 3.

2013. április 17.Testes krém, nem szimplán vizes. Rendszeresen kell használni, és akkor fejti ki a tisztító hatását. Valóban tisztít, táplálja is a bőrt, úgy, hogy közben egyáltalán nem zsírosít, nem fényesít, nem allergén. Sokat próbáltam már, általános hatás a papírérzetűre-szárítás volt. Ez NEM az! Végre. :) Szerintem van olyan minőségű, mint a csak patikában, ugyan ilyen bőrproblémára kapható krémek. Önmagában nem pattanástalanít (ezért nem csodaszer), viszont kiválóan megállja a helyét egy pattanástalanító kúra részeként, rendben tartja a bőrt, megfelelően táplálja és puhává varázsolja. Nem vonja be a bőrt filmréteggel (mint sok drogériás drága krém), hanem nagyon enyhén, folyamatosan frissít. Szuper kis krém. Tényleg jó.

Update: Feljavítom a pontjait, mert rendbe tette a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

Update: Feljavítom a pontjait, mert rendbe tette a bőröm.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.