Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: puskely.anita, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

szerpentin_b

2014. január 1.

A termék maga jó és elég hamar beszívódik. Nekem nagyon frissíti a bőröm.
Ettől függetlenül elő szokott jönni tőle a szem zugom felett egy kis kerek pukli. Nem okoz irritációt. Teljesen semleges. Nem fáj se semmi. Csak ott lesz. Ha nem használom lehúzódik. Mi lehet ez?
Ettől eltekintve a hatása meg nagyon pozitív. Ezért merek rá négy csillagot adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

A termék maga jó és elég hamar beszívódik. Nekem nagyon frissíti a bőröm.

ibica57

2012. március 27.

Szerintem is jó krém. Már használtam és most újra használom. Csak ajánlani tudom. Most a szérumot is ki próbálom és elmondom a véleményemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

Lotangana

Korcsoport: >54
2011. szeptember 29.

Én is vettem, nagyon jó éjszakára, arcra dekoltázsra, kézre. Nagyon gazdaságos.Száraz bőrüeknek ajánlom, de csak is éjszakára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

cirmok

2011. április 11.

A Rival de Loop termékei nem rosszak ár/érték arány szempontjából, használtam néhány terméküket, és alapvetően meg voltam velük elégedve (igaz, az illatosított termékeik parfümtartalma túl magas az ízlésemnek, de az illatmentes krémek jók). Ezt a szérumot kíváncsiságból vettem meg. Még csak két éjszakát töltöttünk "együtt", de nagyon tetszik: illatmentes, sűrű olajos állag, könnyű eloszlatni este, és mivel nem volt túl drága, ezért a kezemre is bőven kenek belőle. Az egyetlen negatívum talán az, hogy felkenés után kb. húsz percig még vigyázni kell vele (párnahuzat, pizsama). Reggelre viszont meghálálja a bizalmat, szerintem tényleg látványos a különbség, igazi "beauty sleep" hatása van, kisimult, ragyogó a bőröm, az olajos állag pedig nem engedi kiszáradni éjjel. Bár enyhén száraz a bőröm, mégis hajlamos a pattanásokra néhány zsírosabb arckrémre reagálva, de ezzel a termékkel nincs semmi baja (eddig). Tetszik.
Zsíros bőrűek számára nem ajánlom, de ideális éjszakai kúra a száraz, enyhén vízhiányos bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.