Rival de Loop

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kockaCUKORka, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

riaraven

2018. január 19.

Ragacsos érzetet hagyott maga után, ami kellemetlen és szűnni nem akaró volt. Minden használat után le kellett mosnom az arcomat vízzel. Ráadásul habzott is a cucc. Soha többet! El sem használtam az egészet. Landolt a kukában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

tseva

2017. szeptember 27.

Iszonyat ragacsos érzetet hagy a bőrön használat után. Le kellett utána mosni az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

polkadotted

2016. augusztus 9.

Akciósan vettem, kár volt. Csíp, mar, nem is tisztít igazán...az illata ér valamit maximum, de alig vártam, hogy elfogyjon. Szembe ne kerüljön:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

DawnMelody

2016. április 29.

Csak leárazás miatt választottam ezt a fajtát, nincs tapasztalatom egyéb micellás vizekkel, de már tudom, hogy nem is lesz. Érzékeny a bőröm alapvetően is, de ez úgy marja, hogy az már fájdalmas. Pár napig rákényszerültem, hogy ezt használjam, és úgy szétmarta a bőrt a szememnél, hogy azóta is meglátszik....soha többet!! A sminket nekem maradéktalanul leszedte, de ahogy ezt teszi, arra a célra a sósav is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Pulykatojás

2016. április 27.

Én is akciósan vettem. Kár, hogy nem néztem meg az itteni véleményeket. Először a sminket akartam vele lemosni. Hát nem nagy sikerrel. Hányingerkeltő az illata, nem igazán tisztít és még csípte is az arcom. De nem adtam fel. Gondoltam ecsetmosásra még jó lesz. Hát ez sem jött be. Sima szappanos vízzel jobban el tudom mosni az ecseteimet. De én kitartó vagyok. Kézmosásra még talán jó lesz sminkelés után. Arra már egész jól tudtam használni. Mégcsak nem is csípett. De az illata... brrr.

És végül megtaláltam a megoldást. Dobpergés! Az ikeás étkezőgarnitúrát tökéletesen le tudtam vele mosni. :D Ezért megérdemel 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

loju

2016. április 6.

Akciósan vettem, de még azt sem érte meg. Totál pénzkidobás, az a "nem is tudom mire használjam, ha már megvan" kategória!

Sminkeltávolításra vettem, de szemre nem használható, ragacsos érzetet hagy maga után és HABZIK, úgyhogy nem tudom elviselni az arcomon még tonikként sem, azonnal le kell mosnom!

Tehát, mindezt összefoglalva: semmi értelme! Kár, hogy nem lehet 0-át adni! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Tehát, mindezt összefoglalva: semmi értelme! Kár, hogy nem lehet 0-át adni! :-(

f.szaszus

2016. március 30.

Akciós volt,gondoltam egy próbát megér. Eddig nem volt vele problémám kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de nekem ez az összes micellás víznél előjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Mundow

2016. március 15.

Csípi a bőrömet, ragacsos és habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Csípi a bőrömet, ragacsos és habzik.

anoemi

2016. március 15.

Nem tudtam ellenállni neki, mivel csak 400 Ft volt kiárusítás keretein belül, de megbántam. Nem fogom elhasználni, mert ragacsos érzetet hagy maga után, emiatt nem érzem azt, hogy tiszta az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Dorcsa

2016. február 21.

Sminkeltávolításra használom. Nagyon könnyen leszedi az alapozót. Az illatát nem szeretem, meglennék nélküle. A szemsminket is próbáltam vele eltávolítani, de csípte a szemem. Ezért nem pontozom le, mivel a csomagolásán ilyesmit nem ígér.
400 forintért vesztegették, elhoztam kettőt, nem bántam meg. Jó lenne ha kb ugyanezt kihoznák parfüm nélkül az állandó termékek közé.

Update:
Annyira mégsem vált be, mert habzik, viszont ecsettisztításra remek. A popsitörlőre öntök belőle egy kicsit, tényleg csak kicsit, hogy ne legyen habzás a vége, és megtisztogatom az ecsetet. Nagyon gyors a művelet, mert nagyon alapos. Majd ezután egy száraz kozmetikai kendőn is áttörölgetem, így ha egy kis hab előfordulna, már meg is van oldva a probléma, és szinte száraz lesz az ecset.
Nagyon jól kondicionálja az ecseteket, pihe puhák lesznek, nem úgy mint a sebbenzines mosásnál. Igaz, ez nem fertőtlenít, de ezzel a módszerrel kevesebbet kell sebbenzinezni, amit nem nagyon csípek. Inkább kézfertőtlenítő géllel oldom meg a fertőtlenítést, az egyéb sima tisztítást meg babasamponos mosással és ezzel a micellás vízzel.
Egy próbát szerintem megér mindenkinek, mert ilyen puhák még talán új korukban sem voltak az ecseteim. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Update:

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol