RIVAL loves me

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

2020-ban megújult változat!

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

2 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Csutak

2021. augusztus 18.

Én nem a képen láthatót, hanem a matt verziót vettem meg néhány hete. Ma próbáltam ki először, mert most volt kedvem ismét kisminkelni magam. :) Ennyiért egy csoda ez a cucc és nem is kell belőle sok. Nem ragadós, mint a max factor appplikátoros alapja, de legalább olyan jól teljesít. Ha egyszer, évezredek múlva elfogyna, tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

kisTi

2021. július 18.

Mindig tartós lesz a végeredmény ezzel a termékkel. Tökéletes, kiadós, olcsó. Bőven elég vékony rétegben használni, ezzel még sosem mászott el semmi az arcomról 12+ óra sminkviselés után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Fe0ve0

2021. július 18.

Nem ül be a mélyítővonalba, a szemhéjpúder tartós és intenzív lesz. Vékony rétegben kell felvinni. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

eperszoszke

2021. május 1.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, már vagy az 5. tégelyt használom. Azóta nem kell aggódnom,hogy estére lemászik az összes szemhéjfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

ailenrokzs

2021. április 27.

Kb 2 teljes tégellyel elhasználtam már. Többféle alapot kipróbáltamaz elmúlt évek során. Elég zsíros a bőröm, estére össze tud gyűlni a szemfestékem csíkokba. Mióta ezt használom, azóta nincs ilyen problmám. Vékony rétegben az ujjamal viszem fel, és 1-2 percet várok a szemfesték felvitele előtt.Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 27.

fabifanika91

2021. április 26.

Kipróbáltam már szerintem az összes szemhéjpúder alapot és mindegyik csődöt mondott. A nap végére úgy néztem ki mintha direkt csíkosra festettem volna a szemhéjamat... Már pont kezdtem feladni amikor próba szerencse alapon bedobtam ezt a terméket a kosaramba. Még mosolyogtam is magamon, hogy majd biztos ez a 900Ft-os cucc fogja megváltani a világot. És igen. Az én világomat megváltotta mert a szemhéjpúderem csíkmentesen kitart reggeltől estig. A drágábbnál drágább testvéreit nálam alaposan helyben hagyta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

SzilAnn

2021. április 23.

Az itt lévő vélemények alapján döntöttem úgy, hogy megvásárolom ezt a terméket, hiszen valljuk be, olyan alacsony az ára, hogy ha mégsem tetszene, nem dőlök a kardomba. Sajnos nagyot kellet csalódnom. Biztos vagyok benne, hogy van akinek működik, de sajnos többszöri próbálkozás után a kukában végezte.

Úgy érzem, hogy mindegy, hogy vékonyan vagy vastagabban kenem föl, előkészített vagy csak tiszta bőrre, egyszerűen leolvad a szemhéjamról. Félig áttetsző réteget alkot, ami miatt már önmagában egyenetlen lesz a szemhéjam színe, textúrája, nemhogy akkor amikor előkapok egy egy élénkebb szemhéjpúdert. Amikor próbáltam elsatírozni a púdereket, mozgott vele együtt az egész alap. Inkább használok helyette egy korrektort, vagy csak simán az alapozóm, mert ennél számomra bármi jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

TAlexaaa

2021. április 8.

Az itt lévő vélemények alapján vásároltam matt verzióban, nem vártam tőle csodát, de meglepően jól teljesít.
Egész nap tartanak a matt és csillámosabb szatén szemhéjfestékek általa, pedig korábban nekem mindig nagy problémám volt, hogy beül a redőkbe pár óra után.
Ár-érték arányban szuper jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Ár-érték arányban szuper jó.

Bonnieoo7

2021. április 4.

Még sohasem vásároltam ilyesmit, mindig csak korrektort, vagy tégelyes krémes csillogó szemhéjfestéket dobtam fel erre a célra. Viszont ez sokkal, de sokkal jobb azoknál! Koradélután tettem fel a sminkem és most éjjel 1 óra lesz. Mindjárt megyek a zuhany alá, de még mindig szép. Szupertartóssá tette a mai sminkem ez a kis csoda - meg kell hagyni! Tény, hogy egy lila Artdeco szemhéjpúder van rajtam, az is friss bontás, csakúgy mint ez a szemhéjbázis, s a frissesség valószínűleg némiképp befolyásolja a dolgokat, de azért mégiscsak ámulatba ejtő! Picike kell belőle, s érdekes, az előbb hozzányúltam s nedves, de nem ült bele a ráncba. A szín is sokkal élénkebb lett, mint amilyennek gondoltam. Azt hiszem enélkül (vagy ehhez hasonló termék nélkül) már nem nagyon akarok komolyabban sminkelni ezután.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

dzsinglia

2021. március 18.

Matt verzióban szereztem be, első alkalommal nagyon jól teljesített, majd a következő két alkalommal semmit nem csinált, ugyanúgy összeállt a redőkben a festék 4-5 órával a felvitel után. Most újrapróbálkoztam, arra tudok gondolni, hogy a szemkörnyékápolóval nem szeretik egymást, vagy túl vastagon vittem fel. Ennyi pénzért nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.