RIVAL loves me

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

2020-ban megújult változat!

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

2 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Zita85

2022. szeptember 23.

Szuper termék, nyáron a legnagyobb még melegben is estig meg sem mozdul a szemhéjpúderem! És önmagában is ad egy kellemes fényt a szemhéjamnak. Bónusz, hogy hosszú hónapokig elég napi használat mellett is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Csingz

2022. szeptember 14.

Könnyű vele dolgozni. De nekem hatalmas csalódás volt. Előtte a Rimmel Magni'f eyes primerét használtam, de kifogyott, így gondoltam kipróbálom az itt olvasottak miatt... Kidobni ugyan nem fogom, de nekem nem lett a kedvencem. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

Csirip74

2022. július 15.

A képen lévő csillogós változata van, lapos ecsettel tudom felvinni vékonyan egyenletesen. Ujjal foltos lesz. A szemhéjpúdert viszont tökéletesen tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 15.

kovacsanett43

2022. március 24.

A matt verziója van meg. Kicsi kell belőle, mert egyébként darabos lesz a végeredmény, ergo sokáig elég, igazán gazdaságos. Brutál, mennyivel erősebb és pigmentáltabb a szín erre felhordva. Volt más alap is, amit használtam, eddig ez jött be a legjobban. Sokkal szebben tudok árnyalni is, ha erre viszem fel a festéket. Használata mellett nem mászik el a festék a nap végére sem. Utálom a márka termékeit, szerintem kifejezetten gagyik, de ezzel sikerült beletrafálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Reni666

2022. március 16.

Nekem a csillámos verzió van meg .
Itteni vélemények végett vettem meg .
- nagyon stabil alapot képez ,nagyon tartós
- csillámosra ha rákenem a matt szemfestéket akkor visszafogott ,csodaszép hatása lesz ,nagyon tetszik ♡
- sosem használtam elötte ilyen termékeket ,de tény hogy helyén tartja a szemfestéket .
-kevés kell belőle .
- nemcsak szemre jó,arcra és ajakra is nagyon szép csillogást varázsol.
-nem ül meg a szemráncokban sem .
-simán kibir 12 órát is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

Nekem a csillámos verzió van meg .
Itteni vélemények végett vettem meg .
- nagyon stabil alapot képez ,nagyon tartós
-kevés kell belőle .
- nemcsak szemre jó,arcra és ajakra is nagyon szép csillogást varázsol.
-nem ül meg a szemráncokban sem .
-simán kibir 12 órát is .

legallybrunette

2021. december 10.

Régen Artdeco rajongó voltam, de mindig rám romlott, és ahhoz drága. Ez pedig szinte ugyanolyan jó.
Többször vettem, és csak egy avasodott meg, de azért, mert tavaly alig használtam. Vettem egy újat, majd később az új matt változatot is. Semmi különbséget nem látok a kettő között, így most kétfélét használok random, csak hogy ne romoljanak meg.
Nekem teljesen megfelel, amire hívatott, azt megteszi. A színeket valóban nem élénkíti, de én nem használok feltűnő árnyalatokat, és nem is kreálok műalkotásokat a szemhéjamra. A festék nem lesz foltos felette, és az én öregedő melyítővonalamban sem gyűlik össze. Akinek igen, az szerintem sokat tesz fel. Egész pici elég, gyűrűsujjal felkenegetve szépen eloszlik.

Friss: vettem újra, mert ugyan kipróbáltam a Rimmel sztárolt applikátoros Magnifeye alapot, de az olyan gyenge, hogy csalódtam benne. Egyik szememre azt tettem, a másikra Rivalt, és elővettem egy csillogósabb lila színű festéket. Szemmel látható volt a különbség. A Rivallal élénk, egyenletes, szép lett az eredmény, a Rimmellel foltosabb, mattabb, szóval nem kísérletezek többet mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 10.

Maja92

2021. december 8.

Csodálkozom, hogy még nem írtam róla véleményt, pedig jó ideje használom. Kiadós adag van benne, nekem a matt verzió van meg. Pici elég belőle, különben "darabos" lesz az eredmény. Valamennyire rejtett szemhéjam van, és csak ezzel nem mászik el a tusvonal, szemhéjpúder és a spirál sem tapad fel a bőrömre. Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Csutak

2021. augusztus 18.

Én nem a képen láthatót, hanem a matt verziót vettem meg néhány hete. Ma próbáltam ki először, mert most volt kedvem ismét kisminkelni magam. :) Ennyiért egy csoda ez a cucc és nem is kell belőle sok. Nem ragadós, mint a max factor appplikátoros alapja, de legalább olyan jól teljesít. Ha egyszer, évezredek múlva elfogyna, tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

kisTi

2021. július 18.

Mindig tartós lesz a végeredmény ezzel a termékkel. Tökéletes, kiadós, olcsó. Bőven elég vékony rétegben használni, ezzel még sosem mászott el semmi az arcomról 12+ óra sminkviselés után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Fe0ve0

2021. július 18.

Nem ül be a mélyítővonalba, a szemhéjpúder tartós és intenzív lesz. Vékony rétegben kell felvinni. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.