RIVAL loves me

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlvtnrbbt, az összetevőket feltöltötte: Emma23, Módosítva: 2021. június 15.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   Rossmann

Soros műszempilla többszöri használatra.

3 változatban kapható: 01 Ordinary, 02 Naturally és 03 Dramatically

Viktoria_fks

2022. január 16.

03 Dramatically-t vettem meg. Nagyon sok műszempillát próbáltam már, ez előtt egy Ardell mágneses pillát vettem... hát az elbújhat ez mellett.
Kicsit féltem a ragasztól, hogy biztos gagyi lesz, de nem! Nagyon szépen oda ragadt a szememre, nem folyt, nem ragadt össze vissza, szép átlátszóvá vált száradás után. A pilla brutál szép hosszú, sűrűsége pont megfelelő a hétköznapokra. Igen, nekem ez hétköznapi pilla :D Nem szúr, nem viszket tőle a szemem. Nagyon könnyen fel tudtam vinni egy szemöldökcsipesz segítségével.
Tartóssága tökéletes. Nem vált fel egyik végénél sem.
Mielőtt fel teszed a szemedre érdemes oda tenni ragasztó nélkül a szemhez, hogy megfelelő hosszúságú, hál istennek nekem pont jó lett.
Nap végén szépen le lehet húzni a szemhéjről. Én micellás vízzel szoktam nagyon óvatosat le szedni a pillákról a ragasztót, hogy többször is fel tudjam használni.
899 Ft-ért lehet hozzá jutni, abszolút kedvenc. Ha nagyon elhasználódik biztosan újra fogom venni. 5**

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

Tartóssága tökéletes. Nem vált fel egyik végénél sem.

bogszi13

2021. december 30.

Tavaly ota hasznalom, mind a harom fajtajat kiprobaltam mar. Szeretem, hogy olcso, es minosegi. A bajom annyi, hogy mig az egyik szememre hibatlanul fel tudom tenni, a masikkal kepes vagyok orakig benazni, nem tudom a jo technikat..bar ez nem a termek hibaja, tehat en megadom az 5*-ot neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Sammael

2021. december 22.

Itt a kommenteken jókat nevettem... Csajok, hallottatok már arról, hogy a műszempillából lehet vágni? Pontosan azért ilyen nagy, hogy abból nyugodtan levágd a te méreted és kényelmesen fel tudd helyezni. Ilyenkor elkeserítő, hogy egy termék más szerencsétlensége miatt kap ennyire rossz pontozást. Na de...

Az én véleményem szerint ez egy nagyon aranyos kis pilla. Szemüveges vagyok, így számomra csak a rövidebb pillogók jöhetnek szóba. No, ez pont nekem való. Kényelmes viselet, visszafogott, mégis dekor. Ár érték arányban pedig ez a pillogó nagyon szép, nem kelt műanyag hatást, mint a legtöbb. Mindenképp újravevős, ha már egyszer elfárad ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 22.

bogcsii

2021. július 26.

Nekem a Dramatic pilla van meg (mégis szerintem elég szolid, én a látványos nagy pillákhoz vagyok szokva de hétköznapra egész jó). Viszont elég kicsire le kell vágni , hogy ne szúrjon mert ugye szilikon a “gerince”. Én úgy oldom meg, hogy egy pilla ne váljon fel a széleinél, hogy egy nem használt tusra rakok egy kis ragasztót es a szemhéjam eleje /végére rakok egy kis pöttyöt es így extrán megtartja egész nap:) remelem segítettem nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Hannabeutygirl

2021. július 2.

A képen látható 01-eset vettem meg, sajnos nem figyeltem a boltban (mert nem gondoltam hogy erre figyelni kéne), de a csomagomban két darab jobb-szemes pilla van, így sajnos nem igazán tudom használni mindkettő szememre. Amúgy szép, ahhoz képest hogy olcsó nagyon jól néz ki, de ha ilyet vesztek, akkor nézzétek meg hogy biztosan jobb és bal is legyen benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 2.

Emma23

2021. június 10.

Első szempilla amit kipróbáltam de nagyon meg vagyok elégedve vele. A 02eset vettem meg és tényleg nagyon természetes hatást lehet elérni vele. Ár érték arányban szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

KissKitti

2021. április 29.

Előttem lévő vélemény koppra igaz rám is csak nálam pont a külső része nem kívánt megmaradni.. barátnőm próbálta felrakni nekem a csajos kis délutánunkon.. hát a szép magyar káromkodás még mindig világelső úgyérzem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

vlvtnrbbt

2020. szeptember 29.

Mostanában rákattantam a műszempillákra (a maszk miatt jobban érvényesül mint egy rúzs :-)), és ez is sorra került. Elég olcsó, de nekem nem vált be. A 02 Naturally-t vettem, a csomagolásban nagyon jól néz ki, viszont a band fényes és merev. Az nem lenne baj hogy fénylik, úgysem a természetes hatás miatt ragasztok műszempillát, viszont a belső sarkát egyszerűen lehetetlen odaragasztani... Akinek nagyobb szeme van annak lehet hogy beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Hidratálók: Propylene Glycol