RIVAL loves me

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann

Bársonyosan puha bőrérzetet és matt és hibátlan arcszínt biztosít. Dermatológiailag tesztelt.

Ár: 400 Ft , Eladó: SweetLikeMee
Állapot: teljesen új, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előreutalással, postával vagy foxpostal tudom küldeni

Palma215

2022. június 19.

Hihetetlenül puha, hihetetlenül krémes. Egy élmény belenyúlni és aplikálni, csodálatos ez a textúra. Picit poros finish, de egyébként nagyon kellemes viselet. Ennyi pénzért ez nagyon nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

Jazzystore

2022. április 27.

Nagyon jó púder, teljesen elégedett vagyok vele. Leárazva van vagy 600 Ft :D
Én a 01-est használom, fehér bőrre ideális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

Nagyon jó púder, teljesen elégedett vagyok vele. Leárazva van vagy 600 Ft :D
Én a 01-est használom, fehér bőrre ideális.

RKata97

2022. április 6.

Púderre eddig ennek a terméknek a kétszeresét, ha nem a háromszorosát költöttem. Kár volt. Bőven veri a márkásabb, drágább társait a drogériák polcain. Én két színt használok, egy sötétebbet az arcom egészére és egy világosabbat a szemeim alá, világosításként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Timi0102

2022. február 22.

Gyorsan kellett beszereznem egy púdert, így utánanéztem és az itteni jó vélemények és a kedvező ára miatt gondoltam adok neki egy esélyt. Nagyon kritikus vagyok ha púderekről van szó, mivel nagyon zsíros bőröm van és szeretem ha jól mattítja azt, legalább pár óráig. Ez tökéletesen megfelelt, nem is gondoltam volna hogy ez a púder ennyire jó lehet. Tényleg szépen és tartósan mattít, kellemes a formulája is és természetesen mutat a bőrön. Az áráért pedig hihetetlen minőséget kapunk. Biztosan újra fogom vásárolni, nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

SweetLikeMee

2022. február 19.

A 01 Porcelain árnyalat teljesen passzol az én arcbőrömhöz, és szerencsére egyáltalán nem oxidálódik. Jól fixálja és mattítja a alapozót/korrektor, bár a mattító hatása nem tart tovább 3-4 óránál. Könnyen fel lehet applikálni, a panban sem porzik. Az áráért cserébe pedig ajándék, kedvenc drogériás púderemmé nőtte ki magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 19.

Csipetke

2021. augusztus 26.

Először vettem meg de nem utoljára. SOS Ben kerestem egy nem túl drága púder. Erre esett a választásom de nem bántam meg. Szépen mattít és nekem elég tartós is. Szeretem használni. Mióta meg van nem is használom a többi púderem. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

oszdaniella

2021. július 6.

Kellett egy nem túl drága púder, ami pár órára mattít. Teljesen jól ellátja a feladatát, áráért főleg megéri. Eléggé zsíros a T vonalam, így pár óránként jó újra mattítani, de nem vészes. Szerintem újra fogom vásárolni.

update: sajnos elsőre szépen mattít, de fél óra múlva már el kezd átfényleni a bőröm, pedig nem olyan zsíros annyira, meg szeretnék váltani egy parfüm mentesre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

Emma23

2021. május 23.

Az áráért nagyon megéri. Egész sokáig mattít. Én megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Az áráért nagyon megéri. Egész sokáig mattít. Én megszerettem.

glittergirl

2021. április 9.

Szépen mattít és elég fent marad, szerintem ebben az árkategóriában verhetetlen.

Update: szerintem nálam pattanásokat okozott, máshoz nem tudom kötni a megjelenésüket :(
3 csillag, mert az illata kellemes és ha nem okozna pattanásokat szuper lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

3 csillag, mert az illata kellemes és ha nem okozna pattanásokat szuper lenne

Petra0408

2021. március 22.

Sokadikat használom már belőle. Az illata isteni, a hatása tetszik, nem úgy nézek ki, mint aki lisztbe fejelt, mégis szépen mattít, egységesít. Ezért az árért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol