RIVAL loves me

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann

Bársonyosan puha bőrérzetet és matt és hibátlan arcszínt biztosít. Dermatológiailag tesztelt.

glittergirl

2021. április 9.

Szépen mattít és elég fent marad, szerintem ebben az árkategóriában verhetetlen.

Update: szerintem nálam pattanásokat okozott, máshoz nem tudom kötni a megjelenésüket :(
3 csillag, mert az illata kellemes és ha nem okozna pattanásokat szuper lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

3 csillag, mert az illata kellemes és ha nem okozna pattanásokat szuper lenne

Petra0408

2021. március 22.

Sokadikat használom már belőle. Az illata isteni, a hatása tetszik, nem úgy nézek ki, mint aki lisztbe fejelt, mégis szépen mattít, egységesít. Ezért az árért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

ildi95

2021. március 21.

Először ennek a púdernek az ára vonzó, ráadásul akciósan vettem meg. Púderből nem szoktam sosem drágább árkategóriájút használni, mert nem tudom, mennyivel tudhat többet. Ez a púder hozza, amit kell. Szép matt finish-t ad, persze estére kicsit átfényesedik. Kellemes illata és állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

fatime

2021. március 11.

Olcsó, jól mattít nem hagy poros hatást. Teljesen elégedett vagyok vele. Már a harmadikat fogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Dancyy

2021. február 4.

Ár-érték arányban szuper kompakt púder:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Ár-érték arányban szuper kompakt púder:)

oszdaniella

2020. október 12.

Kellett egy nem túl drága púder, ami pár órára mattít. Teljesen jól ellátja a feladatát, áráért főleg megéri. Eléggé zsíros a T vonalam, így pár óránként jó újra mattítani, de nem vészes. Szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

zsofi017

2020. augusztus 12.

Gyorsan kellett egy púder és a kedvencemből nem volt meg a megfelelő árnyalat (01 porcelan)... Ebből viszont volt. Első észrevételem az volt, hogy mintha nehezebben akarna ecsetre kerülni, de ez csak addig tartott, amíg a felső része ki nem kopott. A hatása tényleg hosszantartó, szépen mattít, nincs hullaszerű maszkhatás, hanem belesimul az arcba. Púderillata van, némi kókuszos jelleggel, ami nagyon tetszik. Az ára abszolút baráti. Hiba talán, hogy nincs hozzá tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol