RIVAL loves me

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guinevere97, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   Rossmann

Krémes textúrájú pirosító stift az arc optimális hangsúlyozásához - a friss árnyalatért.

3 árnyalatban kapható: 01 - hibiscus, 02 - magnolia és 03 - vintage rose

Guinevere97

2021. április 11.

Mostanában sokkal jobban bejönnek a krémes pirosítók, mint a púderesek. Ennek is gyönyörű színei vannak, krémes textúrája. A hibiscus egy barackos-rózsaszínes árnyalat, a nagy kedvencem pedig a vintage rose, ami barnás-rózsaszínes. Tartósak és sokkal természetesebb hatást lehet elérni velük, mint egy púder állagú pirosítóval. Ajánlom, jöhetne több színben is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

kisbobitas

2021. április 11.

Csak kíváncsiságból vettem meg, nem csalódtam :D Nagyon pigmentált és könnyű eldolgozni. Én jobban szeretem úgy használni, hogy először a szivacsra kenem és aztán az arcomra. Szerintem magában is nagyon szép és kompakt pirosító alá is jó alap lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Candy21

2021. április 11.

A legjobb pirosító amit valaha használtam a nars pirosítómat is lekörözi gyönyörűen mutat felvíve teljesen bele olvad a bőrömbe egész nap fenn marad meg se moccan mind a 3árnyalatot megvettem de talán a 3-as árnyalat a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.