RIVAL loves me

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guinevere97, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2023. július 18.

Lelőhely:   Rossmann

Krémes textúrájú pirosító stift az arc optimális hangsúlyozásához - a friss árnyalatért.

3 árnyalatban kapható: 01 - hibiscus, 02 - magnolia és 03 - vintage rose

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pankaaaf

2024. május 11.

Szerintem a legjobb, es legolcsobb drogerias pirosito, egy-egy csik eleg belole ecsettel eldolgozva es a nap vegere sem kopik. Nalam ez egy spontan vasarlas volt de nem bantam meg mivel szerintem nagyon sok high-end termeket is messze lekoroz foleg a pigmentaltsaga es az eldolgozhatosaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

olahlili

2024. május 2.

könnyen el lehet dolgozni, szép színe van, jó az állaga. nem a legtartósabb, nem valami tartós de ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 2.

Lillalaland

2024. április 30.

Jó kis stick, picit lehetne pigmentáltabb. Ár-érték arányban remek, ha lenne több termék is ilyen kiszerelésben és minőségben tuti beszereznék párat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 30.

horvathszabinaa

2024. február 16.

Mivel az arcbőröm száraz, ezért inkább folyékony, krémes állagú termékeket kerestem, hogy ne nagyon szárítsak tovább az arcbőröm megjelenésén. Nekem eddig nagyon bevált, gyönyörű a színe, a textúrája, gyorsan és könnyedén el lehet eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 16.

somlyaipetra

2024. január 25.

Nekem komfort termékké vált, ha gyorsan kell feldobnom kis sminket mindig őt használom. A pigmentációja szerintem pont jó, nem lesz foltos. Örülnék, ha bővítenék az árnyalatokat, de ezen kívűl maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

CsLL1104

2023. december 14.

Nem volt még stickes kiszerelésem (ehez mérten döntse el mindenki mennyire releváns a hűha kommentem) és egy hajszál választott el hogy ne púdereset vegyek, de örülök hogy megláttam, meg vagyok lepve hogy milyen könnyű eloszlatni, valami ragacsosabb dologra készültem, az ára sem rossz, úgy voltam vele hogy ennyiért nem bosszankodok ha nem válik be, de meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 14.

TheButcherOfBlaviken21

2023. július 13.

Imádom a krémes állagát, könnyű vele dolgozni, nem túl pigmentált, de szerintem így csak még természetesebb lesz vele a végeredmény. Nem szeretem általában a nem púder alapú pirosítókat, de eddig ez vált be közülük legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 13.

Zsani11

2023. július 2.

Ár érték arányban szerintem megéri. Annyira nem pigmentált én sokat szoktam felvinni és úgy se túl erős. Állagra kellemes és jó krémes. Más termékekkel nem csúszik össze. Én még egy por állagú pirosítóval szoktam fixálni és úgy már a színe is szép erős :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 2.

Nyuszi

2023. június 27.

Nagyon kellemes kis pirosító fillérekért. Ritka a stickes megoldásoknál, hogy jó az állag is, de ez itt sikerült. Könnyen elkenhető, szépen terül, nem ragad, nem csomósodik, és kézzel vagy blenderrel szép eredményt hoz. Az ecset leszedi, azt nem ajánlom. A magnolia szín nagyon szép rózsaszín, de elég élénk, így óvatosan építsd. A vintage rose egy nude barnás rózsa, nekem télen inkább az a megfelelő. Le kell fixálni, de utána nem mászik el. A kopása egyenletes, nem foltosodik. Ha sokat nyúlsz az arcodhoz, eltűnik, de ugye arcot nem piszkálunk :) Nyaralásra, fényvédő újrakenés utáni színvisszatevő hadművelethez szuper termék. Nagy, hosszan viselt, esti sminkez nem elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 27.

pattelin

2023. április 8.

Drogériás viszonylatban aránylag kevés a krémes/folyékony pirosító. Így ajánlásra ezt vettem meg. Bár a hétköznapon még gyakrabban nyúlok a por állagú pirosítókért, ez egy jó termék. Csak számomra picit tovább tart szépen eloszlatni, mint egy por állagút. Elég pigmentált, könnyű túlzásba esni vele. 02-es magnolla árnyalatban van meg, ami egy rózsás-barackos szín, szatén finish-sel. Kifejezetten tavaszi, nyári számomra. Így próbálgatom még, hátha még jobban beválik. Egyelőre 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.