RIVAL loves me

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guinevere97, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Lelőhely:   Rossmann

Krémes textúrájú pirosító stift az arc optimális hangsúlyozásához - a friss árnyalatért.

3 árnyalatban kapható: 01 - hibiscus, 02 - magnolia és 03 - vintage rose

Ár: 1000 Ft , Eladó: padriiiii
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, XVIII. kerület, fizetés: 3-as metró vonalán átvehető (KÖKI és Arany János között), előreutalás után postázom is

Fancsy

2022. február 10.

Nem a világ legjobb pirosítója, de egyáltalán nem rossz termék. Jó csomagolása, krémes, könnyen eldolgozható szinte bármivel. Hátránya, hogy nem túl tartós. Szerintem az árát megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 10.

vidazs93

2022. február 9.

03 Vintage Rose árnyalatot vettem meg, régóta kerestem pirosító sticket, mert baromi goyrs és egyszerű a használata, ennek ráadásul a színe is szép és természetes, viszonylag tartós, és az INCI-vel sincs baj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

Judy1

2021. november 21.

Krémes, könnyű eldolgozni, de nem tartós. Próbáltam csak a bőrömre kenve, többféle alapozóval, BB krémel, de egyikkle sem lett hosszan tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

jibjab

2021. november 21.

Inkább por állagú pirosítókat használok, bár volt már Isadora és Douglas krémes alapozóm, mindkettő remek volt. A 03-as színbe szerettem bele, Glamour- napok alkalmával 20% lejött az egyébként sem borsos árából, így kapott egy esélyt. Nagyon bevált. Gyönyörű a színe, lehet vele természetes hatást is elérni, de több is felvihető, ha valaki azt szereti. A finishe szép szaténfényű, nem túl csillámos, de egészséges fényt ad az arcnak. A La Roche-Posay gyöngyházfényű, mattító prizmájából viszek fel ecsettel egy leheletnyi réteget rá, hogy fixálja és kapjon még egy kis finom csillogást, így 12-16 órát is helyén marad. Akinek kicsit ráncosabb vagy szárazabb a bőre, annak különösen jó lehet ez a krémes pirosító. Anyukámnak a 02-es változata van meg, diszkrét, arcszínélénkítő hatása van, az érett bőrre különösen jó választás. Korábban ő is az Isadora stiftjét használta, de ez is nagyon megnyerte a tetszését. Ár-érték arányban remek, minőségre megállja a helyét a márkás, jóval drágább termékek mellett is. A most divatos szatén finishű alapozókkal is remek kombináció, a L'oréal True Match legújabb szérumával már kipróbáltam és a szatén finisű Infallible-el is, mindkettővel remek kombó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 21.

rosiecheecks

2021. november 4.

vintage rose anyalatban van meg konnyu hasznalni es kellemes viselet. tartos. lehet vele termeszetes, de extrabb hatast is elerni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

little.shana

2021. október 17.

Vintage rose árnyalatban használom, gyönyörű természetes színe van és krémes állaga, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

tbanett

2021. október 10.

Szerintem is szuper, a vintage rose a kedvencem. Ha nem akarok nagyon sminkelni, akkor csak fényvédő, egy kis korrektor a szem alá plusz ez a pirosító és lehet is indulni itthonról. Nagyon természetes, szép színe van és tartós. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

nyiffi

2021. augusztus 22.

Nagyon szép természetes árnyalatai vannak. Nekem nincs szükségem pirosítóra, de ha színezett alapozót vagy jó fedésű alapozót használok, rémesen sápadt vagyok, ezért vissza kell pirosítanom az arcom. :D Erre ez pompásan megfelel, néha még alapozó nélkül is szoktam az arcpírt bizonyos irányokba hangsúlyozni az orcáimon, nem gondoltam volna, hogy ennyire beválik. Nagyon szép krémes állagú, élvezet belepaskolni a bőrbe.
Ami másoknak talán mínuszpont lehet, hogy van egy enyhén zsíros fénye, de mivel nekem eleve zsíros az arcbőröm, teljesen mindegy, hogy mit teszek vele, így nekem nem feltűnő, de egy száraz bőrűnek talán érdekes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

k_dora

2021. július 13.

A 3-as árnyalat van meg belőle, egyszerűen imádom. Nagyon krémes, könnyű eldolgozni, enyhén fényes a finishe. Mostanában kaptam rá a krémes állagú termékekre, szerintem sokkal természetesebb hatást tudnak eredményezni. A márkának ár-érték arányban jó termékei vannak ilyen téren (is).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Emma23

2021. május 23.

Mostanában sokkal jobban szeretem a krémes dolgokat. Nagyon jól el lehet dolgozni és szép a színe. A 01-es van meg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.