RIVAL loves me

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KaradyAnn, Módosítva: 2020. november 18.

Lelőhely:   Rossmann

Bronzosító púder csokoládé illattal, amely természetes barnított tónust és matt hatást varázsol az arcra és a dekoltázsra.

nandy.25

2022. május 8.

Jöttem dícsérni.Első bronzerem,így összehasonlítási alapom nincs,de 1, egyáltalán nem narancsszínű 2, nagyon jól pigmentált,építhető 3, nagyon szuper kakaós illata van 4, az én fehér bőrömre a 01-es árnyalat egyszerűen valami csoda,de tényleg 5, nagyon praktikus a csomagolása,a benne lévő ecsetet is elhasználom majd valamihez 6, az ára nagyon baráti volt a Rossmannban ,Rossmann sajátmárkás kuponnal (-25%).Egyszóval nagyon megéri az árát, örülök hogy ennyi pénzért is ilyen minőséghez lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

vidazs93

2022. április 25.

Az első bronzosítóm, és pont azt hozta, amit vártam tőle :) Azt hiszem, a 02 árnyalatot vettem meg, szép, természetes hatású (nem használok sokat egyszerre), és viszonylag tartós is. Csak arccsont alá kenek picit, plusz néha a szememre a mélyítővonalra, de már ennyivel is tökre feldobja a sminkem, ha egyszer elfogy (valószínűleg kitart egy darabig), szerintem újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

katinka.nb

2022. április 5.

nagy meglepetés ez a bronzi is ettől a márkától, úgy tűnik elég jó dupe termékeket lehet találni náluk.
én matt, a világos bőrömön is természetesnek ható kontúrt kerestem már égen-földön, mikor egy drogériaban megláttam ezt a benefit hoolara különösen hasonlító terméket.
a hozzá kapott ecsettel meg sem próbáltam felvinni, a sajátommal nagyon szép és nagyon természetes eredményt lehet elérni. az illata lágy kakaós, bár nekem ez egyáltalán nem szempont sminktermékeknél, de tényleg kellemes.
nem gondoltam volna, hogy ennyire elégedett leszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

nem gondoltam volna, hogy ennyire elégedett leszek.

Tymy181

2022. április 3.

Tiktokon láttam ezt a bronzert először és anniyra nagy volt a hype, hogy ki kellett próbálnom :D Nos, én is nagy rajongója lettem eme kis csodának. A 01 árnyalat van meg nekem, ami az énnagyon fehér bőrömön is természetesen mutat. Építhető és tartóssága is rendben van. Soha nem volt még olyan bronzerem, ami természetesen mutat a bőrömön, szinte mind narancsos volt és túl erős. De ez tökéletes! Az illata nem a kedvencem, de gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 3.

Niki0925

2022. március 28.

Imádom, nagyon természetes mindenképp újraveszem. Az ecset nálam nem opció hozzá, de még ígyis drogériáshoz képest ez egy remek bronzer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

thatscrazy

2021. október 28.

Szép tartós színe van, kellemes kókusz illattal.
Elég sok anyag is van benne, ha nem testkontúrozáshoz használtam volna el, akkor lehet évekig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

Szép tartós színe van, kellemes kókusz illattal.

odics

2021. szeptember 14.

A tartósságát tekintve nem a legerősebb, viszont drogériás viszonylatban a legjobb. Az illatát nagyon szeretem, nem tolakodó színe van, viszont az ecset használhatatlan, a saját ecsetem használom hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

k_dora

2021. július 13.

Honolulu árnyalatban van meg. Az illatát kellemesnek találom, számomra nem zavaró. Jól pigmentált, de nem tolakodó, könnyen eldolgozható, szép napbarnította hatást eredményez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Emma23

2021. július 9.

A színe nagyon szép. De nagyon poros és ez az ecset nagyon rossz ami hozzá jár. Kicsit nehéz vele dolgozni ezért nem lesz a kedvencem. Az illata viszont nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

minimancs

2021. június 18.

Waikiki árnyalatban van meg, végre egy olyan bronzosító ami nem ordít az arcomon, hanem teljesen természetes hatása van. Mióta megvettem csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol