rms beauty

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   10 200 Ft

Teljesen könnyű textúrájú és hidratáló hatású alapozó

• feszessé, fiatalos és ragyogóvá teszi a bőrt
  • minimálisra csökkenti a pórusok megjelenését
  • regenerálja a bőrt

natulcien

2019. december 14.

Nagyon sokáig nézegettem, szemeztem vele, ismerkedtünk, aztán végül elfogyott a kedvenc Inika korrektorom és eljött ennek a kis csodának az ideje. Boltban sikerült tesztert próbálni aminek nagyon örültem, mert netről tuti rossz színt választottam volna. Nem vagyok egy hófehérke, de a téli színemnek a 11,5-ös árnylat felel meg, nyárra pedig szerintem a 22-es lesz majd. jó. Ecsettel nyúlok a tégelybe, és azzal kenem a szemem alá a krémet. Nagyon lágy textúrájú, olajos, és a fedése is enyhe, de számomra ez a tökéletes felállás mivel nem fedés a lényeg, hanem egy minimális színkorrekció és a hidratálás. Szóval ennek a feltételnek felel meg a korrektor. Én nagyon elégedett vagyok vele. Nem csípi a szemem, szépen el lehet dolgozni blederrel,és nem mattra szárad, hanem természetes bőr fénye van. Természetesen minimálisan beleül a ráncokba, de azt el lehet ütögetni ujjbeggyel és utána már nem lesz vele gond. Nagyon szépen hidratál egész nap. Írtó drága, így nem tudom megmaradok-e mellett, no meg az is kérdés meddig tart ki ez a kis mennyiség amit arany árban kapunk. Ere Perez korrektort szeretnék még alternatívájaként kipróbálni. Kíváncsi vagyok milyen olyan tökéletes INCI-s konkurencia van ami fel tudja venni vele a versenyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

juditkaa70

2019. október 22.

Legjobb választás volt ezt az alapozót megvásárolni. 33- as színt használom, és a Tinamu parfürméiában már kapható ez a márka. Mielőtt alapozót használom, előtte arcbőrtisztítás és az ápolás a rutinom. Így szebb és egyenletesebb lesz a bőrön az alapozó. Krémes állagú, jó fedőképessége. ( nincsen bőrhibám). Csak ajánlani tudom, széles sprektumú a színskálája is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 22.

Veronika8614

2019. május 28.

Szem ala hasznalom korrektorkent, szamomra megvaltas, annyi mindennel kiserleteztem mar, ez az egyetlen, ami nem szaritja a borom, hanem meg hidratal is. Megfelelo szemkrem nelkul ez sem eleg, a kedvencem hozza a Clinique pep start eye cream, ami egy konnyu kis peptides krem, lapos korrektor ecsettel viszem fel, majd ujjal beutogetem. Nem tervezem levaltani, maximum legkozelebb kiprobalom a 33,5os arnyalatot a 33as helyett, mert azt ajanljak kifejezetten szem ala.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Linda83

2019. március 18.

33-as színt használom már jó ideje, én nagyon szeretem, nem okoz pattanást, mitesszert, fontos tudni viszont, hogy alá kell hidratálni, különben darabos, kukacos lesz, sokan ezt elfelejtik sajnos ! Ha hidratálás nélkül, csontszáraz bőrre teszed, nem is lesz szép a végeredmény, mivel ez nem folyékony alapozó (bár azok se lesznek túl szépek száraz bőrön, de talán kevésbé feltűnő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

snezi

2019. február 3.

Óóó, imáádom! :D

Csak a szemem alá használom, méghozzá úgy, hogy kenek egy kis aloevera gélt, vagy baleás szemkörnyékápolót (a golyós végűt) az említett területre - nem várom meg, míg teljesen beszívódik - és már "olvasztom" is az ujjaimon a terméket, majd szépen "belelapogatom" a bőrömbe, hogy a lassabb tapogatások miatt jobban beleolvadjon.
Így nagyon szépen mutat! Igazán hidratált, üde tekintetet biztosít. Mindig olyankor dicsérik meg a bőröm, mikor ezt használom, pedig csak a szemem alá viszem fel, egyéb területekre nem.:D
Pedig egyébként nem hibátlan az arcbőröm, vannak rajta pattanás után maradt foltok, de valahogy mégis annyira megszépíti az összhatást, hogy valószínűleg azokról a "hibákról" elvonja a figyelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Óóó, imáádom! :D

QiQi88

2018. augusztus 17.

Nagyon nagyon megszerettem. Korrektorként használom szem alá, és az orrom mellett. Próbáltam én már minden drága márkás korrektort ( La Prairie, La Mer, Dior, Ysl, Mac, Sensai, Shiseido stb..), de ez az, ami bevállt. Ki kell tapasztni, melyik krém felé jó, de ha megbarátkoztok! Nem ül be ráncokba, nem szárít, hidratálja a szemkörnyéket, ami nekem nagyon fontos. Nap végén is hidratált a bőr alatta, kisimultabb. Fedése jó. Nekem sokszor lilás, pirosas a szemem alatt, ha nem jól aludtam, és szépen elfedi. Fedése kicsit más, mint az eddig használtaké. Valahogy sokkal egészségesebb kinezetű lesz a bőr megjelenése. A többi drága korrektorom elajándékoztam, ez marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Cirné

2018. július 26.

Én a legvilágosabbat, bizonyos 000-ás árnyalatot használom, de szerintem az egyetlen előnye, hogy szép öszetevői vannak. Pöttyöket nem igazán fedi, szem alá nem rossz, de hamar leolvad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

kozbet

2018. február 9.

Én a 33-ast használom, ez a cég weboldala szerint a bestseller-árnyalatuk, ezért mertem ezt megrendelni. Nekem nagyon jól bevált alapozónak, mondjuk előtte esszencia+szérum +hidratáló megy alá és erre kenem fel ujjbeggyel finoman eldolgozva. Tökéletes fedést ad nekem és végre egy olyan alapozó amit nem veszek észre, hogy rajtam van, nincs az a vakolat-érzés. Tök természetes látványra és érzésre is, csak természetesek az összetevői, így találtam egy kanadai blogger oldalán, utánaolvasva mindenhol áradoztak róla. Most már én is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 9.

theo

2017. november 18.

Nekem 11-es árnyalathoz volt szerencsém, a világos bőrszínemhez szerintem túl sárga volt. Őszintén szólva én csak azért vettem meg, mert Emma Roberts az into the glossban ódákat zengett róla. Hát szerintem szörnyű. Szemalatti részen lehetetlen eldolgozni annyira ragadós/sűrű az egész, valamennyire eloszlatom de nagyon foltos és úgy néz ki mintha extrém száraz lenne ott a bőröm, ha hidratált bőrön próbáltam eldolgozni, akkor még csíkosabb lett az egész. A póruscsökkentés része nálam pont ellenkezőleg sült el mindig, pont, hogy beleült és kihangsúlyozta őket.. A kisebb bőrhibák elfedésére tudtam egyedül használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract